Najdi forum

Pozdravljeni sem 36 letni fant, ki je šel pred dobrim letom narazen s punco iz več kot deset letne zveze. Skupaj s punco sem izgubil tudi družbo, ki je bila vsa iz njene strani.

Drugače sem izobražen, redno zaposleni informatik, ki se rad ukvarja z različnimi športi in potuje. Od športov najraje kolesarim in hodim v hribe. Kolesarim po cesti, hribe pa rad obiskujem lokalne vrhove ali tudi Alpe, odvisno od družbe. 🙂 V študentskih časih sem tudi veliko plaval.
Potujem rad kamorkoli, saj sem še povsod našel veliko zanimivega. Najraje potujem v samoorganizaciji, spim po hostlih ali tudi couchsurfing. Če se pa dobi dobra družba, ki bi spala ali potovala kako drugače me tudi to zanima.

Na obali grem rad tudi v kino, predvsem se mi dopade kino Odeon v Izoli ali gledališče v Kopru. Super so tudi sprehodi po bližnjih mestih…

Kaj si drugače želim v življenju? Za začetek si želim spoznati kogarkoli, ki ima podobne interese idealno pa punco, ki ima podobne želje in bi počela takšne stvari skupaj. Rad bi si ustvaril tudi družino in s punco užival tudi v tem.

Če bi me katera rada spoznala in izvedela o meni še kaj več, bom vsake več kot vesel! [email protected]

lp

New Report

Close