Najdi forum

spoznala sva se preko tinderja… poznava se 10 dni… naslednji dan sva šla na kavo… bila mi je zelo všeč in zanimiva… naslednji dan sva se zmenila, da je prišla k meni… malo sva se cartljala, gledla serijo, govoril sem ji lepo… Ves čas me je gledala in se mi nasmihala… Videl sem da sem ji zelo všeč… ko naj bi šla domov, mi je rekla naj pridem spat k njej… seksala sva… spet se dobila čez 2 dni in se spet cartljala in seksala… bil sem zelo srečen ona pa tudi… naslednji dan me pa je ignorirala, ker je dobila menstruacijo… mislil sem, da se me hoče znebit in sem bil nesramen in jo grdo užalil češ da me je samo izkoristila in da je ena navadna k****… ko sem zvedel da ima menstruacijo mi je bilo vse jasno in sem videl kako fajn sem se zajebal… opravičeval sem se ji pa vse… naslednji dan… sva se kar dosti menila… prvo usual stuff po smsih… nato sem ji rekel kako naj se ji odkupil… mislil sem, da mi bo oprostila… nato sva se kregala, ker je bila zelo užaljena in poskušal sem jo pomirit in se pogovorit nekako… konec dneva sem si rekel hm… saj bo…
ponedeljek, en hujših dni ever…
pišem ji, ona mi čist arogantno odpisuje in sem ji rekel tej pa bodi taka če hočeš… rekla je da nemore imeti tipa ki se hitro skrega … poskušal sem vse popraviti ji malo preveč pisal(napaka) in izpadel needy… rekla je tudi da bi mi dala še eno šanso, ampak ji kolegica ne pusti, ker sem jo tako užalil…
od takrat naprej… ignore 🙁 rekla je da je to to in konec…
mislim da sem zaljubljen… predvidevam da ona tudi…
ampak sedaj sem v tej točki, da res nevem več kaj narediti… kolegica mi je svetovala naj ji nič nee pišem, ampak sem ji napisal kako žal mi je (tumblr varianta) in da sem se zaljubil… ignore..
kolegica je bila kar razočarana nad mano, da sem ji pisal in rekla da sem sedaj res čisto čisto zajebal…
kaj sedaj? nočem druge…. tako lepo kot s to punco se nisem imel še z nobeno… sprejela me je tudi prav takega kot sem… drugače pa jaz sem star 23 ona pa 18… kakšen nasvet bi res prišel prav, saj sem res depresiven…. 🙁

Najprej vzemi to kot šolo za naprej: nikoli ne izvajaj nasilja nad ženskami! Morda si mnenja, da to kar si storil ni bilo nasilje, a pomisli še enkrat: bil si užaljen, ker ni hotela seksat s tabo in si jo zato zmerjal to pa je psihično nasilje. Pri tem je povsem vseeno ali je imela menstruacijo ali ne. Ženska ima pravico reči ne, biti nedostopna, se zapreti vase, ne glede na to kakšen razlog ima za to. Prav tako ima vso pravico seksati s tabo samo enkrat ali dvakrat in potem ugotoviti, da ji ni več do tega. To nikakor ne pomeni da je “kurba” ampak preprosto, da je zvesta sebi in svojim občutkom.
Ko boš to enkrat razumel in sprejel boš pripravljen na resno zvezo z žensko, ki temelji na obojestranskem spoštovanju.
Veliko sreče 🙂

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

Ja, Gregor, lepo si napisal. Fantu se zdi, da pač mora biti vse po njegovo. In punca ima dobro prijateljico, se mi zdi. Sploh pa, punce razen čez 2 seksa, sploh ne pozna…

nova
Uredništvo priporoča

Njena prijateljica ji je pravilno svetovala. Pusti to punco in razreši v glavi zakaj si imel tak izpad. Meni se je to grozno bralo da kar napišeš k****.

Lepo pozdravljen,

Se strinjam z Gregorjem…tvoja pricakovanja niso bila ravno cloveska…ni vsaki dan petek…

Lep pozdrav;

New Report

Close