Najdi forum

Neprestano imam tezave z iskanjem tiste prave. Pri vsaki me nekaj moti oa imam za sabo ze kar nekaj vez. Recimo pri prejsnji me je motil njen videz ni mi bila privlacna sploh ni bila moj okus tudi karakterno cisto mimo. Pri zdejsnji recimo sva si karakterno res bliu mam obcutek da sva si res kot ulita me pa moti njena porascenost po telesu, saj je malo bolj porascena kot vecina punc. Ona je stara 22 jaz 27… Kaj pravite vi? Mislim da bo zmeraj pri vsaki nasel neko pomankljivost pa naj bo to vizualna ali karakterna… kaksna je resitev za moje tezave?

no si si že kaj razjasnil pojme?
s to pa res ni nič narobe, saj obstajajo sredstva za odstranjevanje dlak.

Malce kompliciramo,ne?
Definitivno je tudi tvoje bivše kaj motilo pri tebi za kar pa sploh ne veš.

Pri zdajšnji pa, če sta si karakterno ulita, te fizično privlači in je edini minus poraščenost ji za božjo voljo zrihtaj mesečne/tedenske depilacije in bodi vesel da imaš kar imaš.

PS: Močnejša poraščenost pri ženskah nakazuje na močnejši libido zaradi koncentracij testosterona, kar je lahko le plus če drugo vse štima.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [i]"It is by caffeine alone I set my mind in motion. It is by the beans of Java that thoughts acquire speed, the hands acquire shakes, the shakes become a warning. It is by caffeine alone I set my mind in motion."[/i]
nova
Uredništvo priporoča


Nek pregovor pravi: “Kdor izbira, izbirek dobi.”, vendar bi lahko isto rekel, da kdor je na tičevskem vrtiljaku (Google/YT -> cock carousel), tudi izbirek dobi. V današnji dobi realno še izbirkov ne bo več.

Tvoj problem je v bistvu enak ženskemu (Google/YT -> woman hit wall), čeprav bi lahko utopično rekel, da boš lahko kaj bolje dobil, ko boš med 30 in 40 let, vendar se mi zdi tudi to neko nategovanje (vsaj če gledam izključno na Slovenijo):

http://www.smh.com.au/lifestyle/life/why-women-lose-the-dating-game-20120421-1xdn0.html

https://danielmiessler.com/blog/the-dating-power-flip-at-age-30/

Torej trenutno na tvoj nizek SMV (Sexual market value) priteguješ pač tisto kar lahko glede na dani, pričakovani družbeni status. Zaradi vojne zoper mlade ti tudi ne morem reči, da ko boš pa 35 let, imel BMW-ja, nevem kakšno plačo, da boš imel še več (ca$h mon€y) možnosti.

Tudi pri tebi se kažejo že nek čustvene posledice zaradi “nenehnega iskanja”, zaradi česa si postal nekako votel znotraj. Najbolje bi bilo, da bi za nekaj časa to postavil na stranski tir in se rajši ukvarjal s čim bolj produktivnim. Če ti pa to željo “iskanja” vcepljajo znanci, starši, pa še njih malce ignoriraj, ker vprašanje koliko je ta tvoja želja prav tvoja in ne vsiljena od zunaj.

To je tako, ko založiš očala doma… veš kam si jih dal zanjič, kje so bile, vendar jih na tistem mestu ni. Iščeš in iščeš ko nor, potem pa ko si ti dioptrija poslabša, jih pa najdeš pod kavčem. 😀 😛

preveč kompliciraš. lahko bi si naročil kakšno robotko custom made iz japonske, baje se dobro prodajajo 🙂 ali pa spustit kriterije.

Vedno nekaj najdem …. groza in kar ne morem cez to.
Posledicno ze 3 leta sam .

New Report

Close