Najdi forum

KO LJUBEZEN ZABOLI

Odločila sem se, da bom svoje izkušnje delila kar preko zgodb, ki jih bom pisala in upala da jih bo kdo z veseljem prebral, se vživel v situacijo in delil svojo izkušnjo ali povedal mnenje.

Kaj je sploh ljubezen? Marsikdo bo na to odgovoril drugače. Sama cutim ljubezen do mnogih stvari, vsaj tako se mi zdi, ampak mislim da sem tisto pravo ljubezen do zdaj začutila le enkrat, če gledamo v smislu ljubezni do druge osebe. Pred njim nisem vedela da je sploh možno imeti nekoga tako rad. Videla sem to v filmih, ampak nikoli nisem mislila da se bo to kdaj zgodilo meni. Razmišljaš kje, kako, kdaj boš sploh spoznal osebo po kateri hrepeniš, da bi zapolnila mesto v tvojem srcu. Sploh ne veš če jo boš našel. Tudi sama sem mislila, da zame pa več ni upanja, nakar se mi je zgodilo to, kar sem najmanj pričakovala. Pričakuj nepričakovano pravijo. In ja, spoznala sem
ga. Zame je na začetku izgledal kot princ na belem konju. Skozi čas, ki sva ga preživljala skupaj sem se naučila ljubiti. Ljubiti tako močno, kljub temu da me je večkrat prizadel. Ampak nisem tukaj da bi pisala celotno preživeto zgodbo. Kdaj veš da osebo nepopisno ljubiš je, ko bi naredil vse zanj, samo da bi ga videl srečnega in ga kljub vsem napakam ne želiš izpustiti iz svojih rok. Ampak kaj ko se vse lepo enkrat konča. Tudi pri meni se je. Še danes se sprašujem zakaj, ko pa je vse kar sem imela, je bilo to da sem ga imela nepopisno rada. Po vsem preživetem sva se razšla, da ne bi bilo še hujše, razšla sva se brez besed. Nisva zaključila stvari. Kar razšla sva se. Sprva sem si mislila, ah pa saj vidiš da ti je sedaj boljše, ker te več ne mora prizadeti na sto in en način. Potem pa so minevali dnevi, tedni, meseci… In kljub temu da si je takoj po zaključku najine zveze on že našel drugo, sem ga še jas vedno ljubila. Ni dneva ko ne bi pomislila nanj in na vse preživete trenutke. In sedaj me ljubezen boli bolj kot takrat, ko me je prizadel znova in znova ko sva še bila skupaj. Očitam si marsikaj, najbolj pa to, da sem ga imela preveč rada. Zakaj nisem naletela na nekoga ki bi cenil mojo ljubezen? Ja to se verjetno marsikdo sprašuje tudi zase. Če verjamem da bom spoznala še koga ki ga bom imela tako rada? Kaj pa vem, ne mudi se mi nikamor, ne mislim siliti z glavo skozi zid, kaj šele imeti nekoga na silo. Menim, da se prebolevat osebe nikoli nesme z drugo osebo. Verjamem da čas celi rane, zaceli pa jih nikoli popolnoma. Vesela bom če bom kdaj našla nekoga, ki me bo imel rad tako kot si zaslužim.

Podobna štorija za mano, samska že 4leta odkar njega ni več. Od njega dalje sem realna, tipe preberem kmalu in se izognem večjim težavam…. vsaj tega me je naučil. Noben ga nebo nadomestil….

New Report

Close