Najdi forum

Pozdravljeni,
imam problem… :/ Končno sem dobila možnost da bi prišla bližje do mojega veselja. Prijatelj mi je ponudil da namesto da plačujem jahalno šolo kot nora, da bi me učil in treneral on brezplačno. Problem je moj fant ki ga ne prenese. To pomeni da bo edino moje veselje splavalo po vodi… 🙁 Vem da nebi dovolil a on njega sploh ne pozna in je že takoj ljubosumen.. :/ Sploh ne vem kaj naj naredm.

Zakaj bi te prijatelj učil in treniral zastonj?
Trenira tudi druge prijatelje zastonj?
Če si ti edina se vprašaj, zakaj ravno tebe?
To je prvi del.
Drugi je pa koliko ti tvoj fant zaupa. Očitno ti ne dovolj.
Tretji del ali je njegovo zaupanje upravičeno (si ga že prelomila) ali neupravičeno (ima on sam s sabo probleme in je bolestno ljubosumen ne glede kaj druga stran pocne).
Če si zaupanje prelomila, bo težka..ker si prijatelju očitno všeč.
Če je pa tvoj fant patološko ljubksumen, pa se ti v taki vezi, če ne bosta šla to strokovno reševat, ne obeta nič dobrega, še manj zabavnega in eno jahanje lahko pozabiš tudi če bi bilo plačano.

Rešitev je odprta komunikacija med tabo in fantom ter pridet do bistva, zakaj ti fant ne zaupa?

To pa sploh ni vprašanje.

nova
Uredništvo priporoča

Sorry da tvoj fant ne prenese tvojega kolega, je totalno tvoja napaka. Si morda se dobivala s kolegom na skrivaj brez vedenja fanta, je to zvedel kasneje in je znorel? Sorry sploh nevem čemu se kolega ne ceni, da bi te poslal nekam s fantom vred. Enako fant – če si mu to prekrivala, kaj druga še mu prekrivaš. Ta kolega ni edini vrjetno, jih je več, zakaj zdaj samo on kasira fantovo slabo voljo? si ego filaš s tem?
Namreč ti nisi ne punca in ne kolegica, ampak se igračkaš z ljudmi in enkrat boš dobila to nazaj…..nimaš osnovnega bontona in čuta za ljudi v sebi. Si sploh bila deležna kake vzgoje?

Obstajajo pa ljudje, ki ne skrivajo kolegov/kolegic in jih ponosno predstavijo partnerju/ki, tako da se vsi dobro počutijo, na začetku zveze, ne potem ko jih skrivaj zalotijo in potem da bi se izvekli ven šinfajo kolega partnerju….. koliko si stara? 10?

Predlagam en pregled pri psihiatru, da ugotovi če nimaš motnje, v primeru da si starejša od 10let…. iskreno, pa opraviči se obema tipoma za svoja dejanja, ker če ti nimaš bontona v sebi in čuta kaj je prav, potem so drugi žrtve….

Tvoj fant že ve zakaj, poslušaj ga.

Mora biti res dober prijatelj da se ti bo tako posvečal. Če veš kaj mislim…saj ti nimaš namenov, on jih ima…in na koncu se je “slučajno zgodilo”. Vem vem, grdi stereotipi…

Na tvojem mestu bi šel brez pardona, če pa tvojemu gospodu kaj ni prav, naj se pa doma kuja. Kaj se sploh sekiraš. Če imaš čisto vest in ti ni namen šmirati s kolegom je lahko samo tiho. Pojdi in ne zatiraj sanj zaradi nekoga ki ne zmore razumet. Al ti naj pa on plačuje, če mu ni prav da boš imela zastonj. Kar zbuni se za svoj prav.

Pišeš,da imaš fanta,potem je odločitev sledeča:
lahko ohraniš tega fanta in pozabiš na zastonj tečaj jahanja ali enostavno ga pustiš in nadaljuješ s to tvojo željo
sicer jaz bi na tvojem mestu dal ultimat ali tako čene pa nasvidenje,ne bodi mona če te to veseli nikak ne odnehaj zarati tipa,boš že dobila sebi podobno dušo
srečno

kolegica ponuja zastonj lekcije sexa, da me bo naučila in trenirala, sam ne vem k mislm da bo punca ljubosumna

kaj nej nardim

Če bo ljubosumna kar takoj prekini z njo taka te ni vredna. Saj pa si samosvoja oseba in imaš neke svoje hobije in zanimanja. Ne pusti punci da ti duši svobodo!

Sploh ne stekam.

Prijatelj ti je ponudil zastonj jahanje? Zakaj pa ne? Kako dolgo poznas tega prijatelja? Malo mi je sumljivo to, da bi to bilo povsem zastonj, ko je pa vzdrzevanje konja precej drag spas. Je on ucitelj jahanja ali bi te ucil laicno?

Meni se zdi neumno da bi nam kdorkoli prepovedoval karkoli. Torej starsi ali partner v najvecjih primerih. Tvoj lajf je, sprejemas svoje odlocitve, ucis se iz svojih napak – torej. Ali si nam nekaj zamolcala ali pa gre za izmisljeno zgodbico?

New Report

Close