Najdi forum

Spoznala sem moskega, ki mi je vsec. Tudi jaz sem njemu. Hoce se dobiti se z menoj se. Sem oseba, ki se rada pisem. Razumem pa nekdo se ne. Pa me res zanima, ali obstajajo taksne osebe, ki mu je nekdo vsec pa mu pisejo zelo malo.
Npr vceraj mi je pisal za dobro jutro poslal poleg svojo sliko. Kar sem mu lepo odgovorila…odgovora nazaj ni bilo vec. Popoldan pisem ponovno, posljem eno sliko. Odgovora spet ni bilo. Zvecer le dobim sporocilo kdaj bi se lahko srecala. Enostavno se mi zdi noro mu pisat, ce ne odgovori. Pa nisem vsiljiva s sporocili. Ker je povedal mi, da si ne pise veliko.
Vasa mnenja prosim.


Na netu je ogromno “dopisovalcev”. To so ljudje, ki bi si mesece in mesece dopisovali, ne bi se pa srečali. Kaj mesece … Od leta 2011 mi občasno piše nek tip, ki za kavo v vseh teh letih ni “našel časa”. Vsake toliko mi napiše, če imam kakšno sliko v kopalkah, še rajši brez, se deset minut pogovarja, pa spet izgine. Mogoče je, da bi se tale tvoj rad prepričal, da nisi “dopisovalka”. Mogoče bi se rad prepričal, da si sploh ženska. Mogoče ga bolj od tvojih lepih oči zanima, kakšno rit imaš. Mogoče se mu ne da izgubljati časa s klofanjem po kompu, ker ga zanima samo seks, no, zanima ga, ali bo kemija ali ne. Do neke mere je to čisto legitimno, ti pa ne pričakuj preveč, da ne bo potem jok.

Je pa tudi res, da te je zelo težko brati. Mogoče je to problem. Lej, kaj si napisala:
“Hoce se dobiti se z menoj se.”
“Sem oseba, ki se rada pisem. Razumem pa nekdo se ne.”
?

Veliko ljudi ne mara preveč si pisat ter raje spoznajo osebo v živo, saj tako res lahko vedo, če si za njih.

New Report

Close