Najdi forum

Zdravo.

Nekaj časa nazaj sem spoznala enega fanta. Jaz sem njemu bila takoj všeč, zato si je zelo želel, da se kdaj dobima. Tako sva si začela pisati. To je trajalo kar nekaj časa in tudi videla sva se nekajkrat. Ampak potem sva se kar naenkrat prenehala pogovarjati. Rekel mi je, da ne ve kaj bi rad, da je čisto zmeden in se mi opravičil za vse. Okej, čez nekaj časa sem to sprejela. Res je, da meni on na začetku ni bil tako všeč, kot sem bila jaz njemu. Zato mu tudi tega nikoli nisem mogla tako pokazati. Ampak po tem, ko sva se prenehala pogovarjati, sem šele ugotovila kako zelo mi je všeč. Zato mi je bilo še toliko bolj težko vse skupaj.
Problem je v tem, da po tem ko sva se nehala pogovarjati je on prvič ko me je videl pristopil do mene in rekel, če se lahko pogovoriva. Sprejela sem to in povedal mi je, da on ni nikoli začutil kaj bi jaz sploh rada, da mi je on sploh všeč.. kakorkoli, po tistem pogovoru sem dobila nekako upanje, da se bo vse uredilo, ker mi je celo rekel naj mu kaj napišem. In res sem mu naslednji dan napisala vse kar čutim do njega, a to se ni ravno dobro izšlo. Misla sem, da se po tistem ne bova nikoli več pogovarjala, a sva se. Spet je on pristopil do mene. Želel se mi je opravičiti oz. saj sploh ne vem kaj je želel, saj je neprenehoma govoril, da ne ve kaj mi naj pove, da brezveze, da se mi opraviči, ker mi to tak nič ne pomeni. No in zdaj res ne vem, kaj to vse pomeni. Ker vedno, ko ga vidim in ga pogledam, lahko rečem, da se vidi da mu kljub vsemu ni vseeno zame.

Mislim, da bojo odgovori na tvoje vprašanje čisto drugačni, če je fant star 14 let, kot če je star 45. Tako da je to za začetek bistvena informacija za nas, ki to beremo.

Kako je težko povedat nekomu, da ti je všeč, kajne?
Mislim, da nimaš druge izbire, kot da mu to poveš. Konec koncev nimaš kaj izgubit. Če mu že sedaj ni do tebe, mu tudi potem ne bo. In če mu je kaj do tebe, se zaradi tvoje izpovedi zagotovo ne bo ohladil.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]
nova
Uredništvo priporoča

Vidva sta zakomplicirala še preden se je karkoli začelo. Očitno imata vsak svoj poln nahrbtnik. Dokler se ne bosta rešila balasta, ne bosta primerna za partnerstvo. In kdo sploh želi scene že pred vstopom v razmerje? A se ljudje nimate nič radi?

on bi rad seksal s tabo, vendar ne bi rad riskiral zavrnitve. Včasih so rekli, da ni cagav fant nikoli pri dobri punci spal.
Na tebi pa je, da odločiš, če so se časi kaj spremenili.

Ne ve kaj bi rad. Pojdi naprej in imej odprrte oči za tiste ki točno vedo 😉

New Report

Close