Najdi forum

30 letnik, punca me je po dolgotrajni zvezi pustila. Nekako sem slutil že zadnje dni, da je nekaj narobe. Sam sem čisto na tleh, ne vem kaj in kako naj storim, da bi pozabil. Z mano je končala in si našla takoj drugega. Prijatelji so mi namreč povedali, da jo videvajo z drugim. Sama mi je rekla samo to, da bi rada končala z mano, da je spoznala drugega in da z mano ne želi nadaljevati zveze. Sam sem še zelo žalosten ona pa baje uživa. Sam je še nisem videl.

Me pa zanima, kdaj to preboliš? Ker zelo boli in iz dneva v dan je slabše? Kako lahko nekdo gre kar iz ene zveze v drugo? Kaj nihče več nič ne čuti?

Žal ni časovno določeno kdaj koga prebolimo, eni prej drugi kasneje. Zagotovo pa čas celi vse rane, tudi ‘zlomljeno’ srce in enkrat se boš zbudil in ugotovil, da manj boli kot včeraj in potem bo vsak dan lažje. Vsekakor pa pomaga, če se zamotiš z družbo prijateljev, hobiji in da počneš stvari, ki te veselijo.

Tvoji prijatelji imajo naverjetneje prav, da se je z njim videvala že dlje časa preden je s tabo zaključila. Sklepam, da je ona do tebe že zadnji čas nehala imetičustav zato ni ni bilo treba ničesar preboleti (ker drugače tega ne bi storila).
Ti pa še žal gojiš ta čustva in boš komaj čez čas to prebrodel ali boš spoznal neko novo dekle ali pa bo čas naredil svoje (čez nekaj časa bo se nehala bolečina stopnjevati in začela upadati). Priporočam ti samo, da poslušaj sebe in se takoj ne vrži v svet zmenkov, če zato nisi pripravljen oziroma nisi taka oseba, ker lahko narediš več škode kot koristi. Pomaga, če se družiš več s prijatelji in mogoče športaš oziroma si omisliš kak nov hobi.

New Report

Close