Najdi forum

Pozdravljeni.
Na vas se obračam, ker sem malce v dilemi.
Pred kratkim sem spoznala fanta, s katerim sva se dobro ujela.
Pred nekaj dnevi sva bila skupaj na kavču pri njemu doma, ko mi je rekel, da sem v redu punca, simpatična, a naj nimam kakršnihkoli pričakovanj, ker iskrice ni bilo; ležala sva in me je nenadoma objel okrog vratu-tako, da sem bila naslonjena na njegovo ramo. Naenkrat sem začutila poljubček na čelo, ki se je kasneje še ponovil.
Morem reči, da mi je fant všeč, ker je simpatičen in v redu fant, ampak po tistem ko je rekel o pričakovanjih, raje ne mislim ‘nanj’, da ne bom kakorkoli razočarana.

Mi je pa kljub vsemu malce nenavadno oz.posebno da je prijateljico objel in me večino časa, ko sva bila skupaj, držal v objemu, in mi dal četudi le ‘navaden’ poljub na čelo.
Presenetilo me je pa tudi, da mi je dal ljubkovalen nadimek.

Zanima me malce vaše mnenje, ker pač nisem popolnoma prepričana v njegove besede-ponavljam, ne pričakujem ničesar ampak nevem kaj si naj mislim, ker mislim, da se ne ujema vse skupaj.

Najlepša hvala za vaša mnenja.

NA kratko ti bom odgovoril, fantu je všeč, da se lahko s teboj malo poigra, obenem pa si je že naredil varovalko, da se ne bo vezal, tako je vedno odprt za druge, če pride kaj boljšega. Takšnega fanta ne rabiš obudovati, jih je veliko, ki ti bodo takšne poljube dali, ker te bodo imeli resnično radi, ne pa da bi radi zapolnili svoj čas.

ne ujema se vse skupaj, pozabi ga in pojdi naprej, njemu a ne dovoli,d a bo zadovoljil te svoje majhne potrebe.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Na preizkušnji si. Model pač ni neumen in je previden, ker se zaveda, da je možnost, da je naletel na eno izmed neštetih sodobnih umsko motenih punc, na katere se ne moreš zanesti in nimajo nobenih načel ter ne razumejo pojma ljubezen ter predanost. Morda ti bo v kratkem ponudil seks. Če se boš obnašala konsistentno in razumno, lahko morda pričakuješ še kaj več od njega, večjo čustveno odprtost in tveganje. Ampak ne računaj na to, ker je povsem možno, da ga ne privlačiš spolno in pač nima erekcije nate. Bodi hvaležna, da s tabo fura platonsko ljubezen. Oboje hkrati je ponavadi itak težko dosegljiv ideal, ki se slej ko prej sesuje v prah. Nasveti zgornjega t.i. svetovalca so pa ničvredni. On izhaja iz popolnoma zgrešenega postulata, ki si ga je sam narisal v glavi, da moški uživajo v tem, da jih ženska emocionalno in materialno dominira. Čeprav tovrstnih cuckov je vedno več in se podrejajo ženskam ter njihovim zahtevam, ker so brez moške substance. Takšna je kultura danes.

nova
Uredništvo priporoča

Primož +1

Drugače ga pa ti seznani s tem kar si tukaj napisala – da si ti pač te poljube in objeme drugače predstavljaš. Če bo vzrojil, je to dober znak (zate), da si ga spregledala. Pač reci mu, da on tako pri tebi ustvarja drug vtis od tega kar ti je na samem začetku rekel in, da naj pač preneha – in sama predstavi argumente (pogoje) kaj je zate (še) “platonsko prijateljstvo” oz. pač sprejemljivo (glede dotikov, itn.). Gre se za zaščito tvoje čustvene nrvavi.

New Report

Close