Najdi forum

Pozdrav..
Zanima me samo kako vi gledate na to, da bi se vas partner dopiseval z drugimi zenskami obenem se domenjeval za razna srecanja….to ni samo 1 zenska to je vec zensk.. On itk tolce svoje lazi..me hoce obrnt kot da so to neke stare prijateljice bla bla.. Pase se po raznih spoznavnih virtualnih straneh. Res pa da je najino razmerje se zelo sveze.. skupaj sva priblizno pol leta. sm pa zato zvedela sele vcerej in priznam me je zelo prizadelo,..Mogoce zato ker je bil sam nasprotnik tega.. Tako mi je ves cas govoril. Kaksn nasvet mogoce… Dejansko tut sama vec ne vem kaj nardim..


(Idealno gledano) Lahko da ima prav, da ni nič.
(Realno gledano) Nisi več interesantna.
Sicer pa odvisno za kakšna srečanja (poslovna ?) se gre in ob katerih urah. Lahko bi se tudi odločila in mu rekla, da bi šla kdaj z njem na ta “srečanja” (iz firbca). Pa bi videla reakcijo (če še nisi poizkusila). Če so res neke “prijateljice”, jih lahko izkoristiš, da izveš kakšne plati (osebnostne) še ima na rezervi,… 😉


Oprosti, to ni nobeden izgovor, ker četudi bi bila par let skupaj ali pa bila poročena, pa otroke čez, to ne paše v odnos.
Odvisno sedaj ali se gre za neke poslovne stike, vendar vseeno se tukaj za to verjetno ne gre.

A 30 v tvojem nadimku pomeni, da toliko zemeljskih let šteješ ?

[/quote]sm pa zato zvedela sele vcerej in priznam me je zelo prizadelo,..Mogoce zato ker je bil sam nasprotnik tega.. Tako mi je ves cas govoril. Kaksn nasvet mogoce… Dejansko tut sama vec ne vem kaj nardim..[/quote]
Potem je lagal od samega začetka (?) in ne boš imela nobenih problemov prekiniti reč.

Vsekakor premalo informacij.

Če jih spoznava po portalih jih očitno namensko išče. In kaj sta dorekla glede vajine zveze? Če bi resno mislil s tabo se verjetno ne bi šel teh igric.
Odkrito se pogovori in dorecita kaj se dogaja. Morda ga vprašaš kako bi se on počutil v obratni vlogi. Iskreno povej da te je to prizadelo in da se ti ne zdi dobra osnova za zvezo, da preverja ves teren okoli, če ne bo nič boljšega bo šel pa nazaj k tebi ali kaj?
Nima nekega smisla nadaljevati z osebo, ki ne investira v skupen odnos. Morda pač v tem trenutku ni toliko do tebe, da bi bil pripravljen vložiti v vajino zvezo in to ne pomeni da je kaj narobe s tabo ampak si pa verjetno želiš spoznati nekoga s katerim pa bo prava ljubezen in prispevek z obeh strani, ne le s tvoje.

nova
Uredništvo priporoča

Draga moja, dam ti nasvet , ki ga vzami ali pusti. Ti sama si svoje sreče kovač in sama se odločaš kaj lahko prenašaš in česar ne! Sama moreš vedeti kje so tvoje meje in tega se naj zavedajo tudi drugi. Od tebe je odvisno kolikor se ceniš in kakšnega partnerja želiš imeti. Sama odločaš kakšne napake partnerja lahko sprejmeš in katerih žal ne moreš, kljub temu, da ga noro ljubiš. Saj če se že na začetku slepimo in se tolažimo, da bo bolje in da bomo partnerja spremenile, se hudo hudo motiš. Te majhne napake se kasneje še povečajo in nas zmeraj bolj ovirajo. Živeti v dvomih je zelo zelo boleče. Ne dovoli tega, naredi nekaj zase, misli nase in postavi meje, katerih ne dovoliš prestopiti. Bolje biti kvalitetno samski, kot nekvalitetno v partnerskem odnosu. Ko boš vedela, da te nekdo ima resnično rad, ti niti na misel ne bi prišli, da bi pomislila in dvomila v svojo drugo polovico. Življenje je lepo in sami se odločamo komu in kaj dovolimo!!@

Saj v bistvu że veš kaj ti je storiti .Če boš ostala potem se vprašaj kaj za vraga je steboj narobe.

New Report

Close