Najdi forum

zivjo! Medovernet forum sem ze veckrat uporabil in mi je bil vedno vsec, ampak sem se prvic odlocil da se registriram in pisem.

stvar je taka. imam kolegico, ki jo poznam ze 20 let. ena izmed boljsih prijateljic. nikoli ni bilo nic med nama (ok v osnovni soli sva bila par pol leta vendar je to osnovna 😉 )mislim reci da sva res dobra kolega in poznava drug druzga zelo dobro ze dolgo.. V resnici mi je zelo vsec tako vizualno kot njena osebnost pa vendar nikoli ni bilo nic resnega in nevem zakaj tudi nikoli nisem pomislil na to in verjetno tudi ona ne. druziva se parkrat tedensko vendar sva vedno oba imela druge zveze. res je da je vedno imela totalno drugace tipe kot sem jaz. nooo zadnjic smo bili na zuru (oba samska trenutno) sla sva na cigareto na samo in potem je vzgalo. sva se no…. bilo je noro. kaj za vraga sedaj? pojma nimam. po temu sva sla na kavo seveda nisem upal nic spregovoriti o temu (jebiga tak sem) tudi ona ne. kot da ne bi bilo nic.pa vendar boljse zenske si ne predstavljam. kaj sedaj????!!! ce kaj recem o temu napacnega in zajebem bo verjetno konec vsega (prijateljstva) a tega nocem niti slucajno. ce bom tiho pa ne bo nic. kaj sedaj, kako odreagirati. prosim nasveti!!!!!! a pustim raje vse na miru in bomo videli kaj bo ali reagiram???

Kekec, samska sta, ratal je, sedaj pa si tiho in ne veš kaj bi. Pokliči jo, povabijo na čik. Reagiraj.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Dobrega prijateljstva ne moreš uničit z napačnim izborom besed ali nerodnostjo (razen če je ne misliš žalit, ampak to menda ni tvoj namen).
Povej ji tako, kot čutiš. Da je bilo dobro in da te zanima, ali bi lahko bilo kaj iz tega. Pa naj potem ona pove, ali se njej zdi, da bi lahko bilo kaj iz tega.

nova
Uredništvo priporoča

Kocka je padla.
Rubikon je prekoračen.
Reka življenja teče samo v eno smer …

Smešno.
Izmenjava svojih misli in občutkov je očitno bolj intimna in usodna (pre)izkušnja od izmenjave telesnih tekočin.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Hvala za odgovore. Verjetno imate prav a še vedno nisem zbral dovolj jajc… bojim se da bo vse slo v k…. pa poglej ravno sedaj sem z njo nekje ze cel dan pa se ona je povabila… res sem kmet

Res je smešno. Tvoja izjava me spominja na vic o butalcu, ki je šel prvič na morje. Ko se je vrnil, so ga vprašali, kako je bilo. Odgovoril je: “Tam je sama revščina, vsi so goli in bosi, samo jaz sem imel škornje!”

Poizkusil bom malo bolje razložiti moj predhodni odgovor:
– OP je vedno čutil določena čustva do kolegice. Zgodil se je žur. (Kocka je padla.)
– OP si je priznal intenzivna čustva do kolegice in jo začel gledati z “drugačnimi očmi”. (Rubikon je prekoračen.)
– Povratka v prvotno stanje več ni. (Reka življenja teče samo v eno smer)
Prihodnost pa ni povsem v rokah OP-ja:
– OP ne naredi nič (se ne izpove kolegici). Kolegica si najde (ali tudi ne) fanta. OP preboleva “platonsko ljubezen”
– OP se izpove kolegici, ona ga zavrne (ima pravico in moralno dolžnost kot kolegica, če ima kakšen zadržek) in se “odmakne” ter tako OP-ju omogoči hitrejši prehod čez faze žalovanja.
– OP se izpove kolegici, ona ga zavrne in ga “frend-zona”. V bistvu ga “kastrira” ter mu ne dovoli oditi (maha biku z rdečo cunjo). Vsekakor pa to pomeni dooolg prehod čez faze žalovanja.
– OP se izpove in kolegica ga sprejme. Za razmerje se pa izkaže usodna “(pre)izkušnja izmenjave telesnih tekočin” ali pa katero druga …
– OP se izpove in kolegica ga sprejme ter srečno živita do konca svojih dni (pravlica).
– …

Tole kar se vama je zgodilo je krasna podlaga za prijetno romantično komedijo. Js sm bla ista, da sem zarad svojih blokad marsikaj al spregledala al zavozila. Sicer je res, da je vse z nekim namenom. Morda čakaš, ker v sebi veš, da je to to al pa čakaš za to, ker veš da ni to to…ko sm spoznala svojega moža je trajalo preden sva prišla skupaj, oba lesena, da je blo joj…v takih primerih pa res pomaga kak kozarček al dva, da se človk okorajži. V sebi zagotovo veš, al bo to zgodba tvojega življenja al pa bo konec, tudi prijateljstva…ne analiziraj preveč, le spoprimi se z notranjimi občutki. Glede na to, da tukaj pišeš o tem, te že nekaj vodi…Priporočam ti edino to, da ne zavlačuješ preveč in se ne sprenevedaš, da nečesa ni, če je. Bodi dec in načni temo, če boš neroden, nč hudga, huj je ignoranca čustev…

Za take pravljice je vredno živet. Ubogi tisti, ki vanje ne verjamejo več oz. niso vanje nikoli verjeli.

New Report

Close