Najdi forum

Poročena, otroci, navzven vse OK….. v sebi pa… saj ne vem! Danes sem ga spet sanjala. Svojo ljubezen iz mladosti. Narazen sva šla za brezveze, potem je bil on z drugo, pa jaz z drugim….in tako se je obrnilo, da nisva več prišla skupaj, čeprav sem bila prepričana, da bo on tisti, s katerim si bom delila življenje. Sem se nekako sprijaznila s tem, le včasih me še vrže… ko ga sanjam in spet vse postane tako živo, čeprav se nisva videla že 10 let. Zdajle ga tako pogrešam in tako boli, da solze kar same tečejo po licih. In si zraven mislim “pa saj nisem normalna”!
Sem edina, ki jo preganja preteklost?

Ja, lepo bi bilo če bi se človek lahko vrnil nazaj v preteklost ampak (zaenkrat) ne gre.
Preteklosti se z razlogom reče ‘preteklost’ in iracionalna idealiziranja ex partnerja je
tisto kar je: Fantazija.
Sanje in resničnost so dva popolnoma različna pojma. Upam da razumeš razliko.
Vedno obstaja razlog zakaj so naši bivši partnerji ‘bivši’.
Da pa jokaš zaradi fantazij ? Znak za alarm. Rajše se vprašaj kaj je narobe
z življenjem ki ga živiš ‘sedaj’ .

To je bila tudi moja prva misel: ti nisi zadovoljna v življenju, zato se potapljaš v fantazijski svet.

Če bi si bila vidva s tem bivšim fantom res usojena, bi eden od vaju že našel način, kako spet priti skupaj. Začni reševati realne težave.

nova
Uredništvo priporoča

V tvoji vezi ni tako kot bi moralo bit. Nekaj v njej pogrešaš. Ljudje se spreminjamo skozi leta in tvoj bivši ni več isti in ti tudi ne.
Lahko pa se motim.

New Report

Close