Najdi forum

Lep pozdrav.

Imam vprasanje oz. me zanima, ce se komu to dogaja ali sem edina..

Torej sem 20 letno dekle, simpaticna (tako drugi pravijo) in lahko recem, da lahko imam (skoraj) vsakega fanta. Resno zvezo dejansko se nisem imela, saj mi do vsakega fanta, ko se zacne kaj razvijati, mine. Vedno imam zeljo po njem, ce je tezko dosegljiv, takrat se zaljubim, kakor pa mi zacne fant izkazovati pozornost, je pripravljen zame storiti vse, me zacne minevati. Lahko se dobivama doma obcasno, tako mi je super.. kakor pa se zacne razvijati resnejse, mi zacne minevati. Tako je bilo z vsakim do sedaj. Ko se zeli fant vec videvati (kar je normalno za zvezo..), se mi kar naenkrat ne ljubi vec in zacnem idkati izgovore in podobno.
Zakaj je to tako, ali je kaj narobe


Misliš ali veš, da imaš lahko kateregakoli? Če drži, da si tako privlačna da samo izbereš iz množice fantov, potem v tem tiči težava. Če ne bi bila tako privlačna in bi se za fante morala truditi, bi se prej ali slej tudi odločila za nekoga in ostala z njim.


Prijatelji ti bodo privoščili vse, RAZEN sreče.
Slovenci bodo odpustili vse, RAZEN uspeha.

Sedaj pa rešuj enačbi. 😛


Torej “neresne” si pa imela ?
Preprosto vprašanje – si devica ali ne ? Si “samo hodila na zmenke” ali si že noge narzen dajala ?
Če nisi, potem je možno, da te je “tičevski vrtiljak” oz. cock carousel (Google/YT it) že malce pokvaril (kar pomeni, da tudi “zid” ni več daleč stran – ali si ga pa že dohitela).

Nezrele in nespretne so izjave, da “zid” za žensko pride pri 30-ih (ali še bolj optimistično pri 35-ih), ker tičevski vrtiljak (med drugim) lahko to mejo zniža na tudi 20 (če se premikamo po premici za enoto 10).


Verjetno si pogoltnila vso medijsko propagando, da ženske ljubijo barabe (potem pa čez nekaj let se pa vrne jamranje “Where Have All The Good Men Gone“). V osnovi bi rekel, da ni nič narobe s teboj, ker je to tvoj biološki M. O. (modus operandi). Muslimani že vedo zakaj morajo imeti svoje ženske na kratkem štriku. Še Izrael ima težave s svojimi babnicami.
V bistvu ne maraš cuck-ov/mangin/p*ssy beggar-jev, itn. Rada bi bila pač malce dominirana oz. ne maraš nekoga, katerega lahko čisto pohodiš. To je ženska narava, saj zato pa je bil (in še zmeraj je) številčno največji zagovornik teh migrantov ravno dekleta. Svoje tipe ste na takšen ali drugačen način uničile (FB, Instagram Vam je prekomerno dvignil ego in lastno (uporabno) samovrednost) – pošiljanje tipe v FriendZones, poročene pa svoje može skozi divorce rape, itd. Sedaj bi pa rade “rapefugees” (1, 2).

Iz kakšen družine prihajaš ? Imaš oba starša ? Sta (bila) oba fizično in vzgojno prisotna ? Ali je Oče mogoče (bil) kaj “oddaljen” ?

Ti se pač lahko tako ravnaš, da dobre fante pač “ignoriraš” in se podiš za “bad boi”-i (in s tem nosiš posledice). Samo ne pa potem jamrat po MON-u (ali drugje), “kje so vsi dobri tipi ?”

Efektivno imaš še par let, da se takole igraš (če boš šla še naprej po tej poti). Četudi se boš naveličala iskati nekega kvazi alfa samca in pobrala dobrega beta oskrbnika, ne boš srečna (mislim, ker je tičevski vrtiljak naredil že neko škodo; je pa to zgolj ugibanje).


Možno je tudi, da vsaj trenutno realno nisi zrela za kaj resnega. Ker marsikateri se spuščajo v neke zveze, ker se ali njihovi prijatelji-ce, pritiski staršev, okolice, čeprav čustveno sploh niso zreli. Imaš tudi ljudi, ki prihajajo iz disfunkcioniranih družin (enostarševske) in se recimo punce prerano spuščajo v neke odnose, ker iščejo v fantih tisto starševsko ljubezen, ki bi jo moral Oče doprinesti za časa vzgoje le-te. Tako pa ugotovijo, da je zunaj še precej, enako zblojenih fantov, brez nekih pravih predstav, idej kaj in kako naj bi odnos izgledal,… in rane se kopičijo in s tem tudi čustvena navlaka.

Potem pa zaradi starosti dobijo “wedding jitters” in poberejo taprvo možnost, ki se jim ponudi (velja za oba spola), vendar kasneje ugotovijo, da niso srečni in potem pa ta “manjko” nadomeščajo z ekstremnimi športi, varanjem, igre na srečo,…

Google / YT -> why women hate nice guys

https://www.youtube.com/watch?v=ds6aGJfOR7w

https://www.youtube.com/watch?v=rhmCJ99XErc

Nekje se boš že našla.

nova
Uredništvo priporoča

mogoče ti bo moral nekdo zelo ranit čustva, da jih boš začela sprejemat in bit hvaležna za njih, in ne na to gledat kot neko šibkost, podrejenost, kot mislim, da je to zdaj. je pa dobro, da se tega problema zavedaš.

Ha,ha,ha….
Kaj je narobe s tabo ?
Res…..kaj je narobe s tabo ?
Mogoče da si čustveni vampir ??
20 let…hmmmm….lepo si začela….

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]


Zakaj je tako. Težko reči, glede na to, da o tebi bolj malo vemo. Načeloma pa je tako tudi zato, ker kot praviš, imaš občutek, da imaš lahko kogarkoli in očitno se še vedno dovolj fantov zanima zate. Je pa to riskantno početje, posebej, če si boš nekoč želela resne zveze, saj na dolgi rok morda ne boš znala zdravo funkcionirat z istim moškim. S tem mislim, da bi imela dober odnos, tak, v katerem bo obema lušno. Po drugi strani pa bo tudi tvoje ime čez čas “umazano”, vsi bodo nate kazali s prstom (glej jo, to je ta, ki ne zdrži več kot mesec z enim), po drugi strani tudi fantje, ki iščejo resno zvezo, nimajo preveč radi, če dobijo v roke “radodajko”.
Po drugi strani pa to ni pravilo. Poznam žensko, prijateljico, ki je v teh letih (in še prej) podobno menjala fante, danes pa je srečno poročena in ima družino in je nikamor več ne vleče, vsaj kolikor mi je znano.
Drugi razlog, da to počneš, se lahko skriva tudi v tvoji zgodovini odnosa z očetom. Če ta ni bil prisoten ali pa s teboj ni navezal nekega tesnega zaupljivega stika, nevede v v fantih iščeš prav to, torej nekaj, kar ti je najbolj domače. Kakor hitro se ti nekdo preveč približa, ga odženeš, saj ni preveč prijetno, te straši oziroma odvrača, ker ti je nepoznano in ker si še mlada in nesigurna, si ne upaš tvegat. Ne dovoliš jim, da te bolje spoznajo, ustrašiš se nečesa.
Hkrati niti še ne veš, kaj točno želiš od fanta in življenja, zato tega ne iščeš. Si bolj ali manj pasivna in se pustiš vodit fantom oziroma občutkom. Mislim, da se bo s časom to vse izravnalo.
Ko si boš resne zveze želela, se pa od tebe vseeno pričakuje malo več aktivnega sodelovanja in predvsem več resnosti in sodelovanja s fantom (moškim).

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Alfa f*cks, beta bux temu pravijo. Ne veš, če ima še kakšnega na backburner-ju.
https://www.youtube.com/watch?v=o-shSy_gHaU
https://www.reddit.com/r/MGTOW/comments/5zm4ln/the_cdc_data_and_other_evidence_that_proves_the/?st=j0brcodn&sh=a669aa16
http://www.returnofkings.com/70425/research-suggests-that-a-womans-body-incorporates-dna-from-the-semen-of-her-casual-sex-partners

Sicer pa kot si že enigmatično rekel… “vsaj kolikor mi je znano”. 😐

New Report

Close