Najdi forum

Pozdravljeni,
moj bivši fant, z katerim sva bila skupaj leto in pol je še vedno prisoten v mojemu življenju. Od razhoda je minilo že eno leto in sedaj imam že novega partnerja, katerega imam zelo rada.
Imam problem, saj ga še vedno nisem uspela pozabiti, čeprav prve pol leta po razhodu nisva imela nobenega kontakta. Sedaj si kdaj pošljeva kak sms, on sicer ne daje nobenega znaka, da bi še kaj čutil do mene. Mi je pa jasno pojasnil, da je med nama za vedno konec. Pred mano je imel kar nekaj zvez, katerih ni imel problema prebroditi. Sedaj bi on želel, da nisva samo prijatelja ampak prijatelja za seks.. med katerim naj ne bi bilo poljubljanja. Sedaj pa nevem kaj storiti, saj ga imam še vedno v srcu in si delam pretvare, da ostaja v stiku z mano zato ker me ima še vedno rad. Z tem korakom bi lahko škodila sebi, sploh pa partnerju, ki je veliko boljši moški od bivšega, ampak ni isto…. Oziroma me ovira preteklost…

Se je kdo že srečal z podobno težavo in mi zna pomagati ?
Pa brez obsojanja prosim.

LP Tinkrbel.

Zamisli se, kako se boš počutila, po seksu z bivšim?
Fajn, sproščno, zadovoljeno, polna veselja in življenske energije aliI zrabljeno, bedno, kot en nevreden “piece of shit”?

Če je prvo, potem verjetno ne bi tukaj sploh odprla teme in spraševala to kar sorašuješ.
Torej je verjetno bolj drugo.
Potem se vprašaj, ali takšne občutke (da se počutiš slabo, si sama jemlješ lastno vrednost) zares potrebuješ in če jih, ZAKAJ?

Ko boš to znala razdelat, boš dobila tudi sama odgovor na svoja vprašanja v mailu in se boš znala odločiti v pravo smer.

Veliko srečee ob raziskovanju same sebe!

New Report

Close