Najdi forum

Ko pride fant nazaj…pa je že mimo

Ženske ali se je tudi vam dogajalo, da ste se v nekoga zatrapale pa vas ni opazil ali pa zavrnil, čez par let je pa prišel in vas hotel, vi pa niste bile več zainteresirane. Kakšen sladek moment.

Masturbiranje v prazno.

Se bolj prej obratno dogaja,…

YT -> women hit the wall

Pri nas ?
Google -> med.over kje najti normalnega site:med.over.net

Ja, meni se je to dogajalo redno in brez ene same izjeme celo življenje. V obe smeri. Sem že mislila, da sem prekleta. Dokler nisem spoznala sedanjega moža. To pa se je zgodilo šele pri mojih 28-ih.

nova
Uredništvo priporoča

Aha, ravno te dni se je to pripetilo.

Pred nekaj več kot pol leta sva se spoznala in se nekega večera dogovorila, da se vidiva. Kaj se zgodi? Tip me hladnokrvno pusti čakati v mestu in še deževalo je. Njegov odgovor: nimam časa…

Zdaj sem pred par dnevi spet dobila sporočilo od njega, katerega sem gladko ignorirala. Nisi imel časa takrat, jaz ga pa sedaj niti toliko nimam, da ti odpišem 🙂

To se ful dogaja, ker so tipi pleharji in ko dobiš dobro službo npr., ali kupiš dober avto, se kar naenkrat “spomnijo” nate…. Jaz sem pa sploh v osnovni, srednji veljala za najgršo in najneumnejšo na šoli, potem sem dokončala in se “polepšala” in wow, kar naenkrat te opazijo. Takoj vidiš, kakšen je folk. Me mine, da bi sploh imela koga, važen jim je samo ugled in denar. Hvala lepa.

New Report

Close