Najdi forum

Želim spoznati žensko za resno zvezo

Pozdravljeni!

Tukaj sem z namenom, ker bi rad spoznal žensko za resno zvezo. Težko je najti žensko
sploh tisto “ta pravo” in ker si želim nekoga ob sebi sem odločil, da poskusim sreču še tuki.

Sem prijazen, urejen, prijeten, resen ter samski 29 letni fant. Rad imam razne aktivnosti na prostem. Merim 195cm, sem normalne postave. Moji lasje so temni, moje oči pa zelene. Rad gledam filme in tudi preberem kakšno knjigo, raziskujem, se potepam po mestu, v naravi, zanimejo me tehnične stvari. Končano imam 7. stopnjo izobrazbe. Rad preživljam čas s družino ter prijatelji. Ne pijem in ne kadim.

Torej iščem žensko, s katero bi skupaj hodila na sprehode, v kino, se imela lepo, prosti čas preživljala v naravi, počela vse kar bi si želela, ji stal ob strani skartka naredil bi veliko stvari za njo, da bi srečna. Ženska ki je iskrena,preprosta, simpatična, izobražena,pripravljena na spoznavanje, druženje, resno vezo, skupno družinsko življenje. Lepo bi bilo če bila imela krščanske vrednote in je nekadilka. Razdalje med različnimi kraji me ne moti.

Če sem te prepričal ter tiste, ki se najdete v opisu in stare od 25-35 let mi pišite na mail [email protected]

Pozdravljen,

točno tako, kot si ti opisal kako osebo in kaj želiš, bi jaz opisala sebe, a žal tvojim starostnim kriterijem ne ustrezam (37).
Upam, da ti odpiše taprava.
LpT

New Report

Close