Najdi forum

Pozdravljeni!
Zanima me sledeče, če mi lahko kdo pomaga z lastnimi izkušnjami oziroma svojim pogledom na situacijo, mogoče nasvetom?
Prosim vas, brez negativizma in zabijanja v nafto 😉

Torej: sem stara 22 let, s hčerko živiva v enostarševski družini. Samska sem nekaj več kot 3 leta. Na delovnem mestu občasno sodelujem z moškim, ki je v meni ponovno prebudil metuljčke in občutek hoje po oblaku. 🙂
Situacija se vleče že približno pol leta, vendar nihče od naju ničesar konkretnega ne stori. Včasih zaideva v globjo debato, včas
Velikokrat se šaliva in v njegovi družbi mi je super. Veliko se smejiva in zbadava na zabaven nacin. On je malo več kot 5 let starejši od mene, in že zelo dolgo samski, vem da si želi družine, predvsem pa partnerke. Najbolj na njem me privlači njegova stabilnost. Torej: jaz verjamem, da če je na eni strani določena kemija/energija , je tudi na drugi, vendar sedaj ko sem sama v tem, nisem več prepričana. Ves čas me glodajo naslednja vprasanja:
– ali ne bi že nekaj storil, če bi res želel kaj z mano?
– ali je zato, ker je že dolgo časa samski,mogoče manj samozavesten ( kot sem naprimer jaz, zaradi pretekle izkusnje- prej sem bila v tej smeri zelo samozavestna in mnogo manj previdna)
-ali je bolje da še naprej čakam (ampak meni se zdi, da zaradi tega ostalih moških sploh ne vidim!)
– ali naj vse opustim, se distanciram.
– ali naj sama storim 1. Korak? (Zelo se bojim zavrnitve, hkrati pa tudi ne želim biti več na 0 točki) – če da, kako naj sploh storim 1. Korak?
Hvala, če se še česa spomnim, vam sporočim.
Lep večer 🙂

Pozdravljena rock22,

ja pač povabi ga ven. To sedaj ni več tabu da ženska povabi nekoga ven, pač ja kakšne bolj konzervativne punce tega nikoli nebi storile sam ker praviš da ti prej to ni delalo težave ti tudi sedaj nebo. Sicer je bolje če te tip povabi ven, potem pa le veš da si mu zares všeč, vrjemi da ko se tipi zares zaljubimo lahko premikamo gore da najdemo potko do ženskega srca, pa tudi če mu je samozavest pri nafti tako tko kot ti praviš 🙂

Pejta na zmenek, pač naj se zaveda da imaš doma hčerkico katera je tudi del tebe in zelo pomemben tvojega življenja (no, vsaj upam da je tako) in če je stem na kul boš itak vidla kje pes taco moli.
Če pa nebo hotel na zmenek s tabo pa boš takoj vidla na čem si oz. kakšen je njegov namen in kakšen je on tip človeka zares. Pa ves ta bullshitsky o tem kako tipi kateri so že dolgo samski pa nimajo samozaveti ali pa da so bili v slabi zvezi pa so zdaj vsi bogi zaradi tega in trpijo in jamrajo puncam o tem in glumijio žrtev, je res brezveze. Jaz res nevem kako je to sploh enim puncam dejansko všeč, no verjetno unim katere hočejo copatkico imet.

Vem da sem ti to zdaj poenostavil, ampak pač moški tako razmišljamo. Vsaj zase lahko rečem da taka vprašanja me nikoli niso glodala kot tebe recimo.
In če lahko povem ta tvoj zaključek oz. vprašanja katera ti rojijo po glavi so res zanmliv vpogled v ženski razum ko je zaljubljena.

Upam da se ti bo vse lepo izšlo 🙂

joj ta ranjenost oz. vecno prebolevanje pri tipih je pa res doseglo neverjetne proporcije. Ne razumem sam tega, da k ti je nekdo vsec pa ji prodajas sve i svasta pa kr neki fantaziras in pol ko si postavljen pred dejstvo, da pac let’s make it happen, pa kr joj ne, v srecne veze ne verjamem, so bullshit itn, in pol pac sprejmes da pac jebat ga an, iz te moke ne bo kruha, pa se pol kr naprej dreza in te kr ne more spustit kr si sploh oh in ah, pa ni sex vpleten, kar ne vem al je zalostno al ok. 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Hvala za izčrpen odgovor!

Ženske ne smejo nikoli vabit fante ven. Recept za katastrofo. Če nima jajc potem nisi nič izgubila.


Ja right, kera mangina.
Načeloma (čisto objektivno) je tako, da za “razkritje ljubavi” je na tisti strani, ki ima to “bolezen”. V avtoričenim primeru – ona.

Če bo doživela zavrnitev (kulturno) jo bo, ker kako se danes marsikatere odzivajo na dorjenje,…

Vprašanje za avtorico:

– Ali on ve, da imaš “biološko prtljago” ? Torej, da imaš otroka in da si samohranilka ?
– Kako prepričana si, da si želi družine ? Oziroma (bolj pomembneje), bi sprejel in vzgajal tujo kri ?

Lahko, da je tip samo nezaveden MGTOW-jevc (inda closet)… 😉

Cuck-ov/Captain Save-a-Hoe-jev je dosti povsod, samo fer je, da ga prej seznaniš s svojem stanjem (pred seksom).

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=10239128

New Report

Close