Najdi forum

Lep pozdrav vsem.

Z punco si želiva sprobat analni seks, vender me zanima par zadev. Ker sam nisem ljubitelj kondomov, drugače sem obrezan moški in deklina je tudi urejena (oba skrbiva za osebno higieno).
Ampak imam nekaj težav, če bova uporabila klistir (vem da preveč kratna uporaba lahko škodi njej), bo potem še vedno kakšna nevarnost pred spolno prenosljivim boleznmi(bakterije ipd.).
Namreč po interentu sm iskal odgovor ampak nisem našel to kar me je konkretno zanimalo.

Upam da dobim pravi in čim bolj strokoven odgovor 🙂

Lep pozdrav

Vama res odsvetujem to prakticirati in to zato, ker preprosto nimata pojma.

Četudi ima kateri od vaju SPB, tega ne moreš sprati s sebe s higieno ali klistirom. Kondom je še vedno neka zaščita, seveda proti HPV in herpesu ne.

S klistirom tudi črevesja ne moreš narediti sterilnega nikakor in nikoli, tako da na to, da ne bo bakterij kar pozabi. Za tebe, če nimaš kondoma, je še vedno nevarnost, da ti njene črevesne bakterije vstopijo na mestu, kjer lulaš in lepo po poti navzgor ter ti povzročijo vnetje mehurja.


That I agree upon, vendar hej…
nekdo mora dobiti te Darwinove nagrade (zoper lastno neumnost). 😀


Kondom je marsikaj… 😉
SPOILER ALERT !
(Google -> condoms n-nitrosamine cancer)


Pa ne samo to, tako tudi spreminjaš črevesno floro in favno, ki je potrebna, da pač “stvari tam delujejo tako kot morajo”.
Ja to so te UTI (Urinary tract infections). Google 4 more info.
To in Pelvic inflammatory disease (PID).

Folku nikoli ne bo potegnilo, da je seks namenjen samo reprodukciji in karkoli “alternativnega” za seboj potegne posledice. Potem pa jokanje, da naj država poskrbi za to (brezplačno zdravljenje).

Let ’em die off.

New Report

Close