Najdi forum

Pozdravljeni!
Z bivsim fantom sem bila skupaj 3 leta. Pisem vam, saj res nevem vec kaj storiti… imela sma se zelo rada, bil je zelo dober do mene, me spostoval, razumel se je z mojo druzino ter pripravljen je bil marsikaj storiti za mene… hodila sma tudi na isto srednjo solo… zadnjo leto pa je sel na faks ter dosti casa je prezivel na faksu, dosti je delal, uresniceval je svoje sanje in zacel novo zivljensko pot in bila sem zelo vesela za njega… ampak nakar je pozabil na mene, vidla sma se 2-3 x na teden( zelo malo glede na to da sva blizu doma in da sma se prej videvala vsak dan), spoznaval je nove prijateljice, od vseh je imel telefonsko ter ostala socialna omrezja, ter si z njimi dopisoval… hodil je na pijace z prijateljicami ter mi pravil da doma spi med tem ko je bil na pijaci, veliko je hodil ven ( kar za njega ni bilo znacilno), zacel je veliko pit, ni se mu vec dalo pogovarjat z mano, do mene je bil nesramen in me nadiral, vcasih me je tudi zmerjal ter mi na tak nacin tudi zbijal samozavest…nato je zacel skrivat telefon pred mano… se ko je sal na wc ga je vzel s sabo, enkrat sem na skrivaj pogledala na njegov telefon in videla, da si pise z veliko puncami, se dogovarja za pijace, prijatle je spraseval po teh puncah da so mu povedali ime in priimek, da jih je lahko poiskal na facebooku, videla sem tudi da je pisal nekemu prijatlu da mu je ena vsec.. zelo me je bolelo in zaradi tega sem trpela iz dneva v dan, cisto me je zanemaro.. zato sem ga pustila in bilo mu je dokaj vseeno… nato sem spoznala drugega malo starejsega in sma se zacela prijateljsko druzit… ko je moj bivsi to zvedel me je hotel nazaj in bil je zelo ljubosumen… ali mislite da sem naredla napako in sem bila v najinem razmerju prevec ljubosumna??? Ga naj vzamem nazaj? Je bila kera v podobni situaciji???
Hvala za odgovore

Sicer predvidevam da nisi ravno izkušena, zato to vzemi kot eno dobro izkušnjo.

Torej on lahko ima svoj lajf in se zafrkava okol vreba punce in žura. Ti pa še na pijačo ne smeš. In ko greš ga zmoti. In rata ljubosumen, ljubosumen kljub temu da nista več v vezi. To je tko mal izven konteksta, ni ravno brihta on…
Pač lej, če ga ti ful pogrešaš in če ti je kul da te je na koncu zveze namerno žalil in ignoriral in tako naprej. Ti ga kar vzemi nazaj, ampak stvari se bojo ponavljale.
In še tebi to povem, ko se v vezi sprašuješ ali naj ga/jo pustim ali ne je bolje da nisi v taki zvezi.

Nikakor ga ne vzemi nazaj, raje pojdi svojo pot naprej. On je imel več kot preveč časa,a ga je zapravil. če ti v tem času ni mogel pokazati kaj mu pomeniš si je pač sam kriv. Najbrž se sedaj počuti “ponižanega” ,ker vidi da si lahko najdeš drugega in lahko živiš tudi brez njega .

nova
Uredništvo priporoča

Živijo,

ne naredi iste napake kot jaz v preteklosti. Sama sem bivšega večkrat vzela nazaj, vsakič je bilo pač nekaj narobe, nekaj preko česar nisem mogla iti. Ko je bil recimo z drugimi oz. samo razmišljal o njih, me je minilo in sem šla stran. Ko sem jaz začela z drugimi in je videl, da me drugi fantje opazijo, me je želel nazaj. Pa sem šla. In vse je bilo lepo, po enem mesecu pa spet isto. In tako se je zgodilo ene parkrat. Dokler končno nisem dojela, da kaj mi ni jasno, da kaj za vraga počnem… Takrat sem mislila, da bo konec sveta, a glej ga zlomka, če bi šla takrat zadnjič nazaj, ne bi bila danes kjer sem!

Močna si, že to, da si ga pustila, wau, zato ne it nazaj, naj te ne zavede. Po egu si ga udarila, zdaj pa brca nazaj. Bodi močna!

To je nekako dokaj znana reakcija…tudi jaz sem pri bivšem padla na to (po 5.letih sem ga pustila, ker me je skozi varal, ampak ga hotela nazaj takoj ko sem izvedela, da ima novo. In ko sva spet na novo začela, nisem vzdržala več kot 1 teden in sem ga pustila-za vedno).
Kaj naj ti rečem. Hudo je in hudo ti še bo…verjetno bo trajalo kar nekaj mesecev preden ga spraviš iz sistema. On se je odločil za življenje brez tebe in tako bo tudi nadaljeval. Mogoče se ti sedaj ob tem ljubosumnem izpadu zdi, da pa te vendarle ima rad, ampak verjemi mi, da ima zaenkrat rad samo sebe.
Pozabi ga, ne joči za njim. Začel je živeti, zaživi tudi ti.
Bo težko ampak bo vedno lažje…vso srečo.

New Report

Close