Najdi forum

Vsi me imajo za noro ker še nisem

Smo danes res samo še roboti,se res preboleva ljubezen kot po tekočem traku,kot da ni bilo nič,da bi moral človek takoj preboleti zvezo.Namreč razšla sva se po dolgoletni zvezi on z novo,jaz pa še vedno prebolevam,vsi mi govorijo,prijatelji,družina v službi,kako je pa delal s tabo,daj pozabi že,najdi si boljšega,misliš da se še kdo sekira pozabiš pa j,ne razmišljaš več o njem, vsi me že imajo za noro.Jaz pa vseeno mislim da ni vse tako lahko,no meni še to ni uspelo,vem da ni primeren več za mene ampak upanje še vedno obstaja,če si imel nekoč rad,bi pa rada po drugi strani da mi uspe pozabiti.

A vsak večer te zapušča?

ki je normalen za prebolevanje, če pa to traja predolgo, igraš pa samo žrtev, ker hočeš sama sebe mrcvariti v tem, ker ti pač že iz kakršnihkoli razlogov to tvoje samopomilovanje prav pride.
To,da leta in leta prebolevaš nekoga in ne zaživiš naprej to ni normalno – delaš dramo iz nečesa in jo vlečeš v celo življenje še naprej. na koncu se ti bo življenje končalo in boš rekla sem si naredila dramo za nič.
To da si imela slabo izkušnjo ni tvoja odgovornost, to da si bolečine vlečeš iz dneva v dan in iz leta v leto in ne preboliš v nekem normalnem času, to pa je tvoja odgovornost in metanje življenja stran.

nova
Uredništvo priporoča

Po nekaj dneh?
Po nekaj tednih?
Po nekaj mesecih?
Po nekaj letih?

Ti brkljaš zadeve. “Neprebolevanje” ni enako čustveno nezrelemu lažnemu upanju. Seveda pa prvo ne bo nastopilo, dokler upanja ne opustiš.

Oprosti mu,zaželi mu dobro življenje,srečo,ljubezen.

Verjemi,da si boš našla boljšega in na koncu boš še bolj vesela,da sta res šla narazen.

Nehaj se vrtet v začaranem krogu.

Tudi sam nisem mogel prebolet a čez kakih mescev,pa sem vesel ratal.Celo kake pizd… mi je bivša začela počet zaradi ljubosumnosti,sem še bolj vesel,da sva šla naraen,ker sem spoznal,da nisem vsega vedel o njej koliko je bolana in prizadeta v glavo z magistersko šolo.Spoznal njene bivše fante,ki so o njej samo slabo govorili kaka je,kaj počne.In taka z magisterijem nadzoruje več kot 40 ljudi,ki pa jim iz ljubosumja tudi nagaja.Vsak ki je vesel,srečno zaljubljen ali sreen z družino mu nagaja z šihtom,klicari v službo,dela vs ena tem,da mu uniči ljubezen in razre družine.

Če imaš še upanje, potem prebolevat še nisi prav začela. Upat na nekoga, ki je s teboj grdo ravnal je druga skrajnost, da ne rečem neumnost.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


kokoške ali druge živali? Ker smo v Sloveniji in te pač ne zastopimo 🙂

Enkrat sem prebrala pa podajam prebrano, mogoče komu koristi. Koliko let si v vezi, toliko mesecev je neko prebolevanje “normalno”. Jaz lahko to potrdim iz svojega primera. 20 let v zakonu, po 20 mesecih sem bila kot rožica, pa ni bila lahka ločitev. Srečno vsem.

Mahh… nč nis nora…
Poznam ženske katere več kot pet let niso mogle preboleti in jih je tudi po petih letih lahko le spomin na zvezo spravil v slabo voljo in jok.
Fora je v tem da si ti veliko časa in sebe vložila v zvezo in veliko si se ubadala z njemu. On pa je po vsej vrjetnosti proti koncu zveze že imel pripravljeno novo punco. Ti si pa kljub vsemu tvojmu trudu in temu da si videla samo njega potegnila takratko. In zdaj imaš občutek praznine v sebi, seveda ker je veliko tvojih čustev ostalo pri njemu ker ti jih ni vračal. In si kar malo obsedena s tem ker so on ima lepo zdaj, ti si pa vsa obupna in sama.
In če lahko metaforično to povem: Tvoj razum in vsi ostali okoli tebe govorijo eno, srce ti pa govori nekaj drugega. In potihem kar upaš da bo prišel do tebe in ti rekel: “Oprosti bil sem bedak in bla bla bla naprej…”
Samo tega ne bo, ne s takim razmišljanjem katerega imaš trenutno, žal.


kokoške ali druge živali? Ker smo v Sloveniji in te pač ne zastopimo :)[/quote]
Ma daj se sprenevedat.

“Zastopimo” tudi ni neka lepa slovenščina.

to ni norost, samo trapasto je.

preveč sanjarjenja in premalo realizma. in dlje kot sanjariš, dlje greš od realnosti in dejstva, da je samo nek tip. po tolikšnem času si ga predstavljaš kot poosebljeno popolnost ki je nihče drug ne more nadomestit. ampak ni tako. ni popoln kot noben drug ne, ima napake ki jih zdaj ne vidiš.

ne vem kako bi ti lahko še pomagal, ampak poskusi pač dojeti, da je on samo en od mnogih tipov, in prav tako kot si bila v njega si lahko zaljubljena tudi v kakšnega drugega. spoznavaj druge ljudi, lahko zunaj, lahko prek interneta, samo da vidiš da je svet velik in življenje dolgo, in si tudi brez tega tipa lahko povsem srečna. mogoče še bolj, saj če sta se razšla ni bilo vse idealno.

New Report

Close