Najdi forum

Pozdravljeni!

Prosila bi vas za mnenja. S fantom sva skupaj ze kar nekaj let, zadnje case pa me nekaj zelo moti. Ogromno casa namrec posveti odpisovanju in pogovarjanju z zenskami na messengerju. Vrjamem, da z njimi nima nic, vendar je motece, ko si pred mano po uro ali vec pise z njimi. Pa to niso prijateljice, temvec zgolj znanke. Ne recem, tudi jaz odpisem komu, vendar ne porabim za pisanje toliko casa, sploh pa ne, ko sva skupaj. Vem, da so med temi zenskami tudi take, ki jim je moj partner vsec, zato sem se bolj jezna, da vzdrzuje stike z njimi. Vcasih mi pokaze kaj si pise in priznam, da nic takega, vendar me vseeno moti, saj se vcasih z menoj nima kaj za pogovarjat, z njimi pa vedno. Vase mnenje? Ali pretiravam?

Ves tvoj opis njegove FB dejavnosti pravzaprav postavlja tvojo domnevo, da “s temi ženskami nima nič”, v čudno luč. Seveda ima, veliko – kaj točno, pa ve le on. Vsekakor jim posveča veliko časa, kar pa je običajno dober pokazatelj njegovega interesa – ki ga očitno ne posveča tebi.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Tako je zacel tudi moj. Prvo nic takega, tudi pokazal mi je kaj si dopisuje z drugimi. Cez nekaj casa, je dal na telefon pin tako da nisem ima dostopa in potem rekel da mu samo tezim…ugotovila sem da me je prevaral. To je hotel potem popraviti ampak, ko se enkrat zaupanje izgubi je ni vec poti nazaj…….
Moje mnenje je, ce te ima res rad, mu ne bo problem negat s temi dopisovanji. S tem ne mislim, da si ne odpise prijateljici, ker je cisto normalno, da jih ima, pa tudi ce pred tabo ne skriva stvari veliko pove, samo da si pa z vec raznoraznimi zenskami dopisuje, tega pa ne bi prenasala, enkrat sem ze, drugic ne bi. Ce se ti zdi, da ti njegovo dopispvanje z drugimi presega meje mu to povej, mislim da je prav da tega ne bi pocel. Naj si raje vzame tisti cas za tebe ne pa za druge…

Če pretiravaš ali ne, ne bom komentiral. Tako pač čutiš in tega mi ne moremo spremenit. Dogaja s teboj se pa to, da ob tem, ko to opazuješ, postajaš nesigurna, v tebi se porajajo razni dvomi, strahovi (kaj pa če….). Lahko bi rekel, da je tvoje zaupanje vanj na preizkušnji, njegovo pa tudi.
Če sama počneš isto, potem se itak nimaš kaj za pritoževat. Namesto raje raje razmisli o tem, kako bi ga fanta pritegenila, da bi kaj počel s teboj. Čeprav imam bolj občutek, da tega niti ne želiš, ampak želiš le, da s tem preneha, da se boš sama bolj varno počutila.
Povej mu, kako se počutiš in potem, če bo interes obojestranski, počnita kaj drugega, če pa ne, pa si sama kaj najdi. Izisljevanje pač ne bo prineslo nekih sadov za boljši odnos.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ali sta skupaj že več kot 3-4 leta?

New Report

Close