Najdi forum

Eto še na luštna situaciija…spoznal punco, skupej sva celih 8 mesecev, kar se tiče odnosa med nama je vse BP. MIslm…dejansk po vsem tem kar sem do sedaj spoznal mislm da je ona tista ta prava. Pa sej se ji po učkah vidi da ne glumi. Zalomi se pri njenih ta starih. Največja težava je njena manipulativna mati, ki naju na vsak način hoče spravit narazen. Češ da sem slab vpliva zanjo, da je zaradi mne padla letnik, da bluzi, se k…. naokoli itd. Oba s punco veva da to ni res…pa vendar. Na začetku, ko me je predstavila doma mi je njena mat ful lezla v rit..se skušala prikupit itd. Zelo dobra si ji je zdela ideja da bi na njihovi zemlji nekoč gradila hišo. Seveda xD. Komej čakam. Nažalost pa jaz nisem tip človeka, ki bi se pustil vodit in take zle ljudi hitro prepoznam. Prav tako se mi zdi da ni potrebno da me zaslišuje, ker prvo nism ne njen sin, poleg tega hodim v službo,kar je za 26 letnika danes kar dosežek imam končan faks, odsluženo vojsko in še marsikaj, pa še mal mi je čudno da mi nasvete za službo daje gopodinja ,ki še nikoli ni bila v službi in cel dan porabi za opravljanje, negativo in kontroliranje moje punce. To sem posredno tudi dal vedt da nekak mislm živet po svoje, in kakor si bom postlal bom tudi spal. Ne mislim špilat nezga copate, ki mu bo tašča solila pamet. Svoje sem tega že navadil…tekom pubertete. Uglavnem njen pač naredi kar mati ukaže je klasična copata, ima tudi neke psihične težave in mati ga ima za svojega uporabnega buldoga ,ki včasih nabije otroke zraven pa je uporaben in dela v dveh službah. Sedaj ji je ta posesivno psihotična mati postavila ultimat da al gre narazen z mano al pa od hiše. K da sem nek đžanki. Da ne omenim raznih groženj s samomorom, jemanja njenega denarja, obsedenega nadzora z telefoniranjem itd. Sick scene nažalost pa lej..Moja bo mogla storit korak..jst sem naredil vse. Trenutno se vlečem mal iz denarne krize..potem pa najamem stanovanje in vse vendar. Kva bo za naprej..se taki odnosi lahko kdaj uredijo ali ne. Mislm čez 1 mesec sem trdno odločen da najamem stanovanje. Nisem tip človeka ki bi želel bit vsem všeč vendar se je vseeno lepo vsaj solidno razumet z starši. Kaj naj storim jaz…in kaj punca da bo vsaj znosno vse skupaj?

Imel opravka pri bivši z smotanimi brati in sestrami (starši bili vedno korektni) in ti povem… utrudi te. Njihovega družinskega reda ne boš spremenil, tako kot jih vidiš, tako funkcionirajo in če ti tole ni všeč oz. si vajen drugačnega funkcioniranja, pokaj. Resno. Razen, če bo ona naredila v tej smeri red in postavila meje, ampak ne verjamem preveč v to… to je to kar mora ona narediti, tvoje pa je da ji pojasniš da je zate trenutno stanje grozno, skratka komunicirajta. Mlad si, 26 jih imaš, za njo po prebranem sklepam da še veliko mlajša, preživel boš, kakorkoli se bo izteklo, bo dobra lekcija.

Šele pri sedanji, kjer so vsi res normalni in naju podpirajo 100%, vidim kako je bilo to strupeno, brezsmiselno in utrujajoče, ko te izmenično ljudje ignorirajo, zasmehujejo in ponižujejo. V poljubnem vrstnem redu.

Še to: če imaš v planu selitev na svoje in si to lahko privoščiš… naredi, čimprej. Čisto drugače te vidijo ljudje, če pri 26 letih prihajaš iz mladinske sobice v hiši svojih staršev, ali če prihajaš iz garsonjere (kaj šele večjega stanovanja ali celo hiše!), za katero sam plačuješ položnice, čistiš, pereš, kuhaš… takoj si bolj kredibilen, bolj moški, ker dandanes je pri fantih pri teh letih samostojnost še vedno bolj redkost.

Po tvojem bebavem pisanju eno mi je kristalno jasno : “Njeni ta stari” imajo še kako prav.
+
Predlagal bi ti tudi tečaj elementarne kulture ker vidim da da je nimaš.

New Report

Close