Najdi forum

Kaj bi storile ve…

S partnerjem imava otroka, vmes ena prekinitev, zdaj se srečujemo….

Ampak mi je priznal, da je vmes imel druge…

Zdaj pa razmišljam, a sploh še it nazaj z njim….

Moti me, da je seksal z drugimi vmes.

Kaj bi storile ve?

Saj sta imela prekinitev? A sta bila zmenjena, da sta samo narazen?? Ali je bil dogovor, da lahko nikoli več ne prideta skupaj?

ZAkaj si sploh šla narazen, če nis hotela, da bi imel druge, zakaj se nisi tako zmenila, da si vzameta čas in v tem času razmislita in počakata drug na drugega, če bo šlo super, če ne, pa gresta vsak po svoje?

Glede na to kar se je zgodilo, pa je bil tehnično povedano frej. Ali je bil tak dogovor, tega pa mi ne vemo.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

spet ena gos, ki tišči glavo v pesek in išče razloge, tam kjer jih ni.
Seksanje z drugimi v času, ko sta bila narazen, je za vajino zvezo povsem brepredmetno.
Pomembno je, zakaj sta šla narazen in zakaj sedaj spet tiščita skupaj?

nova
Uredništvo priporoča

Mislim, da je on neumen, če se bo še kdaj spetljal s tabo.

To me spomni na ” we were on a break”! sceno iz Prijateljev. 🙂
Mali razcleni, zakaj te moti. Je s tem karkoli prekrsil?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jaz ti svetujem, da tehtno premisliš, če ga ljubiš in, če te osrečuje. Kar se drugih žensk tiče v kolikor nista dorekla, da sta na pavzi in nimata drugih, ne moreš nič reči. Bi ga poslala pa na testiranje v kolikor ga misliš vzeti nazaj, da ni kaj vmes staknil.

Odvisno kakšna je bila ta prekinitev. Mene osebno bi to full motilo in mislim, da se nebi mogla vrniti. Gnusil bi se mi. Ljudje smo si pa različni.

Vzeti bivšega nazaj je isto, kot da posrane gate nazaj oblečeš.

Ne jemlji ga več nazaj, kar se Janezek nauči, to Janez zna….očitno zvestoba ni njegova vrlina, ti tega ne potrebuješ. Zaslužiš si moškega, ki te bo spoštoval, varanje pa žal ni nobeno spoštovanje

ja, res je “posrane gate”, tudi jaz se strinjam s tem, da ko enkrat vržeš smeti v kanto, jih ne vlačiš več nazaj iz kante

A misliš, da ko sta bila skupaj pa ni imel drugih?

Kako ste lahko ženske tako neumne? Sama se že pol leta dobivam s tipom, ki ima doma 2 letnika in dojenčka. Njegova pa najbrž misli, da že 15 let seksa samo z njo.

Človeška neumnost je brezmejna. Ampak česar ne veš, pač ne boli.

Zaradi takšnih kot si ti smo res ženske neumne ja..le pazi, da ne boš kdaj sama v isti situaciji.

Zakaj bi moški bil zvest ženi s katero se je razšel ?
Je kakšen poseben razlog za to ?

Drugače, če te moti pa ne hodi z njim.
Kaj zdaj hočeš ?
Da se ‘jebeš al da ti ne uniđe’ ?
E, nemože …

New Report

Close