Najdi forum

Živjo vsem. Torej moj problem je, da nikakor ne najdem partnerja. Nekaj o meni : zaposlena, dobrega izgleda, imam jasne cilje in sem odločna. Tukaj bi predvsem potrebovala nekoga, da me fajn psihoanalizira, ker je očitno napaka v meni ali imam napačne vzorce in pričakovanja. Resno se sprašujem zakaj mi v enem letu nihče ni padel v oči in kar je še bolj pomembno “prišel do srca”. Poskusila sem tudi na raznih portalih in nič…moški si želijo žensko, ki ve kaj hoče in, ko naletijo na tako tekajo za tisto, ki je zmedena in nima pojma kaj hoče. Ampak ok pustimo to…pomembno je kaj si jaz želim. Čist povprečnega, v redu fanta s smislom za humor, razgledanega in z vrednotami. Pa ga ni…ni ga. Oblegajo me vseh sort takega pa ni. In sem že naveličana tega čakanja in tudi, ko ne čakam ne srečam nobenega. Brala sem druge teme in opazila, da nisem osamljen primer. Kaj narediti ?

Super si napisala, da potrebuješ analizo, ampak samo analizo tvojega stanija in seveda kaj pravzaprav ti iščeš, potem pa je tukaj še en kup faktorjev, zakaj je tako kot je.

Noben pogovor ne škodi, če ga boš znala prejeti kritično, saj namen kritike ni da ti nekdo zbuja samopodobo, ampak da morda vidiš stvari, ki jih sedaj ne opaziš.

Kar pa se fantov tiče, pa sem že večkrat želel narediti eno bazo samskih, ker dobim ogromno pošte, da se išče moškega, vendar normalnega ni za najti.

Torej fatje, moški, kdor bi želel, mi lahko pošlje svoj CV, na kratko o sebi z pripeto sliko.

Vsaka punca, ki bo hotela spoznati, bo napisala želje in ji pošljem sliko. Če jo interesira kaj več, dobi še mail i n GSM.

Pišite,

avtorica, ti pa če želiš, lahko prideš in se bova pogovorila.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Morda pa iščeš na napačnih koncih. Po raznih portalih so predvsem taki, ki bi radi seksali.
Povprečen moški se odločne ženske z jasnimi cilji ustraši. Take ženske se ne boji le manjšina moških. Z zmedeno žensko je lažje…
Tvoj moški bo ta, ki je vsaj na tvojem nivoju in te ne bo dojemal kot konkurenco za vodilno mesto v družini. Problem so lahko prevelika pričakovanja (tvoja), ker veliko takih, razgledanih, samostojnih povprečnih moških lažje preživi brez stalne partnerke in si jim morda s svojim dojemanjem partnerstva zdiš osebnostno malo pretežka.
Finta je v odprtosti, sinergiji in skupnih interesih.
Sicer pa kaj pa pri tebi pomeni razgledan, povprečen fant s smislom za humor?

Vcasih je pac treba samo se malo pocakati in ce je treba, se malo. Za analizo pacsi o sebi veliko premalo povedala. Govori o tem kako se pocutis ob moskih, ki skacejo za teboj.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Od kod prihajaš , sam sem s primorskega konca , če te zanima pustim kontakt …

A nisem napisal, da mi vi pošljite kontakt in vam jaz pošljem kandidatke?

Eni ste res brez razmišljanja, kako pa naj nekdo zaupa, kar enemu, ki je iz primorskega konca.
Še to ne moreš dokazati, da si moški.

Razen, če te jaz izbrskam. Toliko je nategov, vi pa še vedno mislite,d a bodo ljudje kar puščali svoje podatke, da jih bo vsak lahko kontaktiral.

NAjprej vi nekaj naredite, pa če se uporabnica javi, vam prepošljem kontakte.

Takšna komunikacije je prav, da je rpeverjene, ne pa kar tako preko foruma.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Ma, veš, sama sem nekako na istem, ampak sem preprosto nehala z iskanjem. Tudi bila na portalih in lahko napišem, da se tam širokoustijo na polno, varno skriti za ekranom. Čim pride tema na srečanje v živo, se kar skrijejo in si ne upajo iti. Meni se ne da več s tem ukvarjat in zabijat časa z nekim tipkanjem, ki nima z realnostjo nobene veze.

Do nedavnega sem imela cel kup samskih kolegic, a so vse obupale. Skočile so v zvezo s prvim, ki je prišel mimo in se zanje vsaj malce zanimal. Menda mi ni potrebno opisovati, kako so nezadovoljne, kako želijo eden drugega spreminjat in kaj vse slišim od njih o vseh dramah, ki se odvijajo.

Tako da “biti v zvezi” je ful precenjeno in sama bom kar samska ostala in če slučajno naletim na koga, s katerim se bova ujela, potem super, če ne, pa tudi ne bo panike. Je življenje prekratko, da bi si razbijala glavo okoli te tematike 🙂

Primož, kje pa je vaša baza in kdo ima dostop do nje?
Od kje pa vi pridobivate kandidate in kandidatke?
Predenj pošljemo vse svoje informacije, bi bilo dobro vedeti vsaj v čigave roke gredo, kdo bo z njimi operiral in dostopal …

Hvala.

Se pridružujem tvojemu mnenju. Sama sem na istem. Vendar sem ugotovila, da raje sama kot z nekom samo zato, da bom lahko rekla, da nekoga imam. Ker potem to itak ne bo to, kar si želim in je brez smisla.

Namreč tudi jaz imam iste težave. Vem kaj želim v življenju in nikakor ne iščem nekega polovičarstva. Ko dodaš še to da si izobražen, samostojen in neodvisen večino moških kar odnese. Očitno še vedno velja razmišljanje, da je boljše da je ženska “zmedena in neodločena in ne ve kaj hoče”, Pa imam čisto iste želje kot ti: preprost, s smislom za humor, željo po potovanju, razgledan in predvsem aktiven.

Vendar pa glavo gor. Stoj za svojimi prepričanji. Ko bo pravi čas, se bo tisti pravi že našel. Tisti, ki te bo sprejel takšno kot si in bo ponosen, da ima odločno žensko.

Pa srečno.

Do te baze imam dostop samo jaz. Kandidati se javijo in mi pošljejo CV in kakšno sliko in ali pa dostop do FB, tako da se lahko identificirajo, da so resnične in prave osebe.

prav tako tudi ženske, vsaka mi napiše želje in poda svoje podatke.

Seveda je moških iskalcev vedno več kot žensk. Ampak se najdejo tudi takšne, ki nekoga iščejo, vendar so previdne, saj ne vedo, kdo se skriva za nekim imenom, to pa preverim jaz osebno.

Ko je dovolj velik interes , pa naredimo tudi neobvezno aktivno srečanje. Recimo kuharsko, ali učenje plesa sambe in še kakšen izlet ali predavanje lahko naredimo.

glavni razlog je, da vemo, da so vsi samski, ki tja pridejo. Dosti podobno sistemom, ki so na netu, samo s to razliko, da vse osebno jaz preverim in ne tehnični sistem. PA mislim predvsem samo v identifikaciji, da ne bo prišlo do nesporazumov.

Mogoče za interes, imam eno osebo, ki živi v Sloveniji in je iz Rusije in ker dela svoj posel in ima otroka, si nima časa iskati še normalnega fanta. Ampak kontakt je, če pride kakšen zanimiv in vsaj delno izpolnjuje njene kriterije, ji pošljem sliko. Potem pa se odloči.
No to je samo eden primer.

Kdor ne poiskusi, ne more vedeti.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Morda pa iščeš na napačnih koncih. Po raznih portalih so predvsem taki, ki bi radi seksali.
Povprečen moški se odločne ženske z jasnimi cilji ustraši. Take ženske se ne boji le manjšina moških. Z zmedeno žensko je lažje…
Tvoj moški bo ta, ki je vsaj na tvojem nivoju in te ne bo dojemal kot konkurenco za vodilno mesto v družini. Problem so lahko prevelika pričakovanja (tvoja), ker veliko takih, razgledanih, samostojnih povprečnih moških lažje preživi brez stalne partnerke in si jim morda s svojim dojemanjem partnerstva zdiš osebnostno malo pretežka.
Finta je v odprtosti, sinergiji in skupnih interesih.
Sicer pa kaj pa pri tebi pomeni razgledan, povprečen fant s smislom za humor?[/quote]

Odlično napisano. Glede na tvoj opis bi si upal trditi da daješ napačne signale moškim. Taki kot jih opisuješ ne bodo pristopili do neke ženske ki daje občutek zaprtosti, zateženosti itd. Predvsem bodi ženska v pravem smislu besede. Veš zakaj moški letajo za zmedenimi? ker jih to dela ženstveno.

Še ena ki daje napačne signale. Vse karierstke imate identične probleme. Sploh ni problem v tem kaj hočete, problem je v tem kaj kažete. Ko moškemu ženska poudarja da je neodvisna potem le ta zbeži kolikor ga nesejo noge. Iz preprostega razloga, ker če nekdo poudarja neodvisnost to pomeni velik težave. Zakaj bi poudarjal nekaj kar je samoumevno?

S tabo konkretno ni nič narobe, pa ti govorim kot moški ki bi pasal na tvoj opis. Veš gre se samo za način komunikacije in signale. Ne moreš ti stalno poudarjati samozadostnost in samostojnost. Ker potem se vprašam, zakaj pa mene rabiš? Drugo vprašanje je, kako bova delovala v zvezi če ti stalno hodi po glavi ta samozadostnost in samostojnost. Tretji očitek je pa ta zunanji pristop. Take ženske ne boste nikoli dale priložnost nekomu ki na prvi pogled ne deluje točno takšen kot si ga predstavljajo. Jo povabiš na pijačo in te zavrne, potem pa jamra da jo nihče ne povabi na pijačo. Veš samostojni, uspešni in zreli moški pač ne palijo na take stvari. Če je ne je pač ne, bo prišla druga. V večini primerov se niti ne zavedate kaj delate, potem pa jamrate. Tako da le malce brskaj po spominu in se vprašaj koga vse si že zavrnila. Predvsem pa nehaj poudarjati to samostojnost in samozadostnost. Pa ne zato, ker bi bilo s tem dvema pojmoma karkoli narobe, ampak zato ker je to nekaj samoumevnega, stalno poudarjanje le tega pa povzroči da vsi bežijo. Ker si mislijo da si obsedena s to mislijo. Pa vem da nisi

Metkaskmetov 🙂

s tabo ni nič narobe vbistvu, natančno več kaj hočeš, ker kot si napisala: “Imam jasne cilje in sem odločna”
Fora je sam v tem da natančno veš kakšnega moškega hočeš in se ne boš zadovoljila drugače. Kar je dobro, ker če pogledaš punce katere pojma nimajo kaj hočejo in kaj naj same s sabo. Si prišparana izgube živcev z neprimernimi partnerji.
Vbistvu pa hočeš nadpovprečnega moškega, ker v današnjih časih vednotam in morali bolj slabo kaže, pa vendar je še nekaj ljudi takih ki jim to veliko pomeni.

Ti sam ne obupuj, ker to za močno žensko kot si ti ni primerno. Mal več hodi ven, ukvarjaj se z ljudmi kateri so podobni tebi po karakterju, verjetno se nekje med temu ljudmi skriva tudi kakšen primeren moški zate.

Vzemi tega; Nekdo30.

Sama sem na istem kot ti, je ze 2leti kar sem samska in mi ze posteno manjka moska druzba. Okloi mene skacejo taki in drugacni fantje, samo me preprosto ne zanimajo, mi ne “potegnejo”, ker sama tocno vem kaj hocem in kaj nocem.. in do sedaj ni se bilo takega ki bi me zanimal… in preprosto sem se sprijaznila s tem, ne rinem z glavo skozi zid.. enkrat menda bo… po kakrsnih koli spletnih straneh nimam namena iskati, delam z ljudmi, sem odprta, komunikativna, prijazna, nasmejana, delovna, ki vem kaj hocem… tako da tukaj ni problema da nebi bila med ljudmi in da nebi bila odprta… vseeno pa enkrat upajmo, da pride mimo kak ki mi bo “padel v oci”, do takrat pa bom furala zivljenje, kotga furam sedaj:) tako dakotvidim nas je kar nekaj takih, ki ne bomo z prvimki bo pokazal zanimanje za nas skocile v vezo, pa ceprav bomo v tej vezi nesrecni… raje sama srecna, kot nesrecna v vezi.

Avtorici par vprašanj:

– Starost/Leta ?

– Število preteklih zvez ? Lahko pokategoriziraš glede na tip – 1 night stand(s) (1NS), Friends With Benefits (FwB), LTR,…

– Leto izgubljene nedolžnosti ?

– Ločenka/Ovdovela,… kakšni otroci ?

– Dosežena izobrazba ?

– Iz kakšne družine prihajaš ? Nuklearni tip ali “single household” (od samohranilke)

S temi podatki se začenja, vsaj leta, če ne drugega.


Seveda jih odnese – ker ponavadi to diši po feminizmu in glede na to tudi kako Zlovenija kopira vse kar je ameriško (Črni petek je zadnji modni hit), se tudi slovenski fantje in moški zanimajo o MGTOW. Velenje ima že poplavo podivjane hipergamije.
Če punca ni bila na tičevskem vrtiljaku (cock carousel) od ranih najstniških let, ne bo imela problema kaj najti. Znameniti “the wall” (Google/YT -> woman hit the wall) pa lahko pride tudi že pri 25-ih.


Yup, smells like feminazi 2 me. 😀
To je to – potem se pa jamra po forumih (v stilu): Where have all the good men gone ?
Tudi na YT najdeš zanimive razlage (ala Helen Smith, itn.)


To naredijo ali pa tipe vržejo v te cone prijateljstva (moški haremi “on-the-go” v bistvu).
Problem je ker je ženska pač hipergamistična (hypergamy) in je torej ujetnica lastnih bioloških nagonov. To in Briffault-ov zakon.

Sicer pa je prihodnost znana (Google -> MGTOW Bible). Najljubši mi je od Isaiah 4:1.


Itak da ne, se strinjam.
O ja, se zavedajo,… takrat ko začnejo “hit the wall”. Takrat pa pride do regresije in obžalovanj. Prej je pa “entitlement issues”.

PS: Upam, da bo šel komentar skozi – precej cenzure na MONu.

metkaskmetov…

ko berem tvoj zapis, se mi dozdeva, da iščeš moškega približno tako kot bi kupovala avto: mora biti dizel, ne prevelik, 5 vrat… itd. Nekam mehanično delujejo “tvoje” zahteve oz. želje. Pa so res tvoje? Morda so to pričakovanja okolice oziroma tvoja projekcija, kako naj bi tvoje življenje izgledalo, da bi bilo vse “po reglcih”… Skratka, nisem razbral neke hude želje, le začudenje, da določene “robe” trenutno ni na tržišču in je ni mogoče kupiti. Torej, mlada odrasla ženska, ki si želi moškega (tudi seksualno) in ne zgolj za obkljukanje seznama stvari, ki jih mora imeti, se po mojem mnenju iskanja moškega loti drugače. Oziroma bolje – se ga sploh ne loti, ampak se ji moški kar zgodijo. Za to poskrbi narava. Kot pri živalicah. 🙂

Konec koncev smo živali, pa če še tako zanikamo. In tudi tebe bo prej ali slej odrešila narava.

Pa še nekaj… si morda pomislila, da so ti morda všeč punce?

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Mali princ je rekel, da je treba gledati s srcem. No, z vsemi čuti, ne samo z očmi, to je hotel reči.

Punce, pustite vendar ljudem, da vas očarajo. Ne takoj vklopit vseh možnih sit in presejalnih testov. Ta je premajhen, ta je predebel, ta ima premalo las, ta ima predolge lase … Pa itak vsi/vse govorite, da želite simpatičnega, s smislom za humor, pridnega … v resnici pa to pomeni izobraženega, premožnega, visokega, vitkega in z lasmi. Vem, ker sem tudi sama poskusila na portalih in tipi razmišljajo čisto enako – pa je lahko še tako grd in smrdljiv, pa je ena povprečna zanj preslaba … ker je tam gor še cel kup drugih in vsak dan nove, upanje umre zadnje. Po drugi strani pa spoznavam ljudi tudi po naključju, na raznih koncih in v različnih situacijah, in naslednji dan klic npr. tipa, od katerega sem kupila rabljen avto, bi šla na kavo? Torej le nisem tako švoh. Se mi zdi, da je tole internetno kataloško nakupovanje partnerjev vse skupaj pošteno izkrivilo.

In z leti se ta način razmišljanja samo še zaostri. Ljudje si sploh ne dovolijo začutiti nekaj do nekoga, ampak hočejo, da najprej štimajo zunanji atributi, naj gre za videz, službo ali celo hobije, šele potem se sploh začnejo ukvarjati z osebo kot osebo. Pa kaj meni koristi, če tip rad teče, tako kot jaz, če si pa potem nimava nič povedati in se ne znava skupaj nasmejati? In kaj mi koristi, če je tako kot jaz s Primorske (ko je ravno nekdo zgoraj omenil)? A morava biti z istega konca, a drugačne zveze niso možne? Ni cest in železnic med našimi kraji?

No, s tistim z avtom sicer potem ni bilo nič. Imam pa zdaj najlepšega, najbolj dišečega, najbolj toplega partnerja na svetu. Itak, da ne v vaših očeh, v mojih je pa svetoven. Ko me je ogovoril, se mi niti ni zdel, ampak mi je bilo pa všeč, da je upal pristopiti kar tako in me je povabil na kavo. In mi je čez petnajst minut ali še prej naredilo samo bum. Ne teče 🙂 Jaz sem vegetarijanka, on obožuje meso. Kadi … jaz seveda ne.

Zakaj v zgodbah, kjer nekdo potozi, da ne spozna nikogar sebi primernega ljudje vedno kar predpostavlajo, da oseba potencialnim kandidatom ni dala sanse?

Ce pogledam recimo za svoj primer. Sla sem na pijaco (ter s tem dala sanso) cca 30 fantom. Od tega sva samo z 1 se toliko ujela, da sva imela nekajletno zvezo. To je tudi moski, s katerim sem se doslej toliko ujela, da sva sicer bila nekaj casa skupaj, a nikakor tako dobro, da bi lahko bila skupaj za dooolgo casa, si ustvarila druzino, itd. Ce sem popolnoma iskrena, sem ze kar na zacetku zveze cutila, da na dolgi rok ne bo slo.

Od vseh ostalih nikakor ne pomeni, da sem koga zavrnila, ker bi bil plesast ali imel krive zobe. Ne. Zavrnila oz. sploh me niso interesirali, ker nekako nismo mogli priti skupaj na isto valovno. Z nekaterimi niti v pogovoru na prvi (in edini) pijaci, z drugimi pa smo pac ugotovili, da se nikakor ne ujemamo na vec podrocjih ali da ni med nami prav nobene kemije. Sicer priznavam, da na drugi strani so se pogosto prizgale iskrice, a na moji ne.
Recimo sem se tudi druzila s fantom, za katerega bi marsikatera rekla, da je TOP! In je res imel kar dosti obozevalk, a njemu sem bila jaz vsec, on meni ne. Ceprav sva se lahko pogovarjala ter prezivljala cas skupaj, mi je bilo kristalno jasno, da to ni oseba, s katerim bi si zelela imeti kaj vec. Njegovi pogledi na svet, dogodke, reakcije, obnasanje,…. meni ni bilo simpaticno v tej smeri, da bi si sploh zelela zveze z njim. Kot kolega ja, kaj vec ne.

Tako, da zase lahko trdim, da sem veckrat dala sanso in ne odbila povabil, ampak ce je meni ze po prvem druzenju (ali vecih) kristalno jasno, da kot partnerja s tem clovekom ne bova nikakor funkcionirala, ne vem, zakaj neki bi se spuscala in silila v to?

Je pa res, da imam sama precej drugacne poglede na svet, kot vecina, tako da tudi krog mojih prijateljev je zelo mini. Za namencek je se moj stil zivljenja taksen, da je zelo redko dana priloznost za spoznati koga novega. Vrh tega imam se mocno izostrene cute in takoj ugotovim, ce si nekdo nekaj izmisljuje, samo naklada in bluzi, laze, kaksne namene ima,…
Se zavedam, da je s kombinacijo vsega tega res mala verjetnost, da se najdeva s fantom, s katerim se bova ujela, ampak upanje vseeno umre zadnje.

New Report

Close