Najdi forum

Pozdravljeni,nwm na tem forumu pisem ker se mi zdi da je to nekak zadnja priloznost da dobim kaksen nasvet kr sem prisel do take situacije ko nwm kaj bi naredo.Tezava je taksna,zaljubljen sem v punco ki je sedaj zelo jezna na mene da noce slisat za mene,in je opraviceno jezna.Bil sem veni na nekem roj.dnevu vse je blo kul fajn je blo do tistega trenutka ko sem napacno oz.napadalno(verbalno)reagiro in morem povedat da sem imel v sebi nekaj alkohola ampak sem se poolnoma zavedal kaj delam oz.kaj delam ampak ocitno je alkohol tisti ki mi je vzel sanso in sem tako reagiral.Se en razlog je za to da je opraviceno jezna na mene kr je lepo prisl do mene in vprasala kaj je narobe?kaj je bilo.Jaz pa sem jo poslal v trikrasne in tako mi je hudo ker vem da bi lahko bila skupaj ker mi je dala vedet da sem ji vsec,njen problem je bil to da je imela fanta ki ji nekaj dni ni odpisal.Zdaj je jezna na mene mene pa kaj naj nardim,vem pustit jo morem ne smem ji gnjavit ampak kako bom prisel do tiste tocke da bom vsaj kolega bil z njo to me najbolj zre kaj morem naredit?Hvala!

Pozdravljen sumi 25

Praviš, da si zaljubljen v punco? Tega ti žal ne morem verjeti saj si do nje neglede na to,da si spil nekaj ,,koliko je to,,alkohola (koliko si star ne omenjaš) pomoje si še maldoleten ali pa nekje okoli polnoletnosti vsaj tako smatram po tvojem obnašanju do žensk.Sram te je lahko in resno bi se moral zamisliti glede na to,da si jo kot si omenil napadalno(verbalno) odreagiral bi vsaj po tvoji neumni situaciji pokazal kavalirski odnos stopil do nje se ji opravičil in probal peljati zadevo naprej po najboljši močeh če bi se le dalo. A glejga zlomka ti jo se arogantno poslal nekam kljub temu da si se zavedal kaj si naredil. Glede na to, da je bila punca že tako čustveno sesuta zaradi dogodka z ,,bivšim,, fantom si jo ti uničl do konca.
Težko boš sedaj popravil nastalo škodo in ja upravičeno je jezna nate. Poskusi ji poslati kakšen navihan sms pa boš videl njen odziv. Pokliči jo in jo povabi na nepozaben ,,zmenek,, saj si to tudi zasluži,ter se ji opraviči in ji povej da te je sram da si tako nesramno in arogantno nastopil do nje in, da se to ne bo več dogajalo ker jo/če jo imaš rad boš to brez težav uredil. Kako pa bo to sprejela ve pa samo ona… Težko bo,potrudi se maxsimalno.

Vso srečo:)

S spoštovanjem

Pozdravljen sumi 25

Praviš, da si zaljubljen v punco? Tega ti žal ne morem verjeti saj si do nje neglede na to,da si spil nekaj ,,koliko je to,,alkohola (koliko si star ne omenjaš) pomoje si še maldoleten ali pa nekje okoli polnoletnosti vsaj tako smatram po tvojem obnašanju do žensk.Sram te je lahko in resno bi se moral zamisliti glede na to,da si jo kot si omenil napadalno(verbalno) odreagiral bi vsaj po tvoji neumni situaciji pokazal kavalirski odnos stopil do nje se ji opravičil in probal peljati zadevo naprej po najboljši močeh če bi se le dalo. A glejga zlomka ti jo se arogantno poslal nekam kljub temu da si se zavedal kaj si naredil. Glede na to, da je bila punca že tako čustveno sesuta zaradi dogodka z ,,bivšim,, fantom si jo ti uničl do konca.
Težko boš sedaj popravil nastalo škodo in ja upravičeno je jezna nate. Poskusi ji poslati kakšen navihan sms pa boš videl njen odziv. Pokliči jo in jo povabi na nepozaben ,,zmenek,, saj si to tudi zasluži,ter se ji opraviči in ji povej da te je sram da si tako nesramno in arogantno nastopil do nje in, da se to ne bo več dogajalo ker jo/če jo imaš rad boš to brez težav uredil in to čiim prej, da se ne ohladi do tebe. Kako pa bo to sprejela ve pa samo ona… Težko bo,potrudi se maxsimalno.

Vso srečo:)

S spoštovanjem

nova
Uredništvo priporoča

Hvala za odgovor maymay.Aja star sem 19.In ne morem opisat kako mi je hudo ker sma se tako enkratno vstekala,pokazala mi je z njeno cudovito osebnostjo kak se lahko hitro navezes in zaljubis ,v eno osebo.Poznam jo priblizno ene 4 mesece,tam neki februaraja sem jo spoznal.Prvic se mi to dogaja da me je dejansko 80% njene osebnosti tako privleklo in res mi je hudo,drugace ne bi pisal na forum.Mislim da jo morem vsaj nekaj casa pustit,cez kak teden jo povabim na zmenek,ce bo sploh hotela…Ampak tole bom resil.

Zakaj pa jo enostavno ne pokličeš, vprašaš če ima čas govorit in ji poveš kot si povedal nam, ter se ji lepo opravičiš? Seveda, je še lepše, če lahko to storiš osebno. Oz. si že rešil zadevo? (upam, da uspešno).

Nikdar se ne opravičuj ženski, ker bo to samo izkoristila za nadaljne manipuliranje s tabo. Moški se nobenemu ne opravičuje, zapomni si to.

Dorsilein,ne,nisem resil,kot sem napisal sem jo pustil okoli 2 tedna pa pol na miru nato pa sem ji napisal ce bi jo lahko povabo na pijaco da se ji opravicim,pa mi je odgovorila enostavno z besedo “ne”.Nato sem ji napisal da bo sigurno prisel dan v njenem,zivljenju ko bo v isti situaciji kot jas in ko se bo osebi jebalo za njo,kajti mislim da se vsi ki zdaj berete to strinjate da smo vsi ljudje in da vsi kdaj naredimo napako.Ko sem ji to napiso me je blokirala na fbju.In sedaj se sprasujem,od tega je dobra 2 meseca pomoje je pozabla na mene 100 drugih ji je vseč se še mi sploh splača kaj storit?Naj ji zdaj posljem sms?

Dr.mil zakaj naj se nebi opravicil zenski?Hocem in zelo bi rad popravil napako.Predvidevam da si tudi ti naredil kaksno neumnost osebi ki jo imas zelo rad in si se ji hotel opravicit.Ali pač?


Bodi resen! Mislim, da ti je dovolj jasno dala vedet, koliko opravka želi s teboj. Pa tega sploh ne razumi, kot da si sedaj ti storil narobe ali pa da si ti vsega kriv. Sploh ne, gotovo je tudi ona kaj prispevala in bi lahko odregairala bolje, drugače. Vendar ni. In to sprejmi ter pojdi dalje. Tukaj ti ni treba več nič popravljat. Popravljaš lahko odnose takrat, ko ti druga oseba to dovoli oziroma omogoča.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Res ne razumem zakaj noče mi dat še ene šanse?Zakaj?Sploh ne ve koliko krat sem se presekiral zaradi moje neumnosti in res bi rad da ostanema vsaj prijatelja,polek tega se dosti družimo z njenimi sošolci in jo bom srečeval.Mogoče bo kdo sedaj napisal da se to ne smem ozirat ampak verjemite mi da jo ne morem odmislit,nikakor,in ko se spomnim na njo,ona mi je pokazala dokazala kakorkoli kako hitro se dejansko lahko osebo dobesedno začutiš in kako zelo jo lahko žačenjaš imet zelo rad.Poznal sem jo glih 2 mesca,od tega se nekaj časa nisma nekaj družila niti je nisem poznal.Enkrat smo šli ven s njinem šošolcem in bilo je zelo vrei v glavnem potem par dni za tem sma šla na pijačo in tu,hočem rečt v teh nekaj urah ko sem bil z njo ko sem jo spoznal me je zelo privlačila z svojo osebnostjo.Zgodilo se mi je prvič v življenju da sem neko osebo imel za tisto,ki ji lahko povem vse.Nikoli prej nisem imel neke zelo dobre kolegice in zato mi je hudo zelo,pa tudi zato ker se se še povrh tega zaljubo v njo.

Evo.opet mene,danes je 18.2.2017 pisem zato da vam sporocim da seveda v vec kot pol leta na zalost nisem mogel nic spremenit.Nekaj pa me res zanima,ali je možno da razmislas o neki osebi kljub temu da je ze vec kot pol leta od tega.? Nevem,zdi se mi kot da je nekaj narobe z mano ker se mi to dogaja,še vedno mislim na njo,na tisto situacijo,zakaj za vraga sem tako odregiral.Pa na žalost še to ni vse ker ko jo vidim ko jo pogledam in srecam se v meni vzbudi taksna jeza da ne morem opisat,Sploh zaradi tega ker pomislim koliko neumnih dejanj sem naredil samo zaradi nje.Odlocil sem se da vam povem da sem se iz dobesedno obupa napil,delal bedarije,in najbolj hudo mi je to ko jo srecam oz. sem jo srecal in se v meni prebudi tolikšna jeza kaj vse sem napravil ker sem pac bil zaljubljen v njo,in ja bedak sem.In to da sem se 2x dobesedno tako zdrl na njo da ji je šlo na jok..Nwm kaj je to,še nikoli se me ni kaj takšnega zgodilo,ampak vem da so to le prepotrebne izkusnje ki jih pridobivam z življenjem.Mnenja so dobrodošla LP!

New Report

Close