Najdi forum

Neki punci sem očitno všeč, ker je mojega prijatelja spraševala, če sem samski. Navidez jo poznam, vem tudi, da ima enega otroka, kar me ne moti. Po tistem, ko mi je prijatelj to omenil, sva se tudi začela spogledovati in mi ona končno pusti svojo št. za brisalcem avta. Seveda sem jo še isti dan klical in je bil telefon izklopljen. V redu, bom pač poizkusil naslednji dan (včeraj). Jo kličem dopoldne, telefon zvoni, ampak se ne oglasi. Pa verjetno je v službi, bo pač poklicala nazaj. Do poznega popoldneva, nobenega glasu od nje. Ji potem pošljem še sms in še do danes nič.
Ne vem kaj naj si mislim. Si je mogoče premislila ali kaj? Mi je vseeno, če me tudi pošlje nekam, da bi vsaj vedel pri čem sem

Oh, kako te razumem, saj sem trenutno sama v neki situaciji, ki je zelo podobna.
Sicer je pri meni bilo že malo več, saj sva bila v kontaktu in mi je tudi pisal, da sem mu všeč, ipd. Potem pa nekega dne, kot bi odrezal, nobenega sporočila več.
Je že nekaj dni tega, a vprašanja še vseeno ostajajo na moji strani, kaj je bilo. Zakaj oseba kar naenkrat ignorira? Ignorira pa popolnoma, kar je najbolj moreče. Če bi vsaj napisal, da sem čarovnica ali karkoli pač, bi bilo 10000x bolje, kot ta popolna tišina.

A morate res v vsako greznico pogledati do dna? Ignorira, obrni se stran, pozabi. Briga te, kje so razlogi, to je njegov/njen problem.

nova
Uredništvo priporoča


Vprašanje, če si mu sploh bila všeč. Lahko ti je on pisal karkoli, papir/sms/mail prenesejo vse. Imam podobno izkušnjo, ko sem navezal stik z neko punco, pa sem po kakšnem tednu dopisovanja izvedel nekaj, zaradi česar se je pri meni obrnilo za 180 stopinj, v hipu mi je vse dol padlo. Zatem sem si z njo kar tako dopisoval še 2 meseca, nato pa sem jo odpisal kot bi odrezal. Možno, da je enako bilo pri njem. Razmisli ali je nemara pri tebi bilo kaj takega, kar bi ga lahko odbilo.

Tebi .Peter. pa kot kaže, ne gre pri ženskah? Si za to zgrabil kot lačen pes za kost. Je ena pokazala zanimanje zate, pa takoj HRAM! Si se posesivno obesil nanjo. Zapomni si: žensko enkrat pokličeš in pošlješ en sms/mail, potem pa konec! Če ji bo v interesu, te bo že kontaktirala nazaj. Pa še to vprašanje, kaj je v resnici v ozadju. Da se ni slučajno tvoj prijatelj neslano pošalil. Zanimivo, kako Petrom ne gre pri ženskah. Namreč nisi prvi Peter, ki je pisal na forum ali kam drugam o tem, kako mu ne gre pri ženskah.

Še to:

“na istem”, kako sta se s tem nesojenim fantom spoznala? Zelo pomemben podatek, ki utegne pojasniti zakaj je on mrknil. Koliko je star on in koliko ti?

“.Peter.”, koliko si star ti in koliko ona?

Ojla,


Poba preberi si (celotno) tole temo. Zanemari (očitne !) troll-e oz. neargumentirane objave. Vse ostalo se mi zdi pa precej na mestu.
Pojdi na kakšen plesni tečaj… boš imel več (vsaj upam da) kakovostne izbire.


“Iskrenost je drago darilo, ne pričakujte ga od cenenih ljudi.” (pravi nek pregovor)

Ljudje pač mislijo, da bo druga stran pogruntala, da je molk (organa) mišljeno kot negativno zaključena zadeva, čeprav bi mogoče (za dušni mir) potrebovala res neko pojasnilo ali “closure”. Zaključiti neko poznanstvo, zvezo, ne da bi prišlo do takojšnjih hudih besed, tožb, itd. je svojevrstna umetnost, ki jo izjemno redki dandanes sploh še premorejo. Po drugi strani pa ta “molk” lahko deluje manipulativno, ker ne dokončno zapira nekih vrat. Prepih se še čuti, svetloba še pronica v sobo. Daje upanje, drži človeka na vrvici (ravno za tisti čas ko ga boš “spet” potreboval za nekaj). Ker nek novi izgovor zakaj si bil “takrat” tiho lahko zmeraj najdeš. Vem ! Laž, laganje, vendar marsikateri tudi tako to “negativno fikcijo” izrabljajo.

Jaz bi človeku pač pojasnil, da “ne gre”. Ne bi šel sicer eksplicitno navajati razloge, ker tukaj so potem že možnosti za “nadaljni prepir”, s čimer se mi res ne da ubadati oz. kazati neke prevlade nad drugo stranjo. Ni šlo, pa kaj. Be gents, not brutes.
Pač nakažeš nek oris, da ne gre oz. ni šlo zaradi tega in tega in to je to. Seveda to pač zahteva tisto iskrenost, ranljivost (ker te lahko druga stran napade, ker je imela neke želje, pričakovanja, hotenja, itd.), vendar hej, verjemi sve se vrača in pvača.

Da še povem na kratko kaj se je v resnici zgodilo. Številko mi je pustila njena prijateljica, ki je pa eno številko narobe napisala. Ampak sva se kljub temu našla


Vprašanje, če si mu sploh bila všeč. Lahko ti je on pisal karkoli, papir/sms/mail prenesejo vse. Imam podobno izkušnjo, ko sem navezal stik z neko punco, pa sem po kakšnem tednu dopisovanja izvedel nekaj, zaradi česar se je pri meni obrnilo za 180 stopinj, v hipu mi je vse dol padlo. Zatem sem si z njo kar tako dopisoval še 2 meseca, nato pa sem jo odpisal kot bi odrezal. Možno, da je enako bilo pri njem. Razmisli ali je nemara pri tebi bilo kaj takega, kar bi ga lahko odbilo.

Tebi .Peter. pa kot kaže, ne gre pri ženskah? Si za to zgrabil kot lačen pes za kost. Je ena pokazala zanimanje zate, pa takoj HRAM! Si se posesivno obesil nanjo. Zapomni si: žensko enkrat pokličeš in pošlješ en sms/mail, potem pa konec! Če ji bo v interesu, te bo že kontaktirala nazaj. Pa še to vprašanje, kaj je v resnici v ozadju. Da se ni slučajno tvoj prijatelj neslano pošalil. Zanimivo, kako Petrom ne gre pri ženskah. Namreč nisi prvi Peter, ki je pisal na forum ali kam drugam o tem, kako mu ne gre pri ženskah.[/quote]

Zakaj misliš, da mi ne gre? Priznam, da se mi fajn zdi, če se ženska potrudi za moškega.
Sem pa že odgovoril, pa očitno ni šlo skozi. Številko je napisala njena kolegica (ena številka je bila napačna), ampak sva se vseeno našla. Zdaj je pa vse odvisno samo še od naju


Poba preberi si (celotno) tole temo. Zanemari (očitne !) troll-e oz. neargumentirane objave. Vse ostalo se mi zdi pa precej na mestu.
Pojdi na kakšen plesni tečaj… boš imel več (vsaj upam da) kakovostne izbire.[/quote]
Če nimaš doživete izkušnje, če ne odpreš srce taki izkušnji, nikakor ni na mestu lepiti take linke.
Samo lastna izkušnja šteje, ki jo lahko le vsak zase tudi opiše. Kar nekaj predvidevat po večini pljuvanja je nič od niča. Kdor ima izkušnjo, lahko o njej pametuje tako, kot jo je sam doživel. Vse ostalo je le ozkosrčnost ljudi.

Peter.. če se ti ne oglasi, kljub temu, da je bila ona tista, ki ti je pustila svojo telefonsko, jo preprosto ne kliči več. zakaj je to naredila, ve sama in za tvoj notranji mir niti ni bistveno. ne veš, kaj se dogaja na njeni strani( mogoče ima ravno neko nepredvideno situacijo).. pa se ni oglasila. vsekakor ima tvojo telefonsko in te bo že poklicala. Če pa ne.. pa pozabi vse skupaj.


Vprašanje, če si mu sploh bila všeč. Lahko ti je on pisal karkoli, papir/sms/mail prenesejo vse. Imam podobno izkušnjo, ko sem navezal stik z neko punco, pa sem po kakšnem tednu dopisovanja izvedel nekaj, zaradi česar se je pri meni obrnilo za 180 stopinj, v hipu mi je vse dol padlo. Zatem sem si z njo kar tako dopisoval še 2 meseca, nato pa sem jo odpisal kot bi odrezal. Možno, da je enako bilo pri njem. Razmisli ali je nemara pri tebi bilo kaj takega, kar bi ga lahko odbilo.[/quote]

Jaz verjamem, da ti lahko nekdo pove nekaj kar te v tolikšni meri zmoti, da se ti tista oseba totalno zafržmaga, po domače rečeno. Ampak bodi vsaj toliko karakter in povej: “glej, to in to me je tako zmotilo, da s tabo komunikacije ne mislim več nadaljevati. čao”
Ne pa, da potem še mesece vztrajaš v nekem prisilnem tipkanju, komu na čast? Da se ja tista oseba še bolj naveže, kot po 1 tednu in ji je potem tole bilo še manj jasno, zakaj kar naenkrat totalen ignore.

Drugače sva midva bila v kontaktu dooosti več kot 2 meseca in vse do zadnjega je bil izražen velik interes po kontaktu z mano. Ja, seveda, sprejmem tudi to, da sem morda kaj takšnega rekla, kar ga je tako zmotilo, da me je odpikal. Ampak bodi vsaj toliko fer oseba in to povej, ane. Zaenkrat še ne znam brati misli drugim.
Karkoli lahko prenesem, le tega pasivno agresivnega vedenja kar ignoranca je, ne. Verjetno se ljudem, ki to počnete, še ni kdaj to zgodilo, zato ne veste, kako ignoranca boli. Ko boste 1x na drugi strani, boste morda spregledali, kaj ste nekoč povzročili drugemu. Ljudje pač nismo kar eni predmeti, katere brez občutka vržeš v kanto, ko se jih naveličaš.

Le kaj imate ignoratorji od tega, da z 1 samim stavkom ne morete nekomu, s katerim ste bili mesece v stiku, povedat, zakaj odhajate?
Temu fantu sem celo napisala, da če se že gre totalni ignore in me sovraži, naj me prosim tudi izbriše iz socialnega omrežja. Ampak ne, tega tudi ne stori. S 100% gotovostjo pa vem, da ni umrl.

Hmmm, ne razumem ljudi, ki nekaj slišijo o tebi in potem cut off… Tud jih ne rabim razumeti. Če verjamemo v nekaj kar se govori… Ja potem ti v bistvu naredijo uslugo in izginejo… Na srečo! pravi človek se najprej prepriča, preden obsodi koga. Tako, da pokliče In vpraša. Taki ljudje edino so vredni našega časa.


“Iskrenost je drago darilo, ne pričakujte ga od cenenih ljudi.” (pravi nek pregovor)

Ljudje pač mislijo, da bo druga stran pogruntala, da je molk (organa) mišljeno kot negativno zaključena zadeva, čeprav bi mogoče (za dušni mir) potrebovala res neko pojasnilo ali “closure”. Zaključiti neko poznanstvo, zvezo, ne da bi prišlo do takojšnjih hudih besed, tožb, itd. je svojevrstna umetnost, ki jo izjemno redki dandanes sploh še premorejo. Po drugi strani pa ta “molk” lahko deluje manipulativno, ker ne dokončno zapira nekih vrat. Prepih se še čuti, svetloba še pronica v sobo. Daje upanje, drži človeka na vrvici (ravno za tisti čas ko ga boš “spet” potreboval za nekaj). Ker nek novi izgovor zakaj si bil “takrat” tiho lahko zmeraj najdeš. Vem ! Laž, laganje, vendar marsikateri tudi tako to “negativno fikcijo” izrabljajo.

Jaz bi človeku pač pojasnil, da “ne gre”. Ne bi šel sicer eksplicitno navajati razloge, ker tukaj so potem že možnosti za “nadaljni prepir”, s čimer se mi res ne da ubadati oz. kazati neke prevlade nad drugo stranjo. Ni šlo, pa kaj. Be gents, not brutes.
Pač nakažeš nek oris, da ne gre oz. ni šlo zaradi tega in tega in to je to. Seveda to pač zahteva tisto iskrenost, ranljivost (ker te lahko druga stran napade, ker je imela neke želje, pričakovanja, hotenja, itd.), vendar hej, verjemi sve se vrača in pvača.[/quote]

Sem šele zdaj videla tvoje sporočilo.
Se strinjam. Lahko bi vsaj napisal oz. mi odgovoril, ko sem ga vprašala, da ga pač to in to moti in naj ga prosim ne kontaktiram več. Pa bi bilo to to in bi pustila vso stvar pri miru ter vsaj videla, kaj je bil tisti razlog za umik.

Sem se drugače malo poglobila v to zadevo in v bistvu sem lahko srečna, da se je to zgodilo ter ta oseba ni več v mojem življenju. Kajti to gre za osebe s pasivno agresivnim vedenjem in sem 100%, če ne bi zdaj kar tako ignoriral, bi kdaj kasneje. Oziroma ti ljudje imajo še druge načine tihe manipulacije kar se je tudi že videlo prej pri njem, a na to nisem bila pozorna. Pa tudi uživajo v tem, da drugega pustijo v nevednosti in ga s tem nekako provocirajo in so potem zelo zadovoljni, če izzovejo na drugi strani buren odziv. Tale moj primerek žal tega, kar je iskal, pri meni ni dobil, saj sem ostala čisto mirna.
Je pa to hiba iz otroštva za katero je potrebno konkretno delo na sebi, da jo odpraviš.


Torej je bil vzrok v napačno zapisani številki? Kako vama gre zdaj? Koliko sta stara oz. mlada (samo informativno vprašam)?

na istem, koliko let imata vidva?

Je res. Kriva je bila napačna številka. Starost ni pomembna, sva pa zelo srečna, da sva se našla in ravno pred prazniki. Ja saj vem, da je kar malo kičasto


Tako sem ravnal, ker mi ona ni postavila meje. Ko bi mi napisala “Zdaj pa tako, dobiva se ta vikend sicer bom prekinila stike, ker to ne pelje nikamor”, bi se še kako hitro zmigal in šel k njej. Ampak ne, jaz sem jo lahko vrtel okoli prsta, kolikor sem hotel. Kako naj bi jo spoštoval, če še ona sama sebe ni spoštovala? Ko mi je enkrat po sms-u napisala “Aja, name si pa kar pozabil…”, sem ji pa še isti trenutek odpisal. Daj ženska, naredi nekaj, da se bom trudil zate. Pa ko sem prekinil stike, ko bi ona vsaj zahtevala pojasnilo čemu to. Ampak ne, tudi od nje naenkrat tišina.

Šele zdaj sem opazil objavo. Pri nama ni bilo vmes tretje osebe, ni šlo za to da bi nekaj slišal in jo zato odpikal. Bila sva samo jaz in ona. Od nje sem izvedel nekaj, zaradi česar mi je vse dol padlo.

In tebi je normalno da ti njena prijateljica pusti njeno cifro za brisalcem, ona pa že ima otroka in pitaj boga kaj je še v ozadju.

Še to; godilo mi je da mi kakšno dekle posveča pozornost, tako sem tako vsaj s kakšnim dekletom bil v stiku. S kenslom sem jo nezavedno kaznoval za njen nesramen odziv nekaj dni po spoznavnem srečanju ter za zabitost. Sem namreč jasno napisal od kod sem in od kod naj bo ona. Poleg tega nisem bil notranje dovolj močan da bi ji napisal, kaj je na stvari in kaj vse me moti, saj sem vedel kakšen bi bil izid. Katera si pa želi prebrati da ima nek fant z njo stike samo zato, ker pač ni nobene druge.

New Report

Close