Najdi forum

Kaj naj naredim? ŽEna se je že nekaj časa čudno obnašala, telefon je s seboj nosila celo na WC, zadnjič pa je dobila MMS ko je sedel poleg mene v avtu in ni šlo drugače kot da mi je pokazala selfie ki ji ga je poslal sodelavec in čeprav je poskušala skriti sem ujel nekaj pripisanih besed, ki so v meni vzbudile določen sum. Ko sem dobil priložnost sem pogledal telefon in odkril serijo SMSov ki datumsko segajo kakšen mesec dni nazaj. Vsi precej intimni in polni namigov na intimnosti.
Ko sem z odkritjem soočil ženo se je izgovarjala na to da je vse skupaj le en kup hecanja, da je tip pač izzivalen in tako komunicira.
ker nisem želel drezati naprej sem zadevo pustil za nekaj dni, nato pa sem se odločil da še enkrat pogledam tiste SMSe … ko prižgem telefon je bila na ekranu že prizgana aplikacija za maile in na prvem mestu njegov mail, oziroma serija mailov / dopisovanj. Polno intimnih namigovanj in iz zadnjega bi lahko celo sklepal da je v petek prišlo do fizičnega kontakta med njima.
Ker ne morem zadrževati zadev v sebi sem v soboto postavil ženo pred dejstvo. pravi sicer da sta bila le nekajkrat na kavi in v petek na kosilu (tip je njen sodelavec, sicer tudi v zvezi in ravnokar rojenim otrokom) kjer jo je prijel za roko.
Prisega mi da ni bilo med njima nič, da ne ve kaj ji je bilo in da nebi dopustila da bi šlo prek držanja za roko.
Nekako ji verjamem, vendar pa globoko v meni tli iskra dvoma.
Napisal mu je celo mail da tako to ne gre in da se mora zadeva nehat, vendar me nekako moti način komunikacije, ki je poln smilejev in jokcev. Recimo prvi stavek se glasi: Moj je vse odkril 🙁 … moti me to da je na koncu namesto preproste pike postavila :(. Meni to izgleda kot obžalovanje tega da sem odkril. Kaj se zdi vam? Kako naj postopam? Naj ji zaupam da bosta prekinila kot mi obljublja žena?

ampak res, res ne razumem, kako nekateri ljudje sprejemate življenske odločitve, če druge sprašujete kaj narediti, ker vas očitno varajo.Bodi dec, udari po mizi in jo naženi, pa boš videl, kako bo postala ponižna. Spet te bo imela rada kot nekoč……Pa še nekaj, vedi da to sigurno ni prvo njeno varanje.Vedi da se ti veliko tipov smeji za hrbtom, mogoče vedo celo tvoji starši, prijatelji……..otroci.

Hm, Tecumseh… tvoja te je porinila v situacijo, ki ji sledi težka življenska izkušnja.
Kako boš iz tega izšel je povsem na tebi. Če sta oba med 35 in 45, je ta njen poskus varanja morda prvi, lahko pa tudi ne… Glede na to, da je dopustila, da si ji lahko brskal po telefonu sklepam, da nima še prav veliko izkušenj s tem ali pa je preprosto naivna. Torej, če bi šlo za izkušeno varalico, bi verjetno poskrbela, da ne bi ničesar videl.
Predlagam ti, da se skuliraš in podrobno premisliš kako in kaj in predvsem predelaš vse možne scenarije, da se ne boš na koncu opekel ali si situacije še bistveno poslabšal zaradi prehitrih odločitev.
To, da te je poskusila varati ali je to morda celo izpeljala pa po tem kar si napisal ni dvoma…

Pokaži hrbtenico in jo pošlji nekam. Spoštuje sebe, mogoče te bo potem imela raje. In ne, ne moreš ji zaupati, če nisi copata jo boš lepo poslal na hladno. Če si copata pa le glej kako ti natikata rogove in se ti režita v obraz. Taka sporočila jasno kažejo da te ima za bedaka. Čudno da sam nisi občutil tako? Na tvojem mestu bi reagiral hitro in odrezavo. Zahteval bi menjavo službe, če tega ne bo hotela potem je jasno da mora čim prej biti bivša.

Ona te vara. Sprijazni se.

Odkriješ kje on živi s partnerko in otrokom, kar je zelo preprosto. En dan ko veš da je on doma z celo družino spakiraš kufer z ženinimi stvarmi in svojo ženo odpelješ do njegovega stanovanja pozvoniš na njegova vrata pa ko odpre mu daš kufer od žene in mu rečeš če jo fukaš jo še vzdržuj pa njegovi razložiš o dopisovanjih pa da ti je tvoja priznala da sta se dobivala pa bo malo dobil on svojega ter se pobereš in tvojo pustiš tam brez ključa od svojega stanovanja. Pa če pride nazaj k tebi jo pustiš da malo trka preden ji odpreš in pol postavljaš svoje pogoje če se odločiš da jo vzemeš nazaj.

Všeč sta si, dala se bosta dol in pol bo prišla spet k tebi nazaj. Vedno isto v službah.

To kar delaš danes, te pelje tja kjer želiš biti jutri?

New Report

Close