Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje moja porodna izkušnja v lj

moja porodna izkušnja v lj

Pozdravljeni!

Imam mesec dni starega sinčka. Rodila sem v ljubljanski porodnišnici, 11 dni pred PDP. V porodnišnico sem prišla okoli osme ure zvečer, 6 cm odprta (čeprav je bil to moj prvi porod) in praktično brez popadkov. Celoten porod od začetka (klistiranje,…) do konca je vodil babičar Anže Čeh, ki je resnično čudovit babičar, strpen, prijazen in potrpežljiv. Res ga moram pohvaliti! Večino časa sem ga stiskala za roko, on pa me je vzpodbujal, čeprav sem tarnala, da ne morem več. Tudi presredka mi ni prerezal. Skratka, izjemno sem mu hvaležna za vso pomoč. Vzdušje v porodni sobi je bilo zelo dobro, počutila sem se skoraj tako kot doma.
Po porodu me je zdravstveni tehnik Matej odpeljal na D oddelek. Pohvaliti moram vse osebje na tem oddelku. Sestre so nasmejane in prijazne tudi sredi noči, pomagale so mi pri vseh težavah in težavicah (zlatenica mojega sinčka, mastitis,…).
Kaj naj rečem? Bila sem zelo prijetno presenečena nad celotnim mojim bivanjem v porodnišnici. Vsem najlepša hvala, že tako lep dogodek so še polepšali.

Tjaša

Lepo je to prebrat. Pozitivno izkušnjo. Pomaga pomirit strah pred porodom:) Bodite zdravi in srečni!

Živjo!

Svojega trakca pa res ne boš potrebovala. Pred enim letom, ko sem jaz rodila, mi je babica čisto takoj, ko je bil otrok porojen, pokazala dve zapestnici z enako št., ki sem ju mogla na glas prebrat in preverit, da se št. res ujemata. Šele nato jo je zapela meni in hčerki na roko. Tako da je kakeršnakoli skrb o zamenjavi otroka ODVEČ!!!

Lep in hiter porod!!

Lp,A.

No jaz sem pa letos rodila pri babičaju Alešu Čehu.
Vse pohvale… Še vedno je strpen in prijazen.
Če bo še kdaj treba rodit bi šla z veseljem k njemu.

Pozdravljeni!
Pred skoraj 10 meseci sem tudi jaz v ljubljanski porodnisnici rodila fantka. Tega sedaj ne bi pisala ce ne bi imela tako lepe porodne izkusnje. Pri porodu je sodeloval odlicen porodnicar Anze Ceh. Porod je vodil brez vsakega problema,presredka mi ni prerezal,vlival mi je voljo in pogum cetudi sem tarnala da ne zmorem vec. Res je vseh pohval vreden porodnicar. To je bil moj prvi porod,ki je vsega skupaj trajal 2,5 uri in upam da bo naslednjic ob tako dobri pomoci enako. Hvala se enkrat za lep spomon na porod.

New Report

Close