Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Alventa, nosečnost in dojenje

Alventa, nosečnost in dojenje

Pozdravljeni, stara sem 28 let in se s partnerjem odločava za otroka. Jemljem Alvento 75mg – sem že 3x probala brez, pa žal ne gre – hudi panični napadi, ki ne prenehajo več tednov. V tem času me za kratek čas pomiri Helex, potem pa se spet nadaljuje. Zato sem nekako pretehtala in se odločila, da najveretneje ne bo šlo brez in bom jih sedaj jemala nekoliko dlje časa. Naj povem, da mi jih je zmeraj ukinjal moj psihiater – po 1 letu jemanja. Poskušala sem že Cipralex, Brintelix, Asentra, ki pa mi ne ustrezajo. Alventa mi edina od vsega, kar sem jemala ustreza in se po njej počutim vredu. Vem, da ni vredu zanositi z antidepresivi, pa me zanima predvsem za Alvento – nosečnost in dojenje. Ne najdem ničesar dotičnega. Ali obstajajo kakšne študije prav na to zdravilo? Namreč psihiater je rekel, da ne smem zanositi in vztraja, da sem brez. Moja osebna zdravnica, pa mi pravi, da mi ukinja prehitro in naj grem počasi. Rada bi kaj več informacij o sami Alventi. Bom vam hvaležna, če mi boste lahko podali kakšno informacijo. Hvala. Lp

New Report

Close