Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Spanje z dojko v ustih

Spanje z dojko v ustih

Moj 4 mesečnik čez dan zaspi in spi le z dojko v ustih, kar pomeni da morem cele dneve preležati zraven njega. Ponavadi ima dopoldan dva kratka spanca (od 30min do 1h), potem en dolg spanec (med 2-3h) in popoldan se dvakrat po pol ure.Dojko spusti ko zaspi, vendar se prav hitro prebudi in me začne iskati. Če me ni zraven seveda v jok dokler ne pridem in mu ponudim dojke. Le med dolgim spancem mi uspe stran od njega, da se ne zbudi za max. 1h, včasih pa le za 15 minut. Od začetka sem sprejela to njegovo potrebo, sedaj pa mi je težko ležati cele dneve, predvsem zato, ker me od ležanja boli spodnji del križa in cela medenica. Seveda me tudi skrbi, da bom morala tako z njim podnevi spati še naslednjih 8 mesecev ali več . Otrok je polno dojen in ne uporablja dude. Če ima katera podobno izkušnjo lepo prosim za kak koristen nasvet.

Samo to lahko rečem. Pri nas je isto. Resitve pa zal nimam. Pri prvem je bilo isto.. je trajalo do leta in pol…

New Report

Close