Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje 7,5 mesecnik noce gh

7,5 mesecnik noce gh

Pozdravljeni, redno spremljam ta forum in cenim nasvete, jih dajete. Zdaj me pa zanima za mojega 7,5 mesecnika glede hranjenja. Je polno dojen, kljub zacetnim velikim tezavam obvladava dojenje. In sicer vedno dajem po zelji, to pomeni tudi na 2uri ali se manj. Tudi ponoci se dostikrat zbuja, ne toliko od lakote kot od potrebe po cartanju. Dude namrec ze od 3 meseca ne zeli, vec ali manj sem mu duda jaz. Kar me ne moti, ker kakor hitro se zbudi, v roku 5min zaspi ze nazaj. Ko je dopolnil 6m,sva zacela z zelenjavo. Na zacetku je se sprejel par zlick, obrok se seveda se ni nadomestil. Zadnje tedne pa zeeeelo slabo spravim kaj v njega. Razen mojega mleka. Nobenih kasic noce (s tem mislim tiste, ki jih sam pripravis z vodo), sadja sploh ne.. Vcasih za zajtrk poje malo psenicni zdrob, narejen z vodo, vcasih ga noce. Drugih obrokov nimava, ker nevem kaj mu naj sploh dajem za vecerjo ali malice, ce pa sadja ne zeli. Kosilo zmes poje zlicko dve vcasih nic. Pri 75cm ima malo vec kot 8,5kg. Je krepak veseli fantek, ki bi cel dan visel na joski😆 je se kdo imel tako obdobje in so zaceli jest kasneje? Bolan ni nic, ima pa ze 2 zobka zunaj. Hvala lepa za odgovore 😏

New Report

Close