Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Zgodnje uvajanje goste hrane 2017

Zgodnje uvajanje goste hrane 2017

Lepo pozdravljeni. Sem nova na forumu in upam da mi ne boste zamerili, ker sem morda odprla ze naceto temo..
Skratka. Moj sincek je star 3 mesece in 18 dni. Ze kaksne pet dni se noce dojiti na dojki razen zvecer in ponoci. Do sedaj sem ga le dojila sedaj pa ze par dni dodajam AM novalac in ubistvu je teh pet dni le na AM. Probala sem ga veckrat pristavit pa je jok in stok… mleko pa pritece, ce si stisnem bradavico…zvecer pa so zelo polne. Nevem zakaj se cez dan noce dojit. Ker nebi rada da sedaj pije le AM me zanima kako je z uvajanjem goste hrane?? Ali je to prezgodaj? Drugace cez dan sem opazila tudi da je bol nemiren in si tlaci obe roki v usta, kar je tudi sicer del razvoja. Kaj vi menite? Res bi zelela da se se dojiva vsaj do 6 meseca…ampak newem kaj naj naredim. Nimam pa glivic ali kako se ze rece. So sicer na otip mehke, ga morda to moti? Naj se povem, da spije le 100ml in se to komaj. Prej zaspi. Hvala ze v naprej in seenkrat se opravicujem ce moja nova tema ni nekako primerna…
Hvala!

New Report

Close