Najdi forum

dojenje ne steče

zdravo,

sem verjetno že ta tisoča, ampak me res žuli in še ne želim obupat.
moj mali je star 6 tednov in se hranimo skoraj izključno s flaško – rojen 2770, odpustna teža 2610. sedaj ima 4100g in sicer lepo napreduje in je zdrav. dojim pa pred vsakim hranjenjem, kolikor pač gre – kakšno minuto do dve na levi in včasih le par potegov na desni dojki, včasih pa sploh noče na desni. sicer je mali zdrav. jaz dojim z nastavki, poskušam pa tudi brez in mali zagrabi in vleče, ima dober sesalni refleks, ampak takoj, ko ugotovi, da ni več neha in začne jokat. ko z roko probam še kaj izstisnit, gre še kakšna kapljica ven. sicer pa si sem pa tja izčrpam in pred podojem izčrpam nekje 20 do max 40 ml iz obeh skupaj.
poskušam čim več piti, mi še ne uspeva, saj sem si šele sedaj naštimala vrč, da vidim, koliko res popijem – zdaj sem na 2 l na dan…
pijem tudi čaj za dojenje in grško seno,
ali je še možno, da vzpostaviva polno dojenje? – res je božanski občutek ko se ti mali prisesa in je zadovoljen vleče in požira in bi vsaj kakšen mesec rada uživala v teh občutkih.
moram pa rečt, da se tudi jaz ukvarjam sem pa tja s slabimi občutki, češ, vsaka lahko doji in vsaka ima mleko…..torej če jaz ne dojim, sem nekako nesposobna, delam nekaj narobe, ….
hvala že vnaprej za nasvete.

New Report

Close