Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Premagala depresijo brez zdravil

Premagala depresijo brez zdravil

Tudi sama sem bila zivčni bolnik. Pocutila sem se kot smet, največje budalo na zemlji, gdo, totalno nesposobna in brez kančka samozavesti. Doma sem se kregala, bila nesramna, nehvaležna do starsev, jih krivila za vse. Videla sem se kakšna slaba oseba sem, vendar nisem vedela zakaj vso moje sovraštvo bruham na moje domače. Prebrala sem ogromno knjig, hodila na predavanja, si poiskala psihologa, vendar odgovorov, ki sem jih iskala nisem nasla NIKJER. Nisem se mogla zadovoljiti z odgovorom moje psihologinje, ki mi je rekla da je motnja hranjenja kot sladkorna bolezen, torej neozdravljiva bolezen, ki jo lahko lajsas, vendar se pojavi nazaj. Takrat sem si rekla, mater to ne more bit res, za vsako stvar na svetu obstaja resitev in tud za to se. Skratka, kar želim povedati je to, da sem po naključju dobila v roke knjigo Vrednost neuspega. Vedela sem, to je to! To je znanje ki ga iščem tako dolgo.. Začela sem obiskovat gospo, ki je napisala to knjigo in hoditi na njene delavnice.
Po 4 ih letih imam ogromne rezultate. Postopoma sem zacela izgubljati kilograme in postajala vedno lepsa, prej sem imela vedno nesreco v ljubezni, zdaj sem dobila partnerja ki sem si ga od nekdaj zelela, s starsi imam mnogo lepsi odnos in kar je meni najvecji dosežek je ta, da se ne bojim vec vsakega dne, da v sebi cutim vrednost, stabilnost, da nisem vec nekdo, po katerem bi lahko drugi hodili. Hvalezna sem za vsako stvar ki je del mojega zivljena. Predvsem pa hvala teoriji Eksena, da sem lahko človek, kakršen sem si vedno želela biti.

New Report

Close