Najdi forum

Dojenje celo noc

Pozdravljeni,
pisem vam v imenu moje 9 mesecne dojencice:) Je super vesela puncka,dobro napreduje,je ze vse obroke GH,ceprav se tudi cez dan rada se podoji oz.carta.To me ne moti,saj vidim,da ji veliko pomeni,pa tudi z ostalo hrano zaradi tega ni tezav.
Ze od rojstva pa zaspi samo ob dojenju (razen ce jo ziba ati ob prizganem sesalcu,na youtubu:)).Tezava nastopi ponoci,saj nobena od naju ze 9 mesecev ne spi.No, ona spi,vendar zadnji mesec izkljucno samo na josku.Predrami se,se hoce dojit (cartat) in ce takoj ne “dobi” joce in to zelo.Sama sem popolnoma utrujena in ponoci nimam moci za nic drugega kot da ji ustrezem.Tako zaspi takoj,vendar ko se odmaknem traja mogoce 10 min in se zgodba ponovi. Spi pri meni,ati pa pri starejsem sinu,to se nam je zdelo najlazje,pa tudi moti nas ne,saj se oba z mozem strinjava da dojencek rabi blizino,pa tudi meni je zaradi dojenja tako bilo najlazje.
Do zdaj,ko pa enostavno ne zmorem vec.Ne moti me dojenje,naj se doji dokler se bo zelela,vendar rabim spanec,zelo ga rabim,ker sem ze fizicno na dnu…shujsana,neprespana.
A je sploh kaksna resitev razen izjokavanje,ki ga vsi predlagajo?Iskreno,tega ne morem narediti,vendar dojencica rabi naspano in veselo mami,kar pa jaz zadnje case res nisem:)Berem poste,ko pisejo,da se dojencki dojijo 3 x na noc,jaz bi dala vse da bi bilo tako,midve se dojiva 30x oz.celo noc,ona spi,jaz pa mogoce za pol ure zadremam.
Saj nevem,kaj zelim slisat,mogoce le tolazbo:),ker sem prebrala ze prakticno vse na podobno temo,pa nisem nasla odgovora…
Kakorkoli,za vsak nasvet bom hvalezna.
Pa lep pozdrav,
nenaspana mami

New Report

Close