Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Izcejalni refleks/kolicina mleka

Izcejalni refleks/kolicina mleka

Imam sincka starega 18 dni. Mislim, da je imel zadnje dneve poskok v rasti, tako da sem cez dan komaj dohajala s kolicino mleka. Ce slucajno spi eno uro, mi zacne mleko teci iz prsi, ceprav se dojke ne cutijo polne. Ponoci pa seveda so bolj tece, ker spi po 2-3 ures kupaj. Vceraj sem si dala ob enih ponoci, ko se je zbudil, na desno stran Aventovo skoljko, na levi je jedel. V treh minutah je bil sit, v skoljki pa 60ml mleka!! Danes sem naredila podobno, samo da je jedel na desno in sem imela skoljko na levi in se je v treh minutah vanjo nateklo 75ml mleka. Na tak nacin ga zagotovo izgubim zelo veliko vsak dan. Ko zacutim, da bo zacelo samo spricati, pritisnem na bradavico, da ne bi slo prevec ven. Ima katera podobne izkusnje, da ji toliko tece? Naj se enkrat povem, da imam mleka ravno dovolj cez dan, ce bi ga imela malo vec, ne bi bilo nic narobe, zato me moti, da ga toliko iztece. Zamenjam po 10 blazinic za dojenje v nedrcku na dan.

Hvala za pomoc!

New Report

Close