Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje srbečica po vratu po porodu

srbečica po vratu po porodu

Pozdravljeni,
Imam vprasanje, na katerega v forumu nisem nasla odgovora.
Namrec, sem tocno en teden po porodu (naraven porod brez kakrsnih koli tezav, tako pri meni kot pri otroku) in ze nekaj dni opazam izpuscaj po vratu, ki me obcasno tudi srbi. So taksne rdece pikice, ki so se zacele pojavljati na hrbtnem delu vrata (moj pravi, da sem imela rdece ze v porodnisnici, ampak srbelo me takrat se ni), sedaj pa zadeva srbi, pa tudi sirilo se je sredaj na vrat. Pozdravljeni,
Imam vprasanje, na katerega v forumu nisem nasla odgovora.
Namrec, sem tocno en teden po porodu (naraven porod brez kakrsnih koli tezav, tako pri meni kot pri otroku) in ze nekaj dni opazam izpuscaj po vratu, ki me obcasno tudi srbi. So taksne rdece pikice, ki so se zacele pojavljati na hrbtnem delu vrata (moj pravi, da sem imela rdece ze v porodnisnici, ampak srbelo me takrat se ni), sedaj pa zadeva srbi, pa tudi razsirilo se je spredaj na vrat. Zaenkrat mazem samo s hladilnim mazilom, kot je priporocala patronazna. Naj povem se to, da se z dojenckom pridno dojima, na 2-3 uri redno.
Zanima me samo, kaj bi to lahko bilo, ce bi bilo na mestu obiskati zdravnika, ce se zadeva ne izboljsa? Alergicna nisem na nic.
Hvala in lp

Tudi jaz sem mela po porodu ekcem na vratu. Ko sem se praskala, se mi je razširil še na pol glave po lasišču. Šla sem k zdravniku, kejr so mi predpisali Diprosalic dermalno raztopino. Mazačzala sem 1 teden, hraste so odpadle, ekcem pa izginil. Svetukem ti, da čimprej obiščeš zdravnika, če še nisi.

New Report

Close