Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Zavracanje dojke in steklenicke

Zavracanje dojke in steklenicke

Pozdravljeni, ker zivim v tujini ne morem poklicati na mobilne st. Na spletni strani. Zadnjr case imam tezave pri hranjenju 3mesecne deklice. Deklica ponoci in zjutraj ko so dojke nabite poje vse brez tezav…potem ae ustavi. Mleko je ko stisnem in tudi izceja iz dojke cez cel dan deklica pa povlece 3x in se krcevito upre nazaj in to traja cel dan. Pristavljam kar na vsako uro ker se mi zdi da se ne naje dovolj. Posusila sem dohranjevati s steklenicko pa jo prav tako zavraca. Mleko ji stece v usta in ga potem popljuva ven. Plenicke so sicer polulane, vendar je nocna plenicka skoraj suha zjutraj. Ne vem vec kaj naj storim. Dude ne mara, bi pa sesala vse kar ji pride pod roko-rokice, rame moje, igracke,…ampak to je najbrz obdobje. Porod je bil bp. Trenutno ima 62cm in 5800g. Nima pa tezav s cartanjen na dojki pred spanjem…in zgleda kot da popije pac tisto kar stece ven, vendar ni navdusena nad tem. Kaka vsak dan ali vsak drug dan. Hvala. Lp

New Report

Close