Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje tretjerodka, pa totalno zmedena

tretjerodka, pa totalno zmedena

Spoštovani,
ne vem, ali sem pozabila, kako je bilo, ali pa je vsak otrok drugačen…
Tretji otroček je po prihodu iz P tako naporen, da grem komaj na wc. Sesalni refleks ima tako močan, da visi na meni 22/24 ur na dan. Imam slabo vest, ker se večjima otrokoma – razen bežnega pogoovra – sploh ne morem posvetiti, zvečer jima povedati pravljico (saj to vse počne očka, ampak imam res slabo vest)
Kdaj sesalni refleks izzveni?! Ker sem dojilja in duda. Sicer se otrok precej doji, mislim, da lepo pridobiva, dudo zavrača, le redko mu jo uspem potisniti za par minut, kar na na moč razjezi in spet imam 2 uri sesljanja, preden zadrema… Podoj traja tudi eno uro, ker mali vmes zadrema, če ga odločim, je tako weeee- weeee, še na wc ne morem skočiti…
Res sem zmedena in že kronično utrujena po le 2 tednih… Pomagajo mi ožji sorodniki, skuhajo, tako da se počutim še bolj nesposobno (bila sem tudi prerezana med porodom in šivi še niso poceljeni)….
Prosim za kako idejo, kaj naj še počnem – počivam, nalivam se s tekočino, da je dovolj mleka, skušam biti sproščena, ampak ko gredam malega, ko vrešči za dojko vsako budno sekundo, se mi dozdeva, da nečesa ne počnem prav?!

New Report

Close