Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje prepricevanje k vaginalnem porodu

prepricevanje k vaginalnem porodu

Pozdravljeni. Ker rada prebiram vase izkusnje in mnenja sem se tudi sama tokrat odlocila odpreti temo. Torej, sem nosecka in 4dni cez rok poroda. Danes sem tako tudi prvic imela pregled v porodnisnici v lj. Moj G je sele vceraj pri pregledu ugotovil da imam medenicno nosecnost, ves ta cas na to ni bil pozoren na ksr so bili v porodnisnici tudi preseneceni. Ker je otrok ze prevelik, ni bilo mogoce izvesti zunanjega obrata. Na vsak nacin me je zdravnik v lj porodnisnici prepriceval naj najprej proban naravni vaginalni porod sevede ce bom dobila svoje pnaravne popatke. Ker sem zal bila bolj skromno seznanjena kaj medenicna vstava in naravni porod sploh momenita, vsi riziki bi se sedaj definitivno odlocila za carski rez. Ali kaj veste ali lahko naslednic na pregledu “zahtevam” carski? Resnicno nebi zelela da pride do taksnega mucenja in moznosti zapletou ko nastopi datum poroda. Zdravik mi je povedal da je porod malo bolj drugacen ce je medenicna vstava ni pa navedel dejanskih stvari ki sem jih sedaj prebrala in raziskala. Ima katera kaksne izkusnje? Bila bi vam zelo hvalezna in pomirjena. Lep pozdrav in hvala

New Report

Close