Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje POROD NA DOMU V SLOVENIJI ALI IZVEN

POROD NA DOMU V SLOVENIJI ALI IZVEN

Spoštovane,

sem študentka Filozofske fakultete in trenutno pišem diplomsko delo na temo porodnih praks v Sloveniji. Zanima me, ali je morda tu med vami katera rodila na domu ali pa samo z babiško pomočjo?
Če da in bi mi bili pripravljeni z odgovori na par vprašanj pri diplomskem delu pomagati bi se vam rada najlepše zahvalila ter vas prosila za vašo pomoč.

Prosila bi vas, če bi mi lahko odgovorile v zasebno sporočilo preko foruma.

Lep pozdrav!

Draga dble,

super, da se lotevate tako fine teme pri svoji diplomi. Naj pa vam povem, da se niste registrirali in vam zato nihče ne more poslati zasebnega sporočila.

Če se boste registrirali, vas prosim, da se nam (ko nas boste seznanili s svojim uporabniškim imenom) vsaj malo predstavite (ime, priimek, naslov diplomskega dela, mentor/ica, predstavitev diplomskega dela ali dispozicija). V tem primeru namreč lahko računate na veliko večji odziv, saj so osebni podatki lahko občutljivi in previdnost pri posredovanju le-teh anonimnim osebam ni nikoli prevelika.

Lep dan,

Nina Radin, dipl. bab. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Samostojna babica Nina Radin Osebna babica pri porodu doma & spremljevalka (doula) pri porodu v porodnišnici Babiške storitve v času nosečnosti, poroda in po porodu Svetovanje in priprave za nemedikaliziran porod in nežno rojstvo [email protected]

New Report

Close