Najdi forum

Zatrdline na prsih

Pozdravljeni!

Z mojo pupo se dojima ze dober mesec.. na zacetku so se mastitisi vrstili eden za drugim.. večinoma na levi dojki.. Prišla sem do zaključka da mala ne izprazni dojke povsem do konca, saj ne zagrabi prav bradavice… Tudi to poskušama izboljšati.. Dojko mi izprazni zaenkrat lepo..

Me pa zanima nekaj.. Na levi dojki, kjer so se mastitisi kr vrstili eden za drugim, so ostale trde grudice (cca 1,5 cm velike), so pa tudi tanjši vodi zadelani in je tudi trdo kot beton.. Sama sem poskusila ze z vsemi žavbami, močno vročimi obkladki, vročim tušem, močnim masiranjem, da bi vse skupaj razbila, vendar nikakor ne gre.. to traja že cca 2-3 tedne.. je pa rahlo boleče, ne vem ali je že dojka tolko boleča ali te grudice povzročajo bolečino… ampak včasih imam občutek da jo povzročajo le-te, saj je tudi mesto (koža), kjer se grudice nahajajo boleče. Naj še povem, da nimam vročine, saj je izzvenela takoj, ko sem odmašila vode.. Ne vem pa zakaj so te grudice in nekaj vodov ostali trdi in rahlo boleči..

Res me zanima, kaj bi naj to bilo, in če je treba h ginekologu da pregleda in on oceni stanje.. Naročena sem sicer v zacetku marca, ampak ne vem ali naj zaradi tega naredim silo.. bi mogoče pomagal pri tem tudi sprej syncontin ali kako?

Najlepša hvala za odgovor!!!

New Report

Close