Najdi forum

Spodnja ustnica

Spostovani,

Najprej naj se zahvalim in vas pohvalim za vas trud, ki je zares neprecenljiv za nas mamice v stiski.
Ta forum mi je bil v veliko pomoc pri prvem otroku, sedaj so se tezave pojavile se pri drugem.

Moje vprasanje je povsem tehnicno. Zagotovo vem, da otrocek ni prav pristavljen, sprva se je slo, sedaj pa so tu ze ragade, posledicno seveda bolecine in kri. Tezava je v sp.ustnici, ki jo zaviha noter. Vem, da jo je treba zavihati ven in tukaj naszopi tezava. Ne gre mi, dosezem le to, da zacmoka in spusti vlek toliko da zdrsne na bradavico in potem sesa samo bradavico, kar je seveda se slabse. Tudi, ko velikokrat vprasate mamice, ali vidijo jezicek, ce umaknejo ustnico. Sploh ne morem toliko odmakniti ustnice, da bi videla jezicek. Ker ima toliko prisesano in ce skusam ustnico povleci ali odmakniti ali karkoli- prenezno ne uspem nic, ce pa bolj mocno pa se zgodi zgoraj opisano. In sploh ne vem, kako naj se po domace povedano, lotim tega.

Upam, da ste razumeli, kaj skusam povedati, trudila sem se cim bolj nazorno razloziti, kaj me tare.

Hvala za odgovor oz. nasvet, verjamem, da mi bo spet dojenje steklo super s pomocjo vasih nasvetov!
Lep pozdrav, J.

New Report

Close