Najdi forum

a je že kdo poskusil?

To so malinovi ketoni.
http://www.doctoroz.com/videos/miracle-fat-burner-bottle
gospa v videu pravi, da če ne poštimaš prehrane (vsaj izogibanje sladkorju)… 🙂
So pa zelo dragi, kajne? Sem že videla mnogo tujih blogarskih strani, kjer jih priporočajo. Poskusila še nisem.

Ali je že kdo preizkusil Raspberry Ketone tablete.? Ali delujejo?
Prosim za odgovore, Hvala
Nataša O.

nova
Uredništvo priporoča

Google najde tole
http://www.vitalia.si/malinovi-ketoni-raspberry-ketones-healthspark.html

Jaz sem včeraj naročila Raspberry Ketone Forte in tudi mene zanima, če ima kdo s tem kaj izkušenj.

Malo sem brala tuje forume in največ pogovorov zasledila na straneh za bodybuilderje. Mnenja so mešana in tudi ne vem, če se gre za točno isto zadevo.

Zaenkrat sem zasledila samo to, da baje res deluje, moraš pa seveda spremeniti tako prehrano, kot tudi v življenje vključiti več gibanja, kar se popolnoma strinjam.

No, kakorkoli,..jaz ne pričakujem od njih nobenega čudeža, vendar pa, če bom poleg spremenjene prehrane in redne vadbe zaradi tega hitreje izgubila 12 kg, bom pa itak čist happy :))

Ketone naj bi dobila do konca tega tedna, se pravi, v soboto jih začnem jest, potem pa reportiram učinke.

Pozdravljene, tudi sama sem naročila Raspberry Ketone Forte in upam, da bodo pripomogle k minusu na tehtnici 🙂
Sicer nisem pristaš tovrstnih stvari, ampak tokrat me je gnala radovednost. Bi bila vesela če bi se javil kdo, ki je že uporabljal tele tableteke…

Jaz se že sprašujem, če jih bom sploh dobila. Čakam že en teden pa nič od nič, čeprav načeloma piše, da jih dostavijo v 1-3 del.dneh.
Je pa res, da sem se začela že malo spraševat, če je to sploh uredu stvar, kajti o podjetju na spletni strani ni ne duha ne sluha. Ni niti telefonske številke, niti kakršnega koli imena,…
Sem jih pa naročila tukaj in bom verjetno pošiljko zavrnila,…saj bi preklicala, vendar ni nobenega kontakta, kjer bi to lahko storila.
http://www.weeklyhealthalerts.com/si1/
http://www.raspberryketonesforte.com/si2/#

Pozdravljene. Tud jaz nisem pristaš teh stvari, vendar sem iz radovednosti in resnične
želje, da se znebim kakšne kile odločila za nakup. naročila sem jih v soboto 7.9. in so prispeli danes 10.9.2013. tako da sem danes pričela z jemanjem. tako da bom poročala kako bo šlo. sedaj se bom vsaj lahko zadržala, da se izognem sladkorju, kar je bilo večkrat težko, zdaj pa bom primorana (ker sem že plačala in sem se tudi odločila da spremenim stil življenja). glede na to kar sem prebrala je veliko pozitivnih komentarjev kot npr. da imajo ljudje po jemanju veliko več energije, ki jo usmerjajo v gibanje.
lep pozdrav in pa poročam 🙂

Juuuheeeej,…eto,..danes sem jih dobila. 😀

mmaalliinnaa, kako jih ti jemlješ? Na slo deklaraciji piše 1x dnevno 1kapsula pred obrokom, na orig.embalaži pa piše 1-2xdnevno 1-2kapsule pred obrokom. Zdej mi pa sploh ni več jasno :/

Zdej, če so delal neke analize, imajo verjetno točne normative glede doziranja?!

ja ta stvar je res mal suhoparno razložena. jaz uzamem eno tableto dnevno pred prvim obrokom.

kaj ima katera že kakšne rezultate?se že kaj kažejo?

Jaz jih sedaj jemljem komaj tretji dan, prvi rezultati pa naj bi bili šele po prvem tednu, tako da bo treba še malo počakat. 🙂

pozdravljene,
danes sem od torka prvič stopila na tehtnico, ki mi je pokazala točno 2kg manj, vendar ne uživam nobenega sladkorja, zvečer se odpravim tečt ali počnem kaj fizičnega, ne jem zvečer, zmanjšala sem količino obrokov in pijem samo vodo, nesladkani čaj ali nesladkano kavo. tako da sem zadovoljna 🙂
MiciPici, ti si tudi spremenila stil ali sedaj samo jemlješ kapsule? imaš kaj več energije? jaz sem zasledila da imam več energije, sicer nevem ali psihološko ampak jo imam. ponavadi sem bol zaspane narave, ker imam tudi nižji pritisk ampak imam sedaj čez dan več moči.
poročam kako bo ostale dni.

lep pozdrav

Mene pa zanima ali ste dobile kakšen povratni mail,da je naročilo sploh prispelo do njih?Js sm jih danes naročila,vendar povratnega maila ni blo? Mogoče lahko katera odgovori?hvala pa veliko uspehov pri hujšanju

Pozdrav vsem debeluškam.
Povratni mail sem dobila v 10 minutah.
Zelo me pa zanima , če delujejo tudi , če ne spremeniš prehrane. Prosim poročajte! Tudi jaz sem jih naročila .

tudi jaz sem dobilapovratni mail v roku 10 minut. tale link sem še našla za skeptike http://www.womenshealth-europe.com/si3/1/ lahko pa tut še malo počakate:P
lep pozdrav

Hvala…sm ga dobila tud js…včerja sm oddala naročilo in kot zgleda sploh ni šlo naprej,zato sm danes poslala še enkrat in tud dobila potrditveni mail…no,pa da vidimo ali res deluje

mmaalliinnaa

meni se še nič ni pokazalo na tehtnici 🙁

Pri prehrani sem spremenila nekaj stvari, kot so: izogibam se OH, pojem več zelenjave ter rib in manj mesa. Kar se pa glede aktivnosti tiče, sem na istem kot prej (bolj malo). Glede sladkarij in pijač pa že prej nisem imela težav, ker že nasplošno ne maram sladkarij in raznih sokov.
Zvečer, če me pa zagrabi kakšna lakota pa pojem eno breskev, ki jih je trenutno veliko na voljo 🙂

Koliko pred obrokom pa ti poješ kapsulo?

Prosim če mi posredujete link kje ste naročile tabletke.
Hvala in velik uspeha.
B.

Zanima me ali poješ eno tableto na dan ali dve?

New Report

Close