Najdi forum

garcinia cambogia

Živjo
te teme nisem zasledila nikjer, zato sem se jo odločila odpreti. Pred tremi leti se je začela moja pot spremembe življenjskega sloga. Najprej sem se morala otresti slabih navad prenažiranje, razni nočni potepi v hladilnik, sladkarije so bile povod, da sem v nekaj letih pridelala 25 kg preveč seveda 4 nosečnosti, ter odvajanje od cigaret pred 7 leti. Ker sem nizke rasti so se ti še najbolj nakopičili okoli pasu, noge, zadnjico in obraz, da o podbradku sploh ne govorim. Vse povsod me je bilo dosti le v prsi nisem kaj dosti dobila pa še to kar je bilo je šlo z otroki. No in sem se odločila najprej pred 7 leti nehat kadit in mi je uspelo čez noč. Posledica tega pa je bila lastna neumnost in prenažiranje potem pa pred tremi leti, ko sem imela že kar hude bolečine v nogah, da je skrajni čas. Vzela sem se v roke, kolesarila 3x na teden vmes tekla vsak dan ter spremenila prehrano v družini. Zgubila sem 19 kg in kar vredu izoblikovala telo. Edino kar me je še motilo je bil tisti čez hlače segajoči trebuh. Začela sem z masažo, lifno drenažo različni terapijami, da bi prišla vsaj na neko hlačno in nevisečo zadevo. Ko sem bila že čisto na koncu z živci sem čisto slučajno prišla do garcinia cambogia tablet. Nikoli poprej se nisem posluževala tablet, obližev, čajev. Malo sem preštudirala kemično sestavo in ugotovila, da morda bi mi pa to le pomagalo pri moji težavi, vem da se mi je zaradi aktivnosti povečala mišična masa, ki je težja. Naročila sem jo pretekli teden in kar hitro dobila. Se mi je na začetku zdelo, da je mal drago glede na vse sam sem si resnično želela poskusit. Jemati sem začela 19.7, danes, ko to pišem pa imam okoli pasa 4 cm manj. Bomo vidli kako bo v prihodnje. Želim samo napisati svoje izkušnje, če ima pa še katera takšne izkušnje z tem pa kar na plano z njimi. Zaenkrat zadovoljna trebušček lepši bolj čvrst

Kje pa si naročila?
Hvala za odgovor!

na strani gasciniacambogia.si sem naročila eno dozico. Vsebuje 90 tabletk notri pa je vsaj 60 procentov čeprav na strani piše 50 procentov HCA, ki je tista učinkovina, ki deluje neposredno na maščobe, izgorevanje in zmanšuje čustveni apetit. Nad rezultati sem res presenečena. Bom še poročala kako in kaj, da vidim kak učinek bo dolgoročno

nova
Uredništvo priporoča

Ma bejž bejž ..v enem tednu 4cm manj. Sej tolk imam jaz razlike, če naredim meritve zjutraj in zvečer..;) Tako hitro ne morem nobena stvar funcionirati. zato raje nehaj zavajti.

Ma bejž bejž ..v enem tednu 4cm manj. Sej tolk imam jaz razlike, če naredim meritve zjutraj in zvečer..;) Tako hitro ne morem nobena stvar funcionirati. zato raje nehaj zavajti.[/quote]

Saj tudi jaz nisem mogla verjet nihanja so pa sigurno čez dan, zato je najbolje meriti se zjutraj na tešče!!!!!! Aja pa popluvajte me še za to ker sta v teh dneh šle 3 kg. Napisala bom svoje izkušnje tako pozitivne kot negativne glede na čas pa je res neverjetno.

Pa je to zdravo? Nocem ti pameti solit, ker ti privoscim. Ampak ne verjamem, da je to dolgorocno in neskodljivo. Prav tako ti zagotavljam, da nisi zgubila mascobe, ker ni mozno. Mi je pa ful zanimivo in res upam, da bos se porocala o napredku.

Srecno!

Ne nisem zgubila maščobe je pa šla voda, ki je velikokrat spremljevalka maščobnih celic in je prej nisem mogla z ničimer zgubiti. Kaj pa je še danes zdravo? niti, hrana niti zrak niti voda. Vse naj bi bilo v nekih okvirih. Bom vidla kako bo dolgoročno zato sem se odločila, da napišem poste. Nikjer ni 100 procent da je naravno čeprav naj bi bilo. Bomo vidli vem da ta učinkovina pomaga pri razkroju maščobnega tkiva to je tudi na vodo z katero so te celice napolnjene kak bo končni efekt pa ziher poročam. Ma raje sem poskusila to kot kak herbalajf ali nupo po vsebnosti sladkorja pa lahko oboje umeščam med sladkarije. Bomo vidli je zanimivo gledat, ko se pri uravnoteženi prehrani in gibanju le začne spet kaj dogajat in nisi na ničelni točki nekaj let.

in kakšno je danes stanje pri tebi garsinija? ker me zanimajo rezultati 🙂

Uporabljala sem 2 tedna Carcinia optima in mi ni pomagal.
Tolko za opozorilo vsem ostalim..

Pozdravljeni,

Jaz sem naročila Garcino Optimo, ker sem bla čisto na dnu zaradi izgleda. Visoka sem 168 in imam 62kg, kupila sem jo preko slovenske spletne strani, kjer ti garantirajo da ti povrnejo denar če ne bo vidnih rezultatov. Trdijo da so rezultati vidni že po 2 tednih meni se ni NIČ poznalo pa sem telovadila + izogibala sem se sladkarijam in ogljikovim hidratom v meji normale seveda. Shujšala nisem niti 1 gram in ko sem jim pisala da želim dobiti denar nazaj mi niti odgovorili niso in mi zablokirali vstop na to spletno stran. To je navadna potrata denarja in časa.

To je pa zrelo za prijavo na tržno inšpekcijo.
No, tako kot vsa ta čudežna sredstva za hujšanje. Pa kako je to možno, da vsem tem raznim preprodajalcem megle (ne velja samo za hujšanje) ne stopijo na prste?
Veliko tega lahko odpišemo kot davek na naivnost, samo ko pa začnejo vleči denar od starejših ljudi, ki se jih pa res da obrnit, so nevedni, kar se modernih nategov tiče, pa še nekateri izgubljajo občutek za denar, me pa ornk pogreje. To je navadna goljufija in tatvina in tako bi te firme morali tudi obravnavati.

Živjo
Kupila sem te kapsule pa sem malo skeptična a jih jemat al ne, a bodo delovale al povzročale škodo.. pa bi vprašala, kakšna je situacija po enem letu? priporočaš ja/ne? kakšni stranski učinki?
Najlepša hvala za odgovor 🙂

Pozdravljene,
glede garcinie cambodge in glukomanana sem si tudi sama precej prebrala. Imam težave s tem, da ne morem zadržati telesne teže potem, ko že shujšam. In takrat ko se mi zopet začnejo nabirati kilogrami, bi rada to seveda preprečila.
Glede garcinie je tako, da v bistvu vsebuje neko snov, ki je v našem telesu že tako prisotna. Samo odstotek se potem poviša in naj bi pomagalo pri presnovi sladkorjev ipd. Vglavnem vsi reklamirajo, da je proti napadom volčje lakote, saj uravnava sladkor v krvi (ker ko nam pade cukr, začnemo jesti vse po vrsti…).
Glede glukomanana je pa tako, da ga je edinega potrdila EFSA (Evropska agencija za varnost hrane), da resnično pripomore pri izgubljanju kilogramov. Vlaknine, ki v trebuhu ob stiku z vodo začnejo nabrekat in nam zato zapolnijo želodec, da manj pojemo. Naj bi tudi nase vezale ogljikove hidrate in maščobe, ki bi se potem lažje izločale iz telesa.
Res prosim, kdor je poskusil katerega od teh dveh, na daljši rok, kaj je opazil/a. Ali priporoča?
Naročila bom pa tukaj: http://goo.gl/6SVlqg . Nekako dost ugodno in preverjeno.

Pozdravljene,

odločila sem se da poizkusim s temi tabletami, če se bo kaj špeha stopilo :)) Pa me zanima katere tablete ste imele? S katerimi ste bile zadovoljne in bi jih priporočale? Ker teh s garcinio cambogio jih je kar nekaj na tržišču.

Hvala in lp
P

Ne le, da je zadeva “mešanje megle”, še zdravju nevarna je !!!
Dajte si na wikipediji pogledat, kaj piše o tem čudežnem sadežu …

Noben dodatek vam ne bo porabil maščobnih zalog, zato je zmotno misliti, da so zdaj našli čudežno tabletko. Pomislite koliko novih imen se pojavi na forumu, tablete x, y, z…
Vsaka garantira izgubo, pa vendar vedno isti ljudje nasedajo? V tem času bi dejansko izgubili večino odvečne zaloge.

Lp,
Goran

Čudežne tabletke…da ali ne?

Moram priznati, da s težo nikoli nisem imela težav, kljub temu da se po štirih nosečnostih taka kot sem bila pred tem. Je pa bil en problem malo trebuščka, malo celulita pa smo tam. Že 4 mesece vsak dan hodim na fitnes ter vodene vadbe, pa moram priznati mišice so povsod le na trebuhu ne. Po naključju sem odkrila tablete, pa sem ji naročila. So rezultati bili vidni že po treh dneh,manj vidnega celulita. Po desetih dneh so bili rezultati tudi na trebuhu. Prvič so se pokazalu sixpacky, po ene mesecu oziroma 29 dneh rednega jemanja dvakrat ma dan, redni telovadbi so rezultati vidni. Če pa ležiš na kavču, se prenažiraš s hrano, poleg pa ješ tablete ali se greš katero drugo shujševalno kuro rezultatov zagotovo ne bo. Tudi rek da je vse v glavi drži.

Jaz sem pa imela garcinia cambogia g-complex, porabila eno dozo, po 2 tednih sem začela počasi hujšati…. Končni rezultat je 6 kg, ampak rada bi še več, zdaj čakam drugi paket 🙂

Take izjave so tipično promocija produkta. Z ali brez tablet, rezultat bo isti. Prilagam še video, da vam bo jasno, da je vse skupaj velika laž.

Dr. Oz accused of peddling bogus weight-loss drugs

Take izjave so tipično promocija produkta. Z ali brez tablet, rezultat bo isti. Prilagam še video, da vam bo jasno, da je vse skupaj velika laž.

Dr. Oz accused of peddling bogus weight-loss drugs[/quote]

Hm… kot sem že pisala v drugi tem, shujšala sem za 5 kg v enem mesecu, edina spremba načina življenja je, da sem se odrekla sladkorju… Po moje to je dokaz, da tudi same tablete nekaj pomagajo 🙂

New Report

Close