Najdi forum

ZAČETEK Z 1.6.2013 !

LEPO POZDRAVLJENE!

Imate tudi ve probleme in premalo samozavesti zaradi prevelike teže? Če je odgovor ja.. tudi jaz! Naredimo končno nekaj zase in nehajmo odlašati s hujšanjem. Kmalu bo poletje oz. je že pred vrati. Vztrajajmo od 1.6.2013, da bomo videti lepe in sexy v kopalkah.. in seveda ohranjati težo še naprej!

Lahko bi si poročale na tej strani od 1. junija, koliko tehtamo, višino.. kaj smo jedle, koliko smo se gibale.. in seveda tudi moški – pridružite se nam! Delite kakšno pozitivno izkušnjo z nami, da bo več volje, vztrajnosti in zagona!

Torej vsi, vključno z mano poročajte in skupaj se potrudimo.. s skupnimi močmi DO LEPE, VITKE POSTAVE ali kakšne kile manj! LP

se pridružujem.. 🙂 pa naj začnem z mojimi podatki… starost 23, višina 166, teža 73 :/ katastrofa… cilj? 60-65…nisem pa določila do kdaj…potrudila se bom začeti insanity, ampak šele julija, ker sem junija še v ljubljani. obiskovala bom fitnes, 2x tedensko body pump, 1x ali 2x a+body attack, tečt bo treba začet. je pa use odvisno od časa ker me čaka kar veliko učenja.. pri hrani imam probleme ker me kdaj zanese in se kar prenajem, ko začnem ne morem nehat. bolj kot to me pa mamijo sladkarije.. piškoti, čokolada, palačinke. probam se pretentati z beljakovinskimi šejki, beljakovinskimi čokoladicami, ampak ko odpelje, odpelje. želim se znebiti trebuška za večjo samozavest in dat mal teže dol.

upam da bomo ustrajali skupaj 🙂

Evo mene, se tudi pridružujem, ni pa moj namen izgubit veliko kg, ampak bolj oblikovat telo in skrbeti za zdravje. Delala bom Insanity in pa tek!

LP, se tipkamo.

nova
Uredništvo priporoča

evo še mene – sem si že prej začrtala v glavi ta datum, ko začnem resno.
Mogoče bo v družbi lažje in učinkoviteje 🙂

Starost 40 let, višina 170 cm, teža cca 71 kg, cilj (želja) 63 kg za stalno 🙂 Gremooo 🙂

Kake posebne diete ne bom zaenkrat ne bom izvajala le zmanjšala bi količine vnešene hrane v telo – če pa to ne bo dovolj, se bom sproti odločala kaj in kako naprej. Poskušala se bom pripraviti na telovadbo vsaj 20 min vsak drugi dan a ne vem kaj mi je – zadnje čase sem tako pogosto utrujena, da od telovadbe ostane samo misel nanjo :/

Skoraj …. skoraj … me je strah … v ozadju možganov namreč ostaja misel, da itak naj že 1x neham oz. ubijem to željo po manjšem obsegu, ker itak mi ne bo uspelo, ker itak mi še nikoli ni, ker itak nisem zadost močna, ker itak sem lahko zadovoljna sama s sabo, ker …. a vseeno .. želim si 10% manjšo telesno težo.

Gremo punce z optimizmom naprej 🙂

Evo, še ena odločena, da se spravi v red v roku treh mesecev! 31 let, 167cm, 65-66 kg. Želja 57.

Plan:
– OH samo za zajtrk
– 5 malih obrokov
– max 2 kavi brez mleka in sladkorja na dan
– alkohol 2x na teden, max 2 dcl rdečega vina
– gibanje: intenzivna vadba 3-4x na teden po pol ure, ostali dnevi vaje za krepitev in trebušnjaki
– pijača kot do sedaj samo voda in čaj

No pa, da vidimo samodisciplino ;)!

No punce, danes sem se še zadnjič pregrešila z lazanjo in tiramisujem… 🙁 od jutri pa spremenim navade čist!!!! Stara sem sicer 16 let moje mere 168/72.5
Jutri si napolnim shrambo s samimi zdravimi živili;)
Drug teden porocam rezultate, bodite pridne, piste. Lp

Tudi jaz bi začela jutri, ko mamo tako lep datum 🙂 Stara sem 24 let, visoka 174 cm, trenutno pa tehtam okrog 75 kg. Pred dvemi meseci sem dosegla kritično točko – 80kg! Bilo me je groza in sem rekla, da je to sedaj pa res zadnji alarm. Potem sem počasi, z vmesnimi vzponi in padci izgubila tistih 5 kilogramov, kateri so bili itak bolj al manj voda, tako da na pravi dieti nisem bila. Sedaj si želim za vedno končat ta začarani krog diet in prenajedanja, tako da bom lahko končno rekla, da zdravo živim. Želim si vnesti v življenje take prehranjevalne in rekreacijske navade, ki se jih bom lahko držala celo življenje. Ker konec koncev si priznajmo, da smo v tej skupini taka dekleta, ki se bomo morale pazit celo življenje, drugače bo teža spet poskočila.

Moj načrt je – 3x dnevno jest, za kosilo zadnjič OH, najraje samo zjutraj, popoldne pa beljakovine ali zelenjava. Tako okvirno. Čim manj sladkarij in slabe hrane, oziroma skoraj nič. Čeprav se sama moram včasih ‘pocertat’ drugače se mi utrga in požrem na tone slabega 🙂 Tako da si ponavadi dovolim do tri kikse na mesec. Ampak to ne pomeni cela čokolada ali banjica sladoleda, ampak samo kepica ali košček.

Glede telovadbe sama nimam problemov, ker že od zmeraj rada športam. Ponavadi med tednom tečem (trenutno okrog 10km), delam trebušnjake in dvigujem uteži, med vikendom pa hribolazim. Sedaj poleti (če poletje sploh bo letos) pa čakam na obisk kakega bazena, najbolj pa čakam, da bomo lahko igrali tenis. V glavnem, glede športa ne bo problema.

Sama moram imeti vse pošlihtano, da stvar deluje – hrana+šport. Brez enega ni drugega. Torej se moram res striktno držat, da bo stvar napredovala. Upam, da mi uspe.

Ma itak nam bo uspelo! Skupaj nam bo lažje. Bomo zmogli? Bomo ja! 😉

Lep dan! Še zadnjič se pocrtajte, ker jutri začnemo!! 😀

lp

Pozdravljene!

Tudi jaz bi se vam pridružila!:) Bo dosti lažje, če se bomo spodbujale in si bile v oporo.

Torej moje mere: 167 cm, 62-63 kg, stara pa sem 26 let. Cilj je nekje 54-55 kg oziroma cilj je boljši izgled telesa. Mišice tehtajo bistveno več kot pa maščobno tkivo.

Plan je pa nekako takšen:

Ogljikovi hidrati ( kompleksni) le za zajtrk- najverjetneje bodo v obliki črnega kruha.
Kasneje se bom potrudila zaužiti veliko zelenjave ter nekaj sadja in ogljikove hidrate pridobiti na takšen način. Prehrana bo sestavljena iz beljakovin ( za mišice:)).
Piti nameravam navadno vodo- tako sem že od nekdaj navajena, ter kdaj kakšen zelen čaj. In zjutraj kavo- tej se nemorem odpovedati:) Na dam bom imela 5 manjših obrokov. Zadnji 2-3 ure pred spanjem, da se hrana v miru prebavi.

Šport- rada bi bila aktivna nekje 4x na teden. Izbirala bom med kolesarjenjem, tekom, utežmi. Pa kakšen pohod.

Vesela bom, če izgubim kakšen kg na teden, torej v mesecu dni kakšne 4 kg. Še večja pa je želja spremeniti dosedanji način življenja in zaživeti bolj zdravo, srečno in vitkejše življenje!:)

Sem vesela, da se nas je našlo kar nekaj… verjamem da nam bo s skupnimi močmi in predvsem podporo uspelo!

Veliko uspeha želim vsem!!

marta182 super plan, se podpišem in se pridružujem! samo s športom ne vem kako bo pri meni, če mi bo moj mali naraščaj to dopuščal. 😉

punce, jutri pa veselo na delo! 😉

Pozdravljene!

Še jst, še jst! 20 let…161cm / 57,4kg….želja: 52kg 🙂

Rada bi zmanjšala predvsem obseg stegen, kjer imam tistih 5kg viška 🙁
Sepravi pilates, tek, pohodi, NIČ sladkarij in čim manj OH od katerih sem odvisna. Čim več solatk, pa vode tud ne smem pozabit 🙂
Uglavnem počasii in vztrajno, se mi nič ne mudi.

Se mi je zdelo, da če se tukaj “zavežem” bom imela več motivacije (ponavadi zdržim 1 teden, ko pa vidim,da gre kakšen kg dol se nagradim s pico).

Joj, držim pesti!!! 🙂

Ps:A je katera uporabljala mate čaj kot zaviralec apetita? Jst mam namreč na momente tak apetit, da mi zvečer slabo rata, ko pomislm kaj vse sem pojedla. No, nekaj potrebujem za te momente, dokler ne dobim klika v glavi, da se to ne dela 🙂 LP!

ima mogoče katera kakšno idejo, ali nekaj za motivacijo kako se držati proč od sladkega..mene namreč kar grabi in grabi želja..prej sem recimo pojedla eno banano in sx črn kruh z marmelado.. in popoldan piškotke…ne vem..res je da bom imela menstruacijo ampak to ni nikakor noben izgovor..ne znam nehati..mogoče je to vzrok slabe volje zaradi nekaterih težav ampak tudi to ne bi smela biti nobena “tolažba”…

Super, še jaz se vam pridružujem.

Stara sem 36, moja TT 75 kg, višina 173 cm. V parih letih sem shujšala že ful, vendar o tem ne bi sedaj razpravljala. V zadnjem času sem pridobila 3 kg in se počutim zelo slabo, ker se bojim, da bi mi teža začela spet naraščati. Sem pa oktobra tudi jaz odprla temo o hujšanju tukaj in bila precej uspešna.

Sedaj bi rada na tehtnici zagledala št. 6 spredaj, časa pa imam dovolj, vesela bi bila, če bi cilj dosegla do septembra.

Moj prehrambeni načrt je pretežno beljakovinski, ker sem zasvojena z OH-ji. Pijem pa že zdaj večinoma vodo.

Rada bi se tudi prepričala, da bi se tehtala le 2x tedensko, da ne bi bila preveč obsedena.

Kar se tiče športa, bom zaenkrat ostala pri hitri hoji vsaj 5x tedensko, kasneje kaj več. V bližnji prihodnosti me namreč verjetno čaka operativni poseg, in kaj drugega ne bo mogoče.

Jutri se mi zdi krasen dan za začetek.

Veseli me, da se bomo spodbujale.

Če me sprejmete, seveda. 🙂

Dobro jutro dame 🙂

Super, da se nas je tolko nabralo. Dobrodošle vse!

Jaz začenjam dan s pozitivno energijo, zjutraj sem se tehtala in pokazalo je 73,8kg. Super, sem šla dol še več kot sem mislila. Sedaj pa resno in vztrajno naprej! Sem se odločla, da se bom sama tehtala 1x tedensko, ob sobotah, da ne bom preveč obremenjena z rezultatom.

Zdaj pa grem na DM tek v Ljubljano. Držite pesti zame, da mi uspe. Sem zelo živčna, ne vem zakaj, celo noč sem slabo spala, včeraj sem se zvečer tako počutila, kot bi fasala vročino. Upam, da bo.

Želim vam lep dan in en super fina fajn začetek! 🙂

Zmoremo!!! 😀

no danes se je pa začel tapravi dan 🙂

jaz sem se odločila da bom začela z south beach dieto.. oziroma se ne bom ravno tako držala kot piše, prva faza je baje 14 dni (pretežno beljakovine in zelenjava, brez kruha, testenin, krompirja, sladkarij, no saj v glaunem testenin in krompirja niti ne jem, problem je kakšen krat s kruhom in seveda sladko, tako da bom nekje 3 tedne probala brez tega, pa da vidimo rezultate, ker mislim da je zadnji čas da se neha)

čeprav se danes nebom ravno držala ker grem ven in bo tudi nekaj alkohola (ampak to je izjemoma samo danes) potem pa resno 🙂

začetna teža: 74kg :/

Sansa, pridna, tudi jaz sem imela to željo da grem tečt, pa je potem volja padla v vodo:/ tako da srečno pa sporoči kako ti je šlo 🙂

ostalim pa tudi, srečen začetek 😉

dobro jutro,

dan sem začela s kozarcem mlačne vode, kavo brez mleka in sladkorja ter bananino-jagodnim smoothijem. danes zvečer grem na eno zabavo, upam da mi rata popit samo 1-2 dcl vinčka. na vago nisem stopila danes, da ne bo slučajno več kot zadnjič, pa bom samo slabe volje. pa še pred menstruacijo sem. zdaj pa na en dolg hiter sprehod z mojim psom ;)!

vso srečo in disciplino vsem!!

Tudi jaz se bi vam pridružila.
Res, da sem že 3 tedne hujšam, vendar mi zmankuje motivacije, in menim da mi bo takle forum v pomoč.

Moj današnji zajterk je bil: 50g borovnic in navaden jogurt 180 ml
malica: pest oreščkov
kosilo: zelna solata, puranji zrezek, velik za dlan
Zdaj pa nameravam še teči 30 minut in narediti par vaj za stegnja
Seveda tudi veliko pijem, vode seveda.

zvezdica91!
Iskreno se ti opravičujem za krajo vzdevka! Se bom preimenovala iz Zvezdica656 v sonček656, da ne bo zmešnjave. Še enkrat oprosti!

Kar se tiče sladkega…jaz to rešujem s tekočino, pač se nalivam z vodo in zelenim čajem, sem pa začela kupovat Halls bombone z okusom višnje (pečejo, da te mine :)) Aja, pa kadilka sem-ne priporočam, ker je predrag šport.
O tud jst sm hotla na tek, pa sm mela dopoldne obveznosti 🙁

Dan sem začela s 3x kavo z mlekom (vem grozno), za kosilo piščanec s paradižnikovo solato, olivami in sirom-obožujem sir! Za večerjo bom spila kak jogurt, jabolko. Pa čiiiimmm dalj stran od sladkega!
Sicer se že kakšne 2 leti prehranjujem po Montinjaku ampak ne čist dosledno. Obiski pekarne so bili v kratkem kar pogosti in če ne bi vsak dan telovadla bi mela že 70 kg sigurno. No skratka, upoštevala bom GI pa čim manj OH, več zelenjave.
Mislim, da moram še na dooolgo s sabo razčistit zakaj se nažiram in jem, ko sploh nisem lačna.

Tehtala se bom vsako soboto oz. nedeljo. Začetna teža 57,3kg.

Punce, vse dobro! 😉

Naj se vam še jaz pridružim, če nič drugega, da vas bom imela za svojo slabo vest, ker tole, kar se mi dogaja, res k ničemur več ne vodi, že celo zimo namreč kipim in naraščam :((
Danes sem sicer jedla normalno, zato bom resno začela šele jutri. Vsak dan bom zapisala, kar bom pojedla, tudi če mi bo zdrsnilo – tako bom vsaj živi dokaz za to, kako se ne sme, in opozorilo ostalim :((( ja, sem ena tistih brez močne volje in hud čustveni jedec 🙁
Torej: 162, 66 kil. Tiha želja je 52, realna pa 54, tudi 56 bi bilo ok.
Gremo!

Kako vam gre babnce? 😉 Dobrodošle vse nove, več kot nas je, bolj smo močne…

Kako ste preživele prvi dan? Prvi dnevi so najhujši….meni je danes kar šlo…sem se lepo držala nazaj, čeprav sem zaradi tega mal živčna in slabe volje…a pri vas tud to hujšanje ful vpliva na psiho? Jaz sem prve dni vsa razdražljiva in jezna sama nase…potem, ko vidim, da gre, se malo pomirim 😀 Upam, da ta volja čimprej mine.

Hvala za dobre želje za DMov tek…malo smo s prijateljico zabluzile…smo bli malo pozni in nisva slišale, da tekači za 10km štartajo par minutk prej….in sva potem posledično morali teči samo 5km. Povrh vsega sva bile še bolj zadaj….je pa bila ful gužva, jaz sem bila na tem teku prvič, ampak zame je bilo povsem nemogoče teči. Taka gneča, da ni bilo prostora niti za laufanje! Smo morale hodit vmes, ker ni nikamor šlo…samo dolga kolona. Tako, da sem bila prav malce razočarana….bo že 🙂

Bodite pridne 😉

Ojla!

No, pa smo začele, ne? 🙂
Sama se sedaj pri tej rundi zelo lovim, ker sploh ne vem, kaj naj jem. Imam namreč zelo slabo kri, nizko železo in moram jesti jedi, bogate z železom in se zaradi tega nikakor ne morem držati neke diete.

Za zajtrk sem si danes naredila kašo z ovsenimi otrobi, noter pa sem dala malo oreščkov, rozin, suhih marelic, chia semen, lanenih semen … In kalorična vrednost? Hja, prava bomba! 🙁 Pa čeprav naj bi bila zame ful primerna in zdrava!

Za kosilo bomo pekli meso na žaru pa solato bom jedla zraven. Za zvečer pa še nisem čisto sigurna, kaj bom,

Jutri za teden dni odhajam službeno, tako da bo z dieto bolj slabo, a upam, da ne bom vsaj nič več pridobila. 🙁

Se javim v soboto, ko se bom stehtala, pa da vidimo. Me je že sedaj strah. :-()

Bodite pridne!

New Report

Close