Najdi forum

Hallo dekleta in fantje,

Je kdo izmed vas hujšal po Dukanovi dieti iz njegove knjige Ne morem shujšati. Meni se zdi zanimiva, vendar ne vem kje lahko dbim jogurt brez maščob. Sem gledala ego pa slim ego… pa je vse več. Prosim za pomoč. Pa če kdo hujša po tej dieti bi bilo faj, da se malce podiramo.
Če ste za se priključite.

Pozdrav, Tilčka

Grški jogurt Total ima 0% maščob, dobra zadeva:) Kupujem ga v Leclercu.
Želim ti močno voljo in veliko upeha. Jaz je nisem imela dovolj 🙂

Hvala za informacijo QC. Kje se ti je ustavilo, kaj je bila težava?
Mogoče ve kdo kje bi se dal dobiti jogurt z % maščobe v okolici Celja. Leclerk mi je malce daleč.

Tilčka

nova
Uredništvo priporoča

Sm pozabila omenit da sm ga vidla tudi v Sparu (če ti je kaj v pomoč).
Dieto sem težko peljala ker sm kratkomalo odvisna od ogljikovih hidratov (sem si sama postavila diagnozo:) in mi je bil preskok na prehrano brez OH pretežak (tudi zato ker nisem tok karakterja da bi se uprla :)), in potem dobivam glavobole in boleč želodec in odneham. Bom pa tudi jaz enkrat, enkrat prešla to fazo :)))
A izvajaš dieto po knjigi?

A obstaja različica knjige tudi v slovenščini? In če, kakšen je naslov?

Živjo,

QO hvala za inforamcijo, bom pogledala še v Spar. Tudi jaz sem odvisna od OH – khruh, khruh. Pa se še kar držim. Upam, a bom vztrajala.

Ja sonček177 obstaja knjiga tudi v slovenščini z naslovom: Ne morem shušajšati. Če želiš ti pošljem screen knjige.

Še kar vtrajna Tilčka

ps.: bi pa bila vesela katere s kakšnimi idejami za obroke. Vse se mi zdi isto. AP meso in skuta mi ne gresta skupaj….

Pozdravljena Tilka,

ja, prosim, pošlji mi na:

[email protected]

Hvala

Tudi meni lepo prosim, če lahko?

[email protected]

Hvala, 100x hvala 😀

Jogurt 0% lahko uporabljas tiste tamale jogurte, ki se kupijo v EuroSpinu (in so 0.1% m.m.).

Dukanovo dieto sem dala skozi pred nekaj leti. Se da shujsat, samo je pa veliko samokontrole potrebne. Mene je najbolj zezalo dejstvo, da ni bilo dovoljeno sadje v prvi fazi. Sama sem pa sadjezerec, brez vsaj ene japke na dan, enostavno umrem.

A lahko tud jst dobil screen knjige

[email protected]

Tilka, še vedno nisem nič dobila na mail 🙁

Tudi jaz bi prosila za screen knjige na [email protected]
V naprej hvala.

Julija

Prosim za screen knjige, če je možno?. Hvala
[email protected]

Pozdravljeni, tudi jaz bi prosila za screen knjige?
[email protected]

Hvala že vnaprej, LP

Pozdravljene punce,
najprej na dukanovi dieti sem dobre mesec in sem shujsala 3 kg. zakaj tako malo, ja med vikendi se vedno pregresim. Ne vem kako naj si pomagam. med tednom sem pridna, jem malo, zmerno in zelenjavo in meso, tune… med vikendi pa kar odplavam med sladkrije. seved ase to pozna tudi na tehtnici, poskoci za 2 kg. skratka na koncu vikenda priden na enako tezo kot pred dieto. in vsak teden je enako.
Koliko ste pa ve kaj shujsale in ali ste tezo obdrzale, pa vikendi? se prehranjujete enako kot med tednom?

lpp

ali bi lahko še jaz dobila na mail knjigo

[email protected]

hvala

Lahko pošljete knjigo tudi na [email protected]

Zdravo!

Pika, jaz sem pred tremi leti in pol začela z Dukanovo dieto. Sem se pridno držala in izgubila 25 kg. Imela sem namen izgubiti še enkrat toliko (ker imam kar krepko čez 100 kg), vendar zaradi okoliščin nisem diete nadaljevala, niti se nisem šla stabilizacije (smrt v družini, posledično pojav depresije pri meni). In sem pridno vse kg nazaj dobila… Zdaj se trudim zbrati moč, da bi ponovno začela z dieto, tokrat do konca vztrajala. Trenutno je pa edini problem pri meni finančni, saj po domače rečeno, nimam niti za kruh (mož na zavodu za zaposlovanje) – najbrž podobno, kot pri četrt družinah v slo… Žal. Tako stopicljam na mestu z nekaj kg v minusu, vendar ni to to. Moj nasvet – poskusi zdržati tudi med vikendi…Drugače res ne bo šlo, ker je ta dieta zasnovana tako, da se jo je res potrebno držati do konca. Očitno – glej moj primer.
Ja, bi pa omenila aspartam, ki ga on na veliko priporoča – jaz ga ne uporabljam, saj so novejše študije dokazale, da je nevaren za zdravje. Jaz uporabljam stevijo, če ne gre drugače….(zdaj se nekaj afnam, ker se vsako leto med postnim časom nečemu odpovem – tokrat so to sladkarije in vse sladko, kar je zame, ki ljubim peko, prava muka…)…

LP

Tinka33, iskrene čestitke za izgubljene kilograme! Praviš, da si hujšala pred tremi leti – koliko časa pa je trajalo, da si izgubila teh 25 kg?

Medika, pravzaprav je šlo kar hitro. Na začetku sem v 9 dneh faze napada (sem se odločila za 9 dni, zaradi res prevelike teže) sem izgubila 5 kg, potem pa v naslednjih 4 mesecih še 20 kg, torej povprečno 5 kg na mesec. Začela sem s 1.9. in v začetku januarja sem imela 25 kg manj. Kljub božiču in novemu letu… Pa še to – imam velike težave z glavoboli in migrenami, med dieto pa me glava ni bolela niti enkrat, pa me ponavadi vsako jesen kar fino “matra”, ker so spremembe vremena…

LP

New Report

Close