Najdi forum

vaše mnenje o slimline

Je mogoče katera to že sprobala?

Pozdravljena,
jaz sem naročena na posvet v ponedeljek, ker me tudi zanima kako in kaj…

Poročam kako bo šlo!
J.

Jozzy, kako je bilo?

nova
Uredništvo priporoča

Evo mene :).
Sprva sem bila dogovorjena za ponedeljek, vendar mi je tamau žal zbolel, pa sem šla po dogovoru v torek popoldne.

Meni je bila telovaba prijetna, najbolj zanimivo in še posebej všeč pa seveda na koncu razvajanje v komori. Glede na moje sedanje stanje bi potrebovala realno tri do štiri mesece (jah, se je pač par let nabiralo + porod 4,1kg sončka :)), vendar bom sprva vzela zgolj en mesec, potem pa vidimo kako naprej.

Kar se odnosa tiče, moram povedati da nimam negativnih pripomb, je bilo celo bolje, kot sem pričakovala.

Dogovorjena sem za po praznikih, da bom pričela, takrat vam lahko povem še kaj druga. Po eni strani se bojim praznikov zaradi mojih ‘navad’, po drugi strani se pa prau veselim.

Pozdravček,
Joži

Drage moje:

Slimline je samo cenena kopija Linea Snelle:
preden greste k njim pojdite še v Lineo Snello in nikdar ne boste več iskale rešitev za odvečne kilograme.

Ok, pozabimo na najbolj donosne trgovine (z orožjem , drogami, prostitucijo), katere so prepovedane, za njimi pridejo na vrsto legalne, kjer z utvarami, iluzijo, obljubami iščejo naivne žrtve, in carica med njimi:

SANJE, LEŽIM IN HUJŠAM!

Odvečni kilogrami? Od sedaj naprej preteklost!

Z elo učinkovita!
A kaj? Definicijo telesa?! Ja ja, vsem nam je jasno kaj hočejo s tem obelodaniti

T ako sproščujoča
E nergija za povh pa še igriva
P ozitivna v špeglu (hm, samo da najdem malo večje ogledalo)
C elo rakova obolenja – HALO! (namigovanje na preprečevanja raka – zrelo za inšpekcijo)
E celo brez jo-jo efekta (imenovan po igrači jo-jo, ki se VEDNO vrača v izhodiščni položaj)

PISNA GARANCIJA, ja ampak samo overjena pri notarju + posebna klavzula, da ni jo-jo efekta, potem grem tudi sam, da mastno zaslužim!

Tako, sam bi rad videl vašo težo po tej avanturi, v, recimo oktobru, raje februarju.
Vem da boste samo v sebi preklinjali, ampak seveda le do nove revolucionarne ponudbe, ki vam bo obljubljala obleči lanskoletno številko kopalk.

Pa vam je mogoče znano, zakaj ni (komercialne) ene stare, dobre, preizkušene, delujoče, predvsem pa privlačne shujševalne kure, ampak se vedno pojavljajo samo nove, nove in nove, katere vse pa združuje znanje vrhunskih strokovnjakov na področju oblikovanja telesa in na osnovi najnovejših dognanj in bla bla…delujejo pa le eno sezono oziroma dokler se krog naivnežev ne izvrti?

Ne veste odgovora, e potem pa hitro vplačajte ta prefinjen blef in sedite na vrtiljak praznega upanja.

Hihi, kaj pa naj jst rečem – izgubila sem beri/piši: -27cm v slabem mesecu pri slimline?

Tega nisem dosegla v 3 mesecih pri konkurenci…
In ja, sem nekdanja stranka Linea Snelle – hvala, nikoli več!

Sicer pa, čevlje sodi naj Kopitar…

Hihi, kaj pa naj jst rečem – izgubila sem beri/piši: -27cm v slabem mesecu pri slimline?

Tega nisem dosegla v 3 mesecih pri konkurenci…
In ja, sem nekdanja stranka Linea Snelle – hvala, nikoli več!

Sicer pa, čevlje sodi naj Kopitar…

A res, sedaj pa mi povej, po čem je Linea Snella toliko boljša? Jaz tudi obiskujem Slimline in moram reči da sem absolutno zadovoljna. Sicer mi cilj ni izgubiti kilograme, ampak samo oblikovanje telesa in pridobiti več mišične mase in izgubiti maščobo. Kaj vse tam narediš v 1 uri…osebje pa strokovno in vse ti lepo razložijo. Sedaj mi je par stvari veliko bolj jasnih, sicer je pa res pri hujšanju oz oblikovanju telesa res tako, da bi moral vsak, še preden se tega loti, na en strokoven posvet, da najprej spremeniš v glavi, potem lahko šele fizično začneš.
Pa lp

Po moje mora biti boljša, ko pa v Slim Line-u delajo bivše terapevtke Linea Snelle….vsaj v Mb je tako! Saj veš: kopija ne more bit boljša od originala!

pa lp

Hmm, če v Slim line-u delajo bivše terapevtke Linea Snelle– ponavadi je tako da greš s slabšega na boljše, se ti ne zdi? Očitno to pomeni da ni samo program za stranke boljši, ampak celo plača za zaposlene!

Ali pa nisi dovolj dober terapevt pa te odpustijo 😛 linea snella je najboljsa

Pozdravljeni,
ne vem kakšne uporabnice pišete take stvari (15 let??) – Moj bog, ste kot mali otroci – ‘jaz sem boljši’… ‘ne, jaz sem boljši’… ‘Ne jaz…’.

Preizkusite oboje (kolikor vem – brezplačno), odločite se po lastni presoji in ne serjite po forumu!

UUuu, vidim da tema o slim line že obstaja 🙂

Tudi jaz sem nova članica v mariborskem salonu.
Kupila sem mesečni program za 200€ in sem več kot navdušena (nad ceno in napravami hihi), ter dobro družbo nas vadečih. Treniram v termoslimu, isto kot sem pred časom trenirala v Linea Snelli in salon je še celo na stari lokaciji v Mariboru (spar). Sem najprej mislila, da so salon preimenovali, ko sem malo poguglala, pa sem odkrila da se je Linea preselila na Aškrčevo, ta Slim Line pa je na isti lokaciji kot je nekoč bila Linea. Tja sem hodila kakšno leto pa pol nazaj kr aktivno cca 4 mesece, potem pa sem žal zaradi finančnih razlogov morala nehati.

Priporočam še vadbo na turbo kolesu, ki je nenormalno dober – v pol ure sem cela prešvicana in pod mano nastane prava luža hihi 🙂

Kar se pa zgornjih objav tiče, pa se mi zdijo res malo smešne kdo je boljši in lepši, sploh @salandar, ki pravi da je takšno hujšanje v salonih ZA TEPCE.

Uf, malo preveč sem se razpisala. Skratka vse ki bi rade shujšale, svetujem vadbo v obeh omenjenih salonih, razlika pa je samo, koliko je pripravljena katera plačati.

http://www.slimline.si/novice-obvestila-akcije

Jaz pa sem preizkusila oboje. Težko povem, kje je bolj učinkovito. Vsekakor se več s tabo ukvarjajo v Linei Snelli. Je pa SlimLine veliko lepši, naprave so novejše, jih je več, ni treba nikoli čakati na vrsto, kot se to navadno dogaja v Linei Snelli. Punce so isto prijazne. Linea Snella je vedno enaka, stare naprave, isti listi na stenah že sto let … SlimLine pa je pač nov salon. Vzela sem mesečni paket, ker je bil v akciji. Sicer pa še nimam ponudbe in tako ne vem, kateri salon je cenejši. A katera ve?

Pa še jaz svoje mnenje dam.

Bedarija oboje. Sprobala Lineo pred leti. Saj shujšaš res, ker imaš nekoga, da bdi nad tabo, ampak jasno, zrediš se nazaj, če ne spremeniš nekaj v glavi in v srcu.
Pa “brez diet” ni res. Ne velja. Te kar lepo dajo na ubijalske diete, če ne hujšaš dovolj hitro.
Sprobala tudi Slimline. Cenejši, drugače pa nič posebnega.
Odsvetujem oboje. Škoda denarja. Kar se pa tiče znanja o prehrani v obeh salonih, je pomanjkljivo. Raje kakega nutricista ali osebnega trenerja, če potrebujete nekoga za motivacijo, res. Tole… se ne splača, potem ko sešteješ vse skupaj.

Kam si hodila v Slim Line? Katera je bila tvoja terapevtka?
Sama hodim sedaj že drugi mesec zapored v Maribor, moja terapevtka je Katja in lahko govorim samo v čisto pozitivnem smislu – nad pričakovanji. Tukaj imam v mislih tako sam odnos do dela, do mene in drugih, kot tudi moje rezultate :).

Ravno zato me zanima kam si hodila, da ni spet nekaj ‘iz trte izvito’.
Sama sem pred pričetkom razmišljala tudi o kirurškem posegu. Počasi to misel popolnoma opuščam… **me happy** 🙂 🙂 🙂

Pozdravček,
Bojana

Ojla Monika,
jaz sem tudi vzela akcijski mesečni program. Glede na to, da je bil -50% in je zneslo 145 eur, verjetno ni težko ‘ugotoviti’ redne mesečne cene v Slim Line. Je pa res, da z dolžino cena še pada. Ravno včeraj zvečer mi je Katja bežno razložila, kako lahko plačujem obročno, vsak mesec pa je še kao ‘nagrada za zvestobo’ – nižja cena. Govorila je o ceni 199 eur, vendar moram preveriti kaj to zajema, da ne bom širila nepreverjene info ali krivo vero (Bog ne daj).

Skratka, jutri me spet čaka trening in javim kako in kaj.
Bojana

jaz tudi hodim v mariborski salon in mi je zelo všeč. Za vse skupaj sem v akciji plačala 145€, ki zajema enomesečno vadbo in bom defitino še podaljšala.

Bojana, kdaj hodiš v salon? Jaz sem bolj “večerna” 🙂

New Report

Close