Najdi forum

Kako shujšati v stegna- noge

Pozdravljeni imam problem v enem letu sem izgubila skoraj 20 kg in sedaj nosim konfekcijo 36.Izgubila sem ogromno v trebuh,stegna pa imam še močna….

Če ima katera izkušnje jo prosim da mi svetuje

Težko in dolgoročno…….potrebuješ namensko telovadbo, mogoče kakšen obisk kozmetičnega salona, dnevno masažo, lahko si domisliš električni stimulator….vse ti bo zahotovo pomagalo preoblikovati postavo….vendar konstrukcije pa vseeno ne moreš spremenit…imam namreč enako težavo, sem suha, vednar kljub konf.36 imam močnejša stegna…sem pa zelo zboljšala ta del postave z zgoraj naštetim. Če si na hitro shujšala, potem je razlika med zgornjim in spodnjim delom telesa še bolj izrazita….Pred leti ko sem se sama posluževala hitrih diet sem imela prav nekako izbnakažeo posatavo (pas za prelomit,brez prsi, noge in rit pa močne)…šele s spremembo načina življenja sem nekako uskladila posatvo:)

vsak dan pojdi ven kolesarit za 1.5h . LP

nova
Uredništvo priporoča

mene sam zanima kako pa si ti shujšala?? ali preko kakšne diete??
prosim odgovori ker moram tudi sama shujšati!!(:

heeej am js sm velka 168cm in mam okol 66kg… sam js mam presuh trebuh a noge debele..hehehe to mam po družini in sm ogotovilla da se tega ne da shujšat seveda sm se hotela zredit v trebuh da nebi zgledala ko nwm kaj hehe si loh že domislite debela stegna trebuh suuh no ampak kar sm jedla je šlo v nooge nč u trebuh =/ no pa sm se mal pozanimala in k bom starej bom šla na operacijo d mi maščobo vn spijejo =) no sam me je strah da se nebo vidl..sdej sm stara 13 a k bom okol 18 bom šla na operacijo edin če bo recesija hahahahah<3 ej nevem kaj naj priporočim če mam tut js isti prooblem..lp floori

Jaz se zelo ukvarjam s športom. Vsak dan imam treninge ampk shujšala še nič nisem. Jem zelo malo. Ponavadi samo kosilo ampk mi negre nobena kila. Hočem shujšati. Prosim če mi lahko pomagate. Rada bi shujšala v stegna in rit.

No moja sodelavka je ta problem rešila tako, da je šla na kavitacijo in še neke tretmaje zraven, sedaj sicer pazi kaj jem se ne nažira, poje tudi kos torte, shujšala je 10 kg, v zadnico in stegna cca. 6 cm in to vse lepo drži že 2 leti.

Mene pa bi zanimale vaše mere, sama imam enak problem, ki ga s športom in prehrano ne morem rešit, ne pomaga niti kolo, niti tek, niti hitra hoja, no ja nekaj je šlo dol, samo je razlika še vedno več kot očitna….vedno bolj se tudi sama nagibam k kavitaciji.

Kako pa potem če negreš na kavitacijo? Se tudi da shujšati v stegna?

Bedarija za moje pojme. Shujšaš tudi v stegna, če ješ pravilno. Da pa so stegna malo bolj močna pa je le plus in ne minus. Dajte že malo uporabit glavo.

Lp

kondicijski tek!!!
ali jazz ogrevanje!!!

xxxx vse je mogoče, samo malo več športa, pa bo…le pogumno. Sama sem imela podoben problem, zgornji del dokaj vredu, spodnji pa močna stegna in rit, ko mi je v glavi naredilo klik klik in sem se začela redno ukvarjat z športom (tek, kolo, hitra hoja v hrib) + spremenila prehrano in vnesla vase veliko tekočine, sem svojo konfekcijsko številko zmanjšala iz 40 včasih tudi 42 na 36-38. Postava se mi je lepo preoblikovala (posledično shujšala 10 kg), stegna počasi dobivajo tršo obliko 🙂 riti je pa pol manj :)), plačala sem si štiri obiske kavitacije, vendar ne zaradi obsega stegen ampak izgleda…SEM RAZOČARANA saj je izgled isti, ker imam kao preveč mišičaste noge, mi kavitacija ne pomaga, oz. je težje omilit te maščobne obloge, kot pri nekom ki ni toliko aktiven… 🙁 torej je to zame stran vržen denar….Predlagam ti redno telesno vadbo pa bo…

pa to lohk pmaga sam šport. js sm vlka 166 pa sm mela prej 59 kil zej pa po 1 mescu pa pou 54 kil… sam laufaš pa se dost gibaš pa ni treba met nobene diete.

Tudi sam predlagam telovadbo. Vaje za noge, kot so izpadni korak, počepi. Vse to lahko počneš doma in ti ni potrebno hoditi v fitnes. Kasneje, ko bodo vaje postale prelahke, pa lahko.

Sicer pa lahko tudi kolesariš, rolaš, plavaš, tečeš, hodiš v hribe itd. Le odloči se za nekaj in boš videla čez nekaj časa, kaj je najbolje za tvoje telo.

Pomembna pa je tudi prehrana. Vsak dan si zapiši, kaj si jedla čez celoten dan, po enem mesecu preglej jedilnik in tako lahko opaziš kje ga lomiš.

Lp, Mitja

Priporočam zmeren tek in hitro hojo.
Vse te zadeve kot so kolesarjenje, izpadni koraki, počepi, pilates, orbitrek, rolanje… ne vem, meni osebno so samo poslabšale stvari

nonimus, kako so ti pa te zadeve poslabšale stvari?

povečal se mi je obseg stegen.. sem mislila, da mogoče zaradi vode in sem kar dalje delala te vaje (kolesarjenje večinoma) ampak sem videla da ni blo nobeniih sprememb tudi čez čas ne in nikakor nisem mogla zgubit centimetrov s stegen, medtem ko pa vsepovsod drugje sem.
to se je pol spremenilo s tekom in hojo.

Ne morete shujašti samo v del telesa. Tu ima veliko zraven tudi genska zasnova in tip postave.
Na spolšno razdeljeno obstajajo 3 tipi postav:
-takšne, ki so spodaj močnejše (najhitreje se zrediš v boke, stegna, rit; vedno raven trebuh in majhne prsi; najtežje se shujša v noge in boke… boki so že po naravi širši, pas pa ozek).
– takšne, ki se zredijo v zgornji del telesa (roke, prsi, trebuh; imajo pa ožje boke, ne tako izrazit pas glede na širino bokov, suhe in dolge noge)
– postava steber/ravnilo (teža je enakomerno razporejena po celotnem telesu, prav tako se zrediš v vse telo, takšni tip se tudi natežje zredi in najlažje shujša)

Več o tipih postav in kako se primerno obleči, da se skrijejo npr. široki boki/močne roke itd. si lahko preberete če pogooglate: Trinny and Sussan 12 body shapes.

Zdravo, mene pa zanima, kakoo naj shujšam.. Stara sem 14 let in sem visoka okoli 166-170cm in sem teška 67 kg.. Full sm obupana, kr hočm spravit kilažo pod 60, pomaga mi pa čist nč! Poskusila sem z hitro dieto, 90-dnevno dieto, tablete, telovadbo.. Čist nč nepomaga..! Mene mama sicer tolaži da ,a, težke kosti, ampak men to ni kej v tolažbo– Če ima kdo nasvet.. HELP ME!!!!

Izmenjuj tek in hojo teci po razgibanem terenu, hodi pocasi in hitro bdi aktivna vsaj 5-6 na teden. Tusiraj se z toplo in mrzlo vodo, jej 5x na dan ( manjsi obroki) zdrava hrana, pri tem se cim manjkrat pregresi s sladkarijami.

New Report

Close