Najdi forum

Zanima me če je mela kera izkušnje z vakuum masažo in kakšne so bile.
Hvala!
LP

Nimam osebnih izkušenj, sem pa brala o tem zaradi celulita. Stvar res lahko napne kožo in navidezno popravi celulit, ampak… (a ste opazili, da je tale “ampak” prav povsod, kjer ga ni treba :)) stvar ne traja. Ja, itak. Vakuum vpliva na elastičnost kože, na prekrvavitev, žal pa ne traja. Sem tudi jaz razmišljala o obisku pri kozmetičarki, ampak sem se odločila, da bom eure raje investirala v opremo za domači fitnes. Bo stvar trajala dalj časa 🙂 in bo imela širša družina korist od tega.

Najboljš je da vsak dan telovadiš, da se fajn prešvicaš, in s tem grejo vsi strupi ven iz tebe, poleg tega pa veliko vode, limonade ne gaziranih pijač, in seveda pravilna prehrana. Izdelki z manj maščob in ne belega kruha.

Fajn za celulit je da se masiraš s sisalovo rokavico, tak ene 3x na teden je čist ok, masiraš proti srcu od spodaj navzgor nekje 5do10 min eno nogo potem pa še drugo. Pomaga tudi knajpanje, se pravi med tuširanjem izmenjavanje tople in mrzle vode, na koncu pa končaš z mrzlo vodo. Za dodatek pa si lahko noge namažeš še z kakšno anticelulitno kremo, kot za piko na i.

Jest sem si kr velik celulita pridelala s tabletami diane, in ne morem verjet da sem se ga toliko znebila,z vsem tem kar sem zgoraj napisala, je pa trajalo to kar eno leto, ampak ga še vedno imam vendar ni tako viden.

Treba je pa vztrajat!!
Celulit se dolga leta nabira, zato ga ne mormo kar v 1 tednu spravit stran.
Glede vakumske masaže v salonih pa je takole: Kolegica je hodila, in so ji masaže pomagale, zapravila pa je tudi veliko denarja. Koliko časa bo tako stanje ostalo bomo videli, baje da ko nehaš hodit dobiš nazaj celulit.

Zanima pa tudi mene, v šparu sem vidla vakum aparat za masažo proti celulitu, in stane nekje 44 €? Zanima me če ga katera ima in če pomaga?

lep večer

nova
Uredništvo priporoča

Ta vakumski aparat imam doma, praktično še novega od Philipsa.

Če bi ga katera imela ji ga prodam po polovični ceni.

Sama na 14 dni hodim v Linea snella, kjer dela prijateljica in celulita nimam več. So pa obiski kar zasoljeni.

Pišite na moj mail, če katero zanima.

Oj,
jst sem tudi obiskovala LS pred ene 6 leti, nisem pretirano obilna, takrat sem izgubila 8 kg in nekih 50 cm in bila res “lušna”. Po 5 letih sem pridobila 3 kg nazaj, jem relativno zdravo in rada se gibam.

Še bi obiskovala LS, pa si žal ne morem privoščiti.

Zdej pa ? .. kaj pa dela tale Philips?

vakumske masaze vsekakor delujejo – seveda s pravilno prehrano, dovolj gibanja…. jaz sem za to zapravila cca 300 euro, vendar ce se zacnes nazaj normalno prehranjevat dobis kaj kamlu vse do zadnjega grama celulita in mascobe nazaj

jaz sem bila na teh masažah in stvar deluje,če sodeluješ tudi ti zraven(prehrana ,veliko vode, rekreacija,…),res pa da je drago.
Jaz sem sama tudi maserka in imam tudi anticelulitno masažo(body wraping) in lahko potrdim,da je učinkovita,vendar je to dolgotrajen “proces” in kot pravim ,da brez vaše pomoči tudi kremce in aparature ne bodo pomagale.Res je tudi,da vsaki posameznici tudi krema drugače učinkuje

lahko mi pišete na mail,če katero zanima masaža

jaz kot kozmetičarka veliko izvajam razne aticelolitne nege vendar prisegam na vakum…..v šoli so nas naučil tudi malo spretnosti in za vakum si lahko sameee doma naredite in ni nič teškega..jaz to tudi strankam priporočam naj si doma nardijo ta preprosti vakum z kozarcem…si pa upi trdit da je vakum bolši kot pa kreme ( usaka krema ne ustreza usakem)….
priporočam pa da tudi menjavate mrzlo in toplo vodo po tuširajo npr.-knajpanje
JE pa logično da tudi po dieti dobite kilograme nazaj če se začnette spet nezdravo prehrajevati tako je tuti pri anticelolitnih nega veliko vadbe in tekočine 😀

ampak ali katera ima izkušnje vakumski aparatki, ki jih kupiš v špari in prek spleta pa niso tako dragi. A so učinkoviti? c

kako s kozarcem narediš masažo vakum? hvala za odgovor.

če katero zanima vacum z aparatom green vac 50min 20 e naj javi

Pozdravljeni, kam se obrniti na to vakuumsko masažo za tako ceno? predvsem v MB? hvala, LP 🙂

Tudi meni je vakuum super,mapk ker imam kapilare se ga ne morem posluževat,sem bila pa dvakrat na med contour, no to pa res deluje…rabila še it ene 3x samo da zberem dinarčke:)
evo še link če katero zanima
http://www.sava-hotels-resorts.com/en/accomodations/terme-ptuj/grand-hotel-primus/beauty-treatments/med-contour/

A je vakuum masaža isto kot anticelulitna masaža?

Odločam se namreč za anticelulitno masažo pri podjetju Rehamed http://www.rehamed.si/anticelulitna-masaza/[/url] pa me zanima, če je to eno in isto in če ni me zanima katera je boljša.

[list][/list]

[list][/list]

Kako narediš vakumsko masažo vsak dan pa to zastonj. Sem zadnjič strigla morskega prašička in sem imela po stegnih polno dlak. V roke sem vzela sesalnik in ja ko si sesaš stegna nastane vakum. To sem sicer delala čez pajkice in je kul. Je vredno poizkusiti.

To Je lE TrIk Da VaM sPiZdIjO lEdViCo. ;)

New Report

Close